Chalupa u Bohumila (4 apartmány)

Ubytování v Rybné nad Zdobnicí, Rybná nad Zdobnicí 19 - Apartmán, Východní Čechy

Chalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad Zdobnicí
Chalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad ZdobnicíChalupa u Bohumila (4 apartmány) - Rybná nad Zdobnicí

Stylová chalupa v Orlických horách s novým vyhřívaným venkovním bazénem se slanou vodou vhodná pro vaše zdraví a perleťovou vířivkou pro váš relax pod hvězdami (o termínech provozu bazénu a vířivky se informujte předem).
Srdečně Vás zveme do naší Chalupy u Bohumila, nacházející se uprostřed kouzelné přírody podhůří Orlických hor, na okraji obce Rybná nad Zdobnicí. Obec patří k okresu Rychnov a přijdou si na své všichni milovníci památek, cykloturistiky, pěší turistiky, čerstvého vzduchu, klidu, komfortu a pohody. Objekt leží mimo silnici a tak je zvláště vhodný pro děti a jejich volný pohyb po přilehlém okolí chalupy. Jedná se vlastně o ubytování na ostrově, neboť celý pozemek lemuje místní potůček, ze kterého děti budete jen těžko dostávat. Příjezd na pozemek je přes náš mostíček k nemovitosti. Parkování hned vedle chalupy pohodlně pro 4 osobní vozy. Je tady krásně a klid.

Celoročně vám nabízíme ubytování s maximální kapacitou 22 plnohodnotných lůžek a 5 rozkládacích gaučů. Nabízíme rozdělené prostory pro rodinné soukromí v jednom studiu a třech apartmánech se dvěma ložnicemi, které jsou součástí naší chalupy. Pro společné chvíle jistě rádi využijete novou, krásnou společenskou místnost, kde se pohodlně všichni usadíte. Pro zimní večery je zde osazen výkonný krb, TV na které se můžete ukazovat fotky a videa z denních zážitků. Ubytování je přímo ideální pro rodiny s dětmi, skupinky přátel, turisty, cyklisty, páry, lyžaře a dokonce i na menší oslavy či svatby. Na výběr máte:
- studio (dvoulůžkové s menší rozkládací pohovka),
- apartmán 2 (osmilůžkový + rozkládací pohovka)
- apartmán 3 (čtyřlůžkový)
- apartmán 4 (sedmilůžkový + dětská postel (160cm) a rozkládací pohovka)
Pobyt domácím mazlíčkům je povolen pouze malá plemena po dohodě s majitelem. Zavolejte si a zeptejte se, zda váš domácí mazlíček je povolen!

Pokusili jsme postavit něco, z čeho budeme mít radost a radost přinášet i dalším lidem a celé to propojit jako obchod. Navštívili jsme spoustu ubytovacích zařízení, zejména penzionů a hotelů, jak v přilehlém okolí, tak po celé České Republice, abychom nasbírali zkušenosti a vyvarovali se chyb v ubytování, které jsme na našich cestách zaznamenali. Věříme, že jich budeme dělat co nejméně a rádi si vyslechneme, co by šlo udělat pro své hosty ještě lépe. To, co očekáváme od ubytování, chceme dopřát i vám. Přejeme si, abyste se v naší chalupě cítili velmi dobře a komfortně. Spoustu věcí zde máte součástí ubytování.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kompletně nové a moderní vybavení v celém objektu. V roce 2021 upraven pozemek a vybudován vyhřívaný bazén se slanou vodou. V létě 2022 instalována venkovní vířivka, která je v provozu od 15.9.- 15.5., kde ji "vystřídá" vyhřívaný bazén na letní sezónu v době od 16.5 - 14.9.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Pohodlná vydlážděná příjezdová cesta. Ke každému apartmánu jedno parkovací místo vedle chalupy, parkování v ceně.

Stravování

V každém apartmánu plně vybavená kuchyň vším potřebným k vaření. Možnost společného stravování ve společenské místnosti. Kávovar pro hosty ve společenské místnosti. V obci je hospoda, obchod se smíšeným zbožím a kiosek s občerstvením. V dosahu do 10ti kilometrů několik výborných restaurací (Vamberk, Žamberk, Rychnov nad Kněžnou, Kostelec n. Orl. ).

Ubytování - pokoje:

.
Studio - 22 m² (garsonka v přízemí s manželskou postelí, pohodlnou rozkládací pohovkou, TV a plně vybavenou kuchyní včetně myčky nádobí, trouby a mikrovlnné trouby. Koupelna s WC a sprchou, je v těsné blízkosti pokoje přes společnou chodbu).
Apartmán 2 - 60 m² (prostorný apartmán 3+kk se dvěma velkými ložnicemi a prostornou kuchyní s rozkládací pohovkou a TV, nadstandardně velká koupelna s WC, sprchovým koutem a dvoj umyvadlem).
Apartmán 3 - 35 m² (útulný podkrovní apartmán 2+1 se dvěma ložnicemi vhodný pro rodinu s menší vybavenou kuchyní, TV a krásnou světlou koupelnou vč. WC a sprchy).
Apartmán 4 - 65 m² (prostorný podkrovní apartmán 3+kk se dvěma velkými ložnicemi a prostornou kuchyní s rozkládací pohovkou a TV, s krásnou velkou světlou koupelnou se sprchovým koutem, WC)

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí se nachází několik krásným míst k výletům, vyžití najdou jak rodiny s dětmi, tak i páry, ale i cyklisté a lyžaři.
Tipy na výlet: Hrad a zámek Potštejn, Litice, Rokytnice v Orl. horách (válečná pevnost Hanička), městečka Vamberk, Žamberk, Kostelec nad Orlicí.
V okolí vedou cyklistické trasy a stezky pro pěší výlety. Okolní lesy nabízejí možnost houbaření.

Ceník ubytování v apartmánu

V letní sezóně pronajímáme pouze celý objekt na týdenní pobyty.

Platební podmínky:
Rezervace se stává závaznou po zaplacení zálohy 50 % z ceny pobytu. Pokud nedojde k zaplacení do 3 dnů, termín je automaticky uvolněn pro další zájemce bez nároku.

Storno podmínky:

1-2 apartmány:
Storno po uhrazení zálohy, nebo celkové platby v případě termínu nástupu méně než 30 dnů od uhrazení:
- do 15 dnů před nástupem zpět 100% z celkově přijaté platby
- do 7 dnů před nástupem zpět 50% z celkově přijaté platby
- méně než 7 dnů před nástupem zpět 0% z celkově přijaté platby
Storno po uhrazení zálohy, nebo celkové platby v případě termínu nástupu více než 30 dnů od uhrazení:
- do 30 dnů před nástupem zpět 85% z celkově přijaté platby
- méně než 30 dnů před nástupem zpět 50% z celkově přijaté platby
- méně než 15 dnů před nástupem zpět 0% z celkově přijaté platby
Pronájem 3 apartmánů, nebo celého objektu:
Storno po uhrazení zálohy, nebo celkové platby v případě termínu nástupu méně než 30 dnů od uhrazení:
- do 7 dnů před nástupem zpět 50% z celkově přijaté platby
- méně než 7 dnů před nástupem zpět 0% z celkově přijaté platby
Storno po uhrazení zálohy, nebo celkové platby v případě termínu nástupu více než 30 dnů od uhrazení:
- do 30 dnů před nástupem zpět 85% z celkově přijaté platby
- méně než 30 dnů před nástupem zpět 50% z celkově přijaté platby
- méně než 15 dnů před nástupem zpět 0% z celkově přijaté platby
Letní sezóna: 15.6. - 15.9.
Zimní sezóna: 3.1. - 31.3.

Kontakty

Adresa apartmánu: Rybná nad Zdobnicí 19

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
723 269 635, 605 768 074

Chalupa u Bohumila (4 apartmány) - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u Bohumila (4 apartmány).

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54556)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání