Chata Beskiden

Ubytování ve Valašské Bystřici, Valašská Bystřice 107, 75627 - Apartmán, Beskydy

Chata Beskiden - Valašská Bystřice
Chata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská BystřiceChata Beskiden - Valašská Bystřice

Chata Beskiden leží v chráněné krajinné oblasti Beskydy v malebné a na kulturní dění bohaté vesnici Valašská Bystřice. Obec je vsazena v údolí mezi kopci Vsetínských vrchů (Středem pohoří se táhne hřbet s vrcholy Vsacký Cáb (824 m), Soláň (861 m) a nejvyšší horou pohoří Vysoká (1024 m. ).

Přímo ve/z Valašské Bystřice můžete podniknout spoustu výletů na kole či pěšky (více konkrétních tipů viz. dole Výlety, atrakce, zábava). Kromě toho zde máme Golfové a discgolfové hřiště, tenisová hřiště a jen 10km od nás se nachází Bystřička Prada.

Výhodou umístění Chatičky je velmi dobrá přístupnost - leží u "hlavní" silnice ve vzdálenosti cca. 2,5km od centra obce.

Vesnice je 10km vzdálená od města Rožnov pod Radhoštěm, které je známé především pro své Valašské Muzeum v přírodě. V Rožnově stojí za návštěvu také Rožnovské pivní lázně, kde se můžete zrelaxovat jak na těle tak na duši. Pustevny jsou dalším místem, kde stojí za to se podívat. Dostanete se tam busem, autem, lanovkou či na kole. Z Pusteven si můžete udělat krásnou procházku po hřebeni na Radhošť. Pokud Vy, či Vaše ratolesti milují lezení, či jiné podobné radovánky, podívejte se určitě do Gibon Parku, nebo do Trojanovické Tarzánie (lanovkou se tam dá sjet právě z Pusteven).

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyňka je vybavená.

Na zahradě je krytý altánek s posezením v letní sezoně je k dispozici venkovní bazén 366 x 76cm kde jsou k dispozici i lehátka, pro děti ale i dospělý se příjemně osvěží.

Máme taky houpačky, dětské pískoviště, dětský hrad, venkovní krb a ohniště s venkovním posezením.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

U objektu. Dostupnost autem - bez problému z asfaltové silnice.

Stravování

Možnost stravování v 50m vzdálené restauraci Hostinec u Machýčků chutná jídla za dostupné ceny. Taky si můžete objednat u majitelky objektu frgály, které peče sama nebo taky zákusky, dorty, chlebíčky, saláty atd. v naší cukrárně.

Ubytování - pokoje:

Chata je rozdělena na 2 apartmány - jeden apartmán je 5 - ti lůžkový s dětskou postýlkou a druhý apartmán je 6 - ti lůžkový.
Každý z apartmánů má jednu ložnici v podkroví a v přízemí kuchyňku s jídelním koutem a koupelnou se sprchou a WC. Vhodné je pronajmout si celou chatu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Dětské hřiště 700m, další dětské hřiště 2km, golfové hřiště 3km, přehrada 7km, krytý bazén 10km, přímo v bezprostředním okolí cyklostezky, běžecké trasy.

Naším první tipem na cyklovýlet je Hospoda na Dílech. Varianta 1 - kratší trasa má 3,4km a průměrně zdatný cyklista ji zvládne za 30min. Převýšení je z 483m. n. m na 664m. n. m. První tipem na cyklovýlet je Hospoda na Dílech. Varianta 1 - kratší trasa má 3,4 km a průměrně zdatný cyklista ji zvládne za 30min. Převýšení je z 483m. n. m na 664m. n. m.

Varianta 2 - delší trasa měří 4,6 km, dá se zvládnout za 40min. Na začátku trasy Vás sice čeká větší stoupák (tak cca. 1km), ale jakmile se dostanete na hřeben, čeká Vás krásná vyjížďka s výhledem po okolních kopcích. Obě tyto trasy vedou mimo hlavní silnici, po zpevněné asfaltové, částečně šotolinové cestě.

Pro ty z Vás, kteří dávají přednost spíše trasám s malým převýšením, můžeme doporučit Přehradu Bystřičku. Cesta tam je 10,7 km dlouhá, celá vede po hlavní silnici a na žádné výraznější kopce nenarazíte. Cesta tam je spíše z kopce, za cca. 30 min. jste tam, zpáteční cesta tak 45 min.

Tip č. 3 Horská Chata Cáb: Na chatu Cáb přes Hluboký se lehce nadprůměrný cyklista dostane za 50 min. Velká část cesty je asfaltová, pak cca. 1 km dlouhý úsek je zpevněn štěrkem a většími kameny. Táhne se celou dobu do kopce - je to super výzva :-).

Na Cáb se lze dostat i přes Kyčery, Díly, Tanečnici. Trasa je cca 2 hod dlouhá, náročnější, většina trasy vede po lesních cestách a chodníčcích, část v oblasti Lušové je náročnější i na sjezd (prudší svah a velké kameny). Zpátky se pak můžete dostat výše popsanou trasou přes Hluboký.

Ceník ubytování v apartmánu

350,- kčza osobu a noc - LÉTO
350,- kčza osobu a noc - ZIMA
350,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
500,- kčSILVESTR: 500kč/osoba/noc
Provoz celoročně. Žádné další poplatky neučtujeme, vyjma poplatku obci 15kč/dospělý/noc a psa - pes povolen na základě předchozí dohody. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty, jarní prázdniny, Velikonoce.

Prosíme nájemce o základní závěrečný úklid při odjezdu (stáhnutí povlečení, případně vysát, vynesení odpadkových košů, umytí a utření nádobí).

Kontakty

Adresa apartmánu: Valašská Bystřice 107, 75627

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420603982679, +420603982679
Web:
www.ubytovani-beskiden.cz

Chata Beskiden - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Beskiden.

Dvojchalupa na Valašsku
Apartmán Valašská Bystřice, Na Dílech č. ev. 95Dvojchalupa na Valašsku 1Dvojchalupa na Valašsku 2Dvojchalupa na Valašsku 3

Nabízíme k pronájmu stylově zařízenou dvojchalupu, na polosamotě v blízkosti lesa, v klidném horském prostředí, v chráněné krajinné oblasti Beskyd, s krásným výhledem na... zobrazit detail

Penzion U Macků
Penzion Rožnov pod Radhoštěm, Na Drahách 973Penzion U Macků 1Penzion U Macků 2Penzion U Macků 3

Rožnov pod Radhoštěm je městečko ležící v samém srdci Valašska. Je ideálním výchozím bodem pro poznávání Beskyd. Poklidnějšímu návštěvníkovi se nabízejí parky ke zdravotním procházkám, návštěva... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51561)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání