Horská chata Hugo

Ubytování ve Stříbrné, Stříbrná 351 - Apartmány, Krušné hory

Horská chata Hugo - Stříbrná
Horská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - StříbrnáHorská chata Hugo - Stříbrná

Horská chata Hugo se nachází v malebné vísce v Krušných horách. Zdejší krajina svou krásou volá po prozkoumání. Krásná a útulná je také samotná chata. Zvnějšku Hugo souzní se zdejším krajinným rázem, uvnitř je však velmi teplý a domácký. Byla by veliká škoda, kdybychom před světem tuto krásu tajili.
Přijeďte si zalyžovat, poznejte místní turistické a cyklistické trasy, přivoňte k našim lesům. Hugo Vás bude následně hýčkat například plameny z krbu.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Všechny apartmány jsou vybavené jako bytové jednotky. Kuchyně zahrnují mikrovlnné trouby, myčky na nádobí, rychlovarné konvice, základní sadu nádobí. Samozřejmostí jsou ručníky, utěrky, ložní prádlo. Společenská místnost je zásobena knihami různých žánrů pro děti i dospělé, společenskými hrami a hračkami pro nejmenší. Každý z apartmánů včetně společenské místnosti je vybaven televizorem.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Objekt se nachází přímo nad hlavní silnicí, dostupnost vozem je bez problémů. Objekt má vlastní možnosti parkování.

Stravování

K ubytování není poskytováno stravování. Každý z apartmánů má plně vybavenou kuchyň. V případě zájmu nabízíme službu nákupu před příjezdem. Restaurace a další stravovací zařízení doporučíme na místě.

Ubytování - pokoje:

Horská chata Hugo nabízí možnost ubytování ve třech samostatných, luxusně vybavených apartmánech s kuchyní a sociálním zařízením. Všem obyvatelům apartmánů je pak k dispozici velká společenská místnost s krbem. Všechny apartmány jsou nekuřácké.

Apartmán Lukas:
Apartmán je umístěn v přízemí objektu. Jedná se o samostatnou bytovou jednotku o velkosti 1+2,včetně vlastního sociálního zařízení. Apartmán je určen pro 4 osoby, do apartmánu je možné umístit jednu přistýlku. Prostorná kuchyň s jídelním koutem je kompletně vybavena. Disponuje sklokeramickou varnou deskou, lednicí, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou i rychlovarnou konvicí. K dispozici je základní sada nádobí. Není nutné s sebou vozit např. koření, sůl a cukr. Součástí kuchyně jsou funkční kachlová kamna. Na prostornou kuchyň s jídelnou navazují vchody do dvou menších samostatných ložnic. Obě ložnice disponují manželským dvoulůžkem a šatními skříněmi. Součástí výbavy je povlečení, které společně s ručníky měníme 1x za týden. Na požádání lze vyměnit i dříve. Sociální zařízení je rovněž základně vybaveno mycími a hygienickými prostředky.

Apartmán Eva:
Největší z apartmánů se nachází v prvním podlaží objektu. Jedná se o samostatnou bytovou jednotku o velkosti 1+3,včetně vlastního sociálního zařízení. Apartmán Eva je určen pro 4 - 8 osob, přičemž do každé z místností je po dohodě možné umístit ještě přistýlky. Prostorná kuchyň s jídelním koutem je kompletně vybavena. Disponuje elektrickým sporákem, lednicí, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou. K dispozici je základní sada nádobí. Není nutné s sebou vozit např. koření, sůl a cukr. Součástí apartmánu jsou funkční kachlová kamna.
Apartmán zahrnuje dvě ložnice. Modrá ložnice je zařízená manželským lůžkem. Žlutá ložnice je krom manželské postele vybavena ještě rozkládacím gaučem. Třetí místností apartmánu je velký obývací pokoj s jídelním stolem a rozkládacím gaučem. Šatní skříně jsou samozřejmostí. Součástí výbavy je povlečení, které společně s ručníky měníme 1x za týden. Na požádání lze vyměnit i dříve.
Sociální zařízení je rovněž základně vybaveno mycími a hygienickými prostředky.

Apartmán Laura:
Jedná se o bytovou jednotku 1+2.Kuchyň a obývací pokoj jsou umístěny v druhém podlaží objektu a prostorná ložnice se nachází v prvním podlaží. Apartmán Laura je určen pro 4 - 6 osob. Po dohodě je možné rovněž zajistit přistýlky. Kuchyň je kompletně vybavena. Disponuje elektrickým sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou. K dispozici je základní sada nádobí. Není nutné s sebou vozit např. koření, sůl a cukr. Součástí kuchyně je jídelní stůl se židlemi a pracovní stůl např. pro PC. Obývací pokoj je vybaven rozkládací sedací soupravou, konferenčním stolkem a obývací stěnou. Ložnice se nachází o podlaží níže a sestává ze dvou částí. Hlavní část ložnice je vybavena manželskou postelí a prostornými vestavěnými skříněmi. Na tuto část pak navazuje malá ložnice se dvěma samostatnými lůžky. Součástí výbavy je povlečení, které společně s ručníky měníme 1x za týden. Na požádání lze vyměnit i dříve. Sociální zařízení je rovněž základně vybaveno mycími a hygienickými prostředky.

Výlety, sport a zábava v okolí

Skiareál Lišák Stříbrná 480 m
Ski Centrum Bublava – Stříbrná 1600 m
Lyžařský klub Kraslice – Saporo 5 Km
Lyžařský klub Kraslice – Krajka 5 Km
Skiwelt Schöneck 18 Km
Boží dar 45 Km
Klínovec 48 Km
Jáchymov 54 Km

Cyklo:
Známe každý kout našeho krásného okolí, proto si můžeme dovolit poradit Vám s výběrem cyklistických tras tak, aby jste nepřecenili své síly a zároveň viděli to nejkrásnější, co místní příroda skýtá.
Poradenství je poskytováno zcela zdarma.

Běh a turistika:
Horská chata stojí přímo na počátku spleti stezek kolem Domácího vrchu Kraslice. Hlavní stezky jsou nově upravené a vybavené víceúčelovými dřevěnými prolézačkami, viz fotogalerie.
Krom lyžařských středisek a turistických a cyklistických tras je zřejmě nejzajímavější lokalitou v okolí Město Přebuz, které je hojně vyhledávané turisty pro svou krásu. V přilehlých lesích se nachází stará továrna obklopená rašeliništěm a opředená temnými historkami.

Ceník ubytování v apartmánech

1600,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1800,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1600,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
1800,- kčSILVESTR: Nerozlišujeme samostatnou cenu za Silvestr. Cena za apartmán na noc je obecně vyšší v období Vánoc, do které spadá také
Ceny jsou uváděné za apartmán na 1 noc a liší se v závislosti na velikosti apartmánu a počtu osob. Ubytování však poskytujeme minimálně na 2 noci.

Apartmán Lukas - 4 -5 osob:
Běžná cena 1 600 - 2000 Kč, Vánoce 1 800 - 2 250Kč.

Apartmán Eva - 4-8 osob:
Běžná cena 1 600 - 3200 Kč, Vánoce 1 800 - 3 600Kč.

Apartmán Laura - 4-6 osob:
Běžná cena 1 600 - 2400 Kč, Vánoce 1 800 - 2 700Kč.

Celá chalupa - 18 osob

Běžná cena 6 300 Kč, Vánoce 7 500 Kč.

Přistýlka: 200 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč

Obdobím Vánoc míníme dobu od 20.12. do 10.1.

Vratná kauce činí 2000 Kč/apartmán, v případě pronájmu celého objektu 5 000 Kč. Kauce slouží jako záloha na úhradu případných škod na vybavení apartmánu.

Platba za rezervaci probíhá bezhotovostním převodem. Po rezervaci obdrží objednavatel e-mail s informacemi o platbě. Minimálně 50% z ceny musí být uhrazeo do 3 dnů od přijetí e-mailu. Zbylých 50% ceny pobytu je nutné uhradit minimálně týden před příjedzdem. Po obdržení platby je rezervace potvrzena e-mailem. V případě nezaplacení zálohy do 3 dnů je rezervace zrušena.

Storno podmínky: Storno rezervace lze provést výhradně písemnou formou na e-mail: chata.hugo@seznam.cz. V případě provedení storna více než 22 dní před zahájením pobytu je 100% zaplaceného pobytu. V případě storna 21 – 7 dní před zahájením pobytu je účtován storno poplatek ve výši 50% uhrazené částky. V případě storna méně než 7 dní před zahájením pobytu je účtován storno poplatek ve výši 100% uhrazené částky. Vrácení platby provedeme do 7 dnů od obdržení e-mailu o stornu rezervace.
Letní sezóna: V ceníku rozlišujeme pouze běžné období a období Vánoc.
Zimní sezóna: Obdobím Vánoc míníme dobu od 20.12. do 10.1.

Kontakty

Adresa apartmánů: Stříbrná 351

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 460 257, 774 279 077
Web:
horskachatahugo.cz
Facebook:
www.facebook.com/chata.hugo/

Horská chata Hugo - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Horská chata Hugo.

KPAPARTMAN
Apartmán Bublava, Bublava ev. č. 114KPAPARTMAN 1KPAPARTMAN 2KPAPARTMAN 3

Apartmán se nachází v 800 m n. m. v klidné prostředí z nádherným výhledem na pohoří Krušných hor a horou Špičák 999 m. n. m. Objekt... zobrazit detail

Pronájem chalupy
Penzion Bublava, č.p.502Pronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

Chalupa leží v jihozápadní části Krušných hor, dva kilometry od hranic se SRN a 50 metrů od centra ski areálu. Je vhodná pro zimní i letní... zobrazit detail

Chata Hofman
Apartmány Bublava, Bublava 532Chata Hofman 1Chata Hofman 2Chata Hofman 3

Nabízíme Vám pro Vaši dovolenou rodinný dům v horském středisku Bublava (okres Sokolov) po kompletní rekonstrukci na podzim 2015.Dům se nachází u sjezdovky a 50m od... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Apartmány Bublava, Bublava 556Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Nově zrekonstruovaná chalupa v centru obce Bublava leží 10 minut pěší chůze od lyžařského areálu Bublava. Chalupa nabízí vlastní vyhřívaný bazén, velkou zahradu se zázemím pro... zobrazit detail

Apartmán Hrádkovi
Apartmán Bublava, Bublava 792Apartmán Hrádkovi 1Apartmán Hrádkovi 2Apartmán Hrádkovi 3

Nabízíme k pronájmu apartmán pro 4 osoby v centru krušnohorské obce Bublava, v blízkosti Ski areálu Bublava, prodejny potravin, pošty a zastávky autobusu. V okolí je možné provozovat zimní sporty... zobrazit detail

Pronájem chalupy
Apartmány Bublava, Bublava 589Pronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

Nově zrekonstruovaná chalupa v centru obce Bublava leží 10 minut pěší chůze od lyžařského areálu Bublava. Chalupa nabízí vlastní vyhřívaný bazén, saunu, velkou zahradu se zázemím... zobrazit detail

Apartmány Javor
Apartmány Bublava, Bublava 810Apartmány Javor 1Apartmány Javor 2Apartmány Javor 3

Apartmány Javor nabízejí 8 prostorných a komfortně vybavených aprtmánů. V přízemí apartmánového domu se nalézá společenská místnost s piánem, stolem na stolní tenis, elektronické šipky a... zobrazit detail

Penzion Aschberg
Penzion Bublava, Bublava 536Penzion Aschberg 1Penzion Aschberg 2Penzion Aschberg 3

Horský pension Aschberg rodinného typu je v nadmořské výšce 770m v krásné zalesněné přírodě s výhledem do údolí a na lyžařské vleky. Je to klidné místo s dobrou dostupností i v zimě. 200m... zobrazit detail

Pronájem apartmánu
Apartmán Bublava, Bublava 817Pronájem apartmánu 1Pronájem apartmánu 2Pronájem apartmánu 3

Chalupa se nachází v klidné horské obci Bublava. Okolí Bublavy nabízí široké možnosti volnočasových aktivit v letních i zimních měsících. zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52933)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování