Hájovna Bukovec

Ubytování v Bukovci, 7 - Penzion, Kokořínsko

Hájovna Bukovec - Bukovec
Hájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - BukovecHájovna Bukovec - Bukovec

Hájovna Bukovec je polosamota umístěná v blízkosti obce Dubá, místní část Bukovec. Nachází se v bočním zalesněném údolí cca 200m od romantické silnice č. 9,která spojuje Mělník s nedalekým městečkem Dubá a s Českou Lípou.
Udržovaná okolní zahrada nabízí různé možnosti rekreačního využití - příjemné posezení s grilováním, zatravněnou plochu pro míčové hry a dětský koutek.
V sousedství objektu je k dispozici venkovní desetimetrový bazén. Vzhledem k mobilnímu zakrytí bazénu je voda dostatečně teplá a bazén využitelný i pro méně otužilé plavce od května do září.
Další informace najdete na http: //hajovnabukovec. cz/en/
Vnitřek objektu je nekuřácký.
V objektu je správce, který pomůže řešit problémy vzniklé v souvislosti s ubytováním.
Po příjezdu čeká hosty na uvítanou malé překvapení.

Majitelé objektu se těší na Vaší návštěvu a udělají vše pro to, abyste se do hájovny rádi vraceli.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Všechny apartmány mají moderně vybavený kuchyňský kout (varná deska, mikrovlnka, myčka, lednice) se vším potřebným nádobím a vybavením. Jídelní část je propojena s obývací zónou.
V objektu je rozvod WIFI a satelitní TV s nabídkou více než 130 programů.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Z hlavní silnice vás k objektu dovede po 200 metrech místní komunikace. V objektu je pro auta hostů vybudováno kryté stání.

Stravování

Místní obchod se základními potřebami a dobrým čerstvým pečivem je v sousední obci Deštná, vzdálené 2 km. Na cestu do restaurace v obci Dubá nebo na opačnou stranu do Chudolaz je možné využít autobusové spoje provozované na silnici č. 9 mezi Mělníkem a Dubou.

Ubytování - pokoje:

Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt bývalé hájovny se dvěma apartmány v prvním patře (každý vybaven manželskou postelí v ložnici a dvojlůžkem na rozkládacím gauči v obývacím pokoji).
Každý z apartmánů má ložnici, obývací kout vybavený sedací soupravou, jídelní kout a kuchyň, která je kompletně vybavena nádobím, myčkou, mikrovlnou troubou, lednicí a varnou deskou.
Z vlastní zkušenosti majitelé objektu vědí, jak příjemné je společné posezení s ostatními ubytovanými, zvláště když jsou to přátelé se kterými jsme přicestovali.
Pro tato posezení je určena klubovna, která je v 1.patře. Klubovna je vybavena televizí se satelitním příjmem více než 150 programů.
V podkroví je situován třetí apartmán (2 ložnice s manželskými postelemi).
Každý apartmán má vlastní koupelnu.
V ceně za pobyt je započítáno povlečení, které je při déletrvajícím pobytu vyměněno každý osmý den a dále sada ručníků a osušek, které jsou měněny každý pátý den.

Výlety, sport a zábava v okolí

Místo je východiskem pěších i cyklistických tras do romantické oblasti roklí Kokořínska. V houbařské sezóně je možné houbařit i v těsné blízkosti objektu.
V okolí Hájovny Bukovec je mnoho zajímavostí (skalní útvar Pustý zámek 1,5 km, Máchovo jezero 14km, tajemný hrad Houska (12km), zřícenina hradu Starý Bernštejn (8 km), královský hrad Bezděz, hrad Kokořín [www.kokorin-kokorinsko.cz] a řada dalších zajímavých míst.
V nejbližším okolí jsou dvě jízdárny (na Horní Vidimi nebo ve Vrchovanech.
Krásné přírodní koupání je na okraji Dubé v přírodním koupališti Nedamov. V dosahu čtvrthodiny jízdy autem jsou i Doksy nebo Holanské rybníky.
Zájemci o golf mají golfová hřiště v dosahu 25 - 40 km (Mladá Boleslav, Česká Lípa, Kotlina Terezín).
Zájemci o motoristický sport mají nedaleko Autodrom Sosnová (21 km), kde mohou vyzkoušet své jezdecké umění na opravdové autodráze.

Ceník ubytování v penzionu

od 1129,- kčza apartmán a noc - LÉTO
od 1185,- kčza apartmán a noc - ZIMA
od 1045,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
6505,- kčSILVESTR: cena je za ubytování dvou osob na tři noci v apartmánu A2
V objektu nabízíme ubytování ve třech apartmánech
- jednoložnicový A1 se 3 lůžky,
- jednoložnicový A2 se 2 lůžky
- dvouložnicový podkrovní A3 se 4 lůžky - každá ložnice s manželskou postelí.
Každý apartmán nabízí možnost dvou přistýlek na pohodlném rozkládacím dvoulůžkovém gauči.
Ceny uvedeny za jednu noc ubytování ve dvoulůžkovém apartmánu A2 bez ohledu na to, zda je obsazem jedním nebo dvěma osobami.
Cena za ubytování tří osob v apartmánu A1 s třílůžkovou ložnicí se navyšuje cca o 35%.
Kromě pronájmu dvou jednopokojových apartmánů nabízíme i ubytování ve velkém podkrovním apartmánu A3 se dvěma dvojlůžkovými ložnicemi; výše uvedené cena dvoulůžkového apartmánu se navyšují cca o 85%.
Při ubytování na přistýlce účtujeme cenu 270,- Kč/osoba/noc mimo sezónu a 292,-Kč /osoba/noc v letní sezóně..
Ve výše uvedených cenách není zahrnut místní poplatek ve výši 20,-Kč/host/noc (neplatí děti do 18 let).
Cenou za víkendem se rozumí ubytování pá - ne.
Cena ubytování ve dnech státem vyhlášených svátků se zvyšuje o 20%, pro vánoční a velikonoční svátky a pro Silvestra jsou ceny stanoveny individuálně.
Minimální doba pobytu je 2 noci, v době státních svátků 4 noci a v době letních prázdnin 5 nocí.
Při mimořádném požadavku ubytování na 1 noc se cena zvyšuje o 30%.
Při pobytech více než 7 nocí sleva 5%, při pobytech delších než čtrnáct dnů sleva 10%!
Při objednávce všech tří apartmánů současně sleva 5% z celkové kalkulované ceny pronájmu!!
Slevy se nesčítají!!
Provoz: letní sezóna 1.6.- 20.9., zimní sezóna 1.10 - 30.4.
Předběžná rezervace je platná 3 - 5 dnů, závazná rezervace po úhradě 50% ceny pobytu (platba bankovním převodem nebo paltební kartou).
Doplatek do celkové ceny během druhého dne pobytu v hotovosti nebo kartou - ubytovatel má právo v době zvýšeného zájmu požadovat úhradu 100% ceny pobytu 20 dnů předem.
Storno podmínky
- v letní sezóně, mimo sezónu a dalších vybraných dnech (státem uznané svátky) zdarma zrušení objednávky do 30 dnů před termínem příjezdu, stornopoplatek 50% z ceny pobytu při zrušení více než 20 dnů před termínem příjezdu, stornopoplatek 70% z ceny pobytu při zrušení v termínu více než 8 dní před příjezdem, storno poplatek 100% méně než 8 dnů nebo bez příjezdu,
- v zimní sezóně: zdarma zrušení objednávky více než 7 dnů před termínem příjezdu, 30% z ceny pobytu více než dvacet dnů před příjezdem, 50% více než tři dny před termínem příjezdu, 100% po tomto termínu nebo bez příjezdu.
Při rezervaci celého objektu stornovací poplatky dle dohody.
V době státem vyhlášených virových omezení storno zdarma !
Letní sezóna: 1.6. - 20.9.
Zimní sezóna: 1.10 - 30.4..

Kontakty

Adresa penzionu: 7

 
Upřednostňujeme poslat poptávku na ubytování mailem
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602 363 488, 603 803 288
Web:
hajovnabukovec.cz

Hájovna Bukovec - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Hájovna Bukovec.

Ubytování Tuhaň
Apartmán Tuhaň, Tuhaň 55, 472 01Ubytování Tuhaň 1Ubytování Tuhaň 2Ubytování Tuhaň 3

Apartmán se nachází v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Tuhaň je asi 15 km od Máchova jezera. Je vhodný pro rodiny i páry. Na své si přijdou,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57834)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání