Chalupa Vranová

Ubytování ve Vranové Lhotě, Vranová Lhota 133 - Penzion, Východní Čechy

Chalupa Vranová - Vranová Lhota
Chalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová LhotaChalupa Vranová - Vranová Lhota

Vítejte ve vesničce Vranová Lhota v klidných lesích mezi Moravskou Třebovou a Mohelnicí, co by kamenem dohodil od pohádkového hradu Bouzov. Za malebnou kapličkou najdete zrekonstruovaný dům, který byl citlivě rozdělen na dvě samostatné obytné jednotky Chalupu Daniela a chalupu Miroslav. Obě části mají společnou zahradu s možností venkovního posezení a grilování. Dbáme na komfort bydlení, soukromí a pohodlí našich hostů.

OD ROKU 2020 NEMÁME TELEVIZI - POJĎTE SI K NÁM SKUTEČNĚ ODPOČINOUT :)

Nově je pergola na terase zastřešena - zaručeno je tedy i příjemné posezení v případě deště.

Jsme ideálním rozcestníkem pro vaše výlety. Hrad Bouzov, renezanční zámek Moravská Třebová, zřícenina hradu Vranová Lhota, Cimburk, Radkov. Nedaleké Javoříčské a Mladečské jeskyně. Krásná příroda bez lidí. Zkrátka ideální místo pro váš volný čas.

Chalupa je nově zrekonstruovaná, její provozování je naším koníčkem, dbáme na váš nejlepší komfort. Rádi se s vámi domluvíme individuální podmínky pro vaše akce.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Obě části chalupy mají plnohodnotně vybavené kuchyně se vším, co potřebujete pro týdenní i delší pobyt. V chalupě Miroslav je elektrický sporák s troubou, v chalupě Daniela je sklokeramická deska. Lednice s mrazákem a mikrovlnná trouba jsou samozřejmostí.
V chalupě je kvalitní Wi - Fi.
Od roku 2020 bez televize.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Přímo pod okny chalupy jsou 3 parkovací místa. Další auta mohou stát na obecním parkovišti 20 m od chalupy. Motorku lze zaparkovat přímo na zahradě.

Stravování

Stravování je ideální vlastní. K dispozici je plně vybavená kuchyně.
Hospoda je vzdálena pouhých 100m - nabízí výběr z pochutin k pivu, polévky a o víkendech gril a udírna. Plnohodnotná restaurace je vzdálena 3 km. Restaurace, pizza i kebab z Moravské Třebové rozváží až k nám. Připraven je pro vás kvalitní přenosný gril s poklopem grilování velkých kusů masa i zeleniny. V rohu zahrady je připraveno ohniště s posezením.

Ubytování - pokoje:

.
Chalupa část Miroslav:
Chalupě pana domácího dominuje pohodlný gauč a schody do podkroví, které je vkusně obloženo dřevem. V podkroví se nachází společné spaní pro 6 osob, z toho je jedna manželská postel. Chalupa Miroslav má samostatnou a plně vybavenou kuchyň, pohodlně zde můžete strávit celý týden, aniž by vám cokoli chybělo. Samostatná toaleta a sprchový kout s umyvadlem se nachází na chodbě a skýtá tak dostatek soukromí pro všechny ubytované. Obývací místnost je vytápěná krbovými kamny, spotřeba dřeva je již započítána v ceně ubytování. V ostatních místnostech jsou umístěny elektrické přímotopy. Před chaloupkou je parkování pro 3 auta. Pokud si s partou přátel zarezervujete společně i druhou chaloupku, je zde vítán i váš psí doprovod.
OD ROKU 2020 NEMÁME TELEVIZE :)

Chalupa část Daniela:
Chalupa paní domácí má samostatný vchod, obývací místnost okupuje velký společný stůl a pohodlné posezení. Komfortní plně vybavená kuchyň s velkou pracovní plochou plynule navazuje na obývací místnost. Celá rodina nebo parta přátel se může společně bavit i při vaření. Tradičními mlynářskými schody se dostanete na půdu, která je rozdělena na dvě části. V první části jsou tři postele, kolem kterých projdeme do samostatné místnosti pro čtyři osoby. Obývací místnost je vytápěná krbovými kamny, spotřeba dřeva je již započítána v ceně ubytování. V ostatních místnostech jsou umístěny elektrické přímotopy. Před chaloupkou je parkování pro 3 auta. Pokud si s partou přátel zarezervujete společně i druhou chaloupku, je zde vítán i váš psí doprovod.
OD ROKU 2020 NEMÁME TELEVIZE :)

Výlety, sport a zábava v okolí

Jsme ideálním rozcestníkem pro vaše výlety. Hrad Bouzov, renezanční zámek Moravská Třebová, zřícenina hradu Vranová Lhota, Cimburk, Radkov. Nedaleké Javoříčské a Mladečské jeskyně. Krásná příroda bez lidí. Zkrátka ideální místo pro váš volný čas.
Kam za výletem i s mapou naleznete na našich webových stránkách [chalupavranova. cz/kam - na - vylet/]

Ceník ubytování v penzionu

5000,- kčza penzion a noc - LÉTO
5000,- kčza penzion a noc - ZIMA
5000,- kčza penzion a noc - MIMO SEZÓNA
15000,- kčSILVESTR: Máme volno! Až pro 13 osob. Min. délka pobytu 2 noci.
V červenci a srpnu je minimální délka pobytu 3 noci.

Chalupu lze pronajmout i jako 2 samostatné části pro 6 nebo pro 7 osob. (v letních měsících preferujeme pronájem jako celku).
Poté je cena 2500 Kč za jednu část a noc.

Pro potvrzení rezervace účtujeme 50% zálohu. Doplatek zbývající části v hotovosti při příjezdu.
Podrobné smluvní a storno podmínky jsou součástí ubytovacího poukazu, který vám vystavíme po zaslání rezervace.

Kontakty

Adresa penzionu: Vranová Lhota 133

 
Pošlete nám prosím SMS. Jakmile to bude možné, zavoláme zpět. Děkujeme
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608 644 044
Web:
chalupavranova.cz
Facebook:
www.facebook.com/chalupavranova/

Chalupa Vranová - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Vranová.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56735)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání