Apartmány Rusalka

Ubytování na Rusavě, Rusava ev. č. 302 - Apartmán, Jižní Morava

Apartmány Rusalka - Rusava
Apartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - RusavaApartmány Rusalka - Rusava

2 samostatné apartmány (2 x 5 lůžek).
Rekreační objekt Rusalka se nachází v malebném prostředí Hostýnských hor nedaleko od autokempu Rusava. Svým vybavením je určen pro celoroční provoz. Tvoří jej dva samostatné a prostorné apartmány. Každý apartmán má svůj samostatný vchod. Apartmány jsou nově zrekonstruovány a nadstandardně vybaveny. Bezprostřední okolí tvoří převážně travnatý povrch. K dispozici je kryté posezení, pískoviště, ohniště s grilem a houpačka se slunečníkem a venkovním stolem. Objekt je určen jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dospělé vyznavače turistiky, houbaření a pobytu na zdravém vzduchu.

V letních měsících 7 - 8 poskytujeme ubytování min. na týden (sobota - sobota).
V blízkosti se nachází restaurace (150m), solární koupaliště s toboganem, whirpoolem a sportovní areál (500m).

Okolí je vhodné pro letní i zimní turistiku, houbaření a cykloturistiku. Turistické cíle: sv. Hostýn, ZOO Lešná, Tesák, Troják, Zřícenina hradu Lukov, Ondřejovské skály, nejvyšší místní vrchol Pardus a pro cyklisty také cukrárna v obci Kašava.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyně v apartmánech jsou vybaveny standardním kuchyňským nářadím. K dispozici je lednička, myčka, el. varná deska, el. pečící trouba, mikrovlnná trouba, kapslový kávovar (Gusto), toustovač a sušák na prádlo.
V obývacích pokojích jsou TV a rádia. V celém objektu je WiFi a internet. Apartmán v patře je vybaven klimatizací a na přání promítacím plátnem a přenosným projektorem.

U objektu ohniště s grilem, pískoviště s hračkami, kryté posezení a houpačka. K dispozici je dále přenosný plynový gril s příslušenstvím, nafukovací dětský bazén, šipky, příruční lednička a v letních měsících dětská trampolína a venkovní vířivka.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Příjezdová cesta je společná pro příjezd do místního Kempu. Za mostem přes místní říčku je nutné odbočit doprava. Parkování je možné na pozemcích v okolí objektu.

Stravování

Kromě vlastního stravování je možné se stravovat v blízké restauraci s možností zajištění polopenze nebo plné penze (doporučujeme dojednat předem na tel. 777 794 700).

Ubytování - pokoje:

V objektu jsou 2 apartmány. V každém apartmánu je možné ubytování pro max. 5 osob.

Apartmán v přízemí: Ve 2 ložnicích je k dispozici 5 lůžek. V obývacím pokoji je prostorná sedací souprava, TV, Radio, WiFi internet, jídelní stůl, vybavený kuchyňský kout, a terasa.

Apartmán v patře: Ve 3 ložnicích je k dispozici 5 lůžek + dětská postýlka. V obývacím pokoji je sedací souprava, rozkládací jídelní stůl, vybavený kuchyňský kout, krytá terasa.

Výlety, sport a zábava v okolí

I v blízkém okolí je množství zajímavých míst. Navštívit můžete např. zámek Kroměříž, Květnou zahradu Kroměříž (28 km), Zámek Holešov (13 km), Zámek Bystřice pod Hostýnem (11 km), Muzeum spol. TON, poutní místo sv. Hostýn, ZOO Lešná, zřícenina hradu Lukov, Středověký hrad Helfštýn (25 km). V případě nepříznivého počasí doporučujeme také navštívit 14/15 Baťův institut muzeum s galerií ve Zlíně (25 km).

Pro vyznavače míčových sportů jsou v blízkosti k dispozici 2 tenisové kurty (Více na tel. 777 794 700) a fotbalové hřiště s umělým povrchem (600 m).

Ceník ubytování v apartmánu

14 500,- kčza apartmán a týden - LÉTO
14 500,- kčza apartmán a týden - ZIMA
13 500,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
15000,- kčSILVESTR:
Cena obsahuje: ubytování, parkování, WiFi internet, spotřebu elektrické energie (do 20 kWh /den), poplatek za povlečení a ručníky.
V zimní sezónu cena obsahuje el. vytápění obsazených místností.
Dobíjení elektromobilů nebo jiný zvýšený odběr elektrické energie je nutné předem dohodnout s majitelem objektu (7Kč/kWh).

Místní poplatek za dospělou osobu a den činí 30 Kč.

Platba předem na fakturu.
Letní sezóna: 6 - 9
Zimní sezóna: 12 - 2

Kontakty

Adresa apartmánu: Rusava ev. č. 302

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
737 734 059, 603 454 473
Web:
www.apartmany-rusalka.cz

Apartmány Rusalka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Rusalka.

Chaty Kotárky
Apartmán Rusava, Rusava 418Chaty Kotárky 1Chaty Kotárky 2Chaty Kotárky 3

Chaty Kotárky se nachází v obci Rusava v centru Hostýnských vrchů, které jsou známé svou krásnou přírodou. Jsou zde dva samostatné domy s vlastním parkovištěm. Ubytování... zobrazit detail

Apartmán k pronájmu
Apartmán Rusava, Rusava 287Apartmán k pronájmu 1Apartmán k pronájmu 2Apartmán k pronájmu 3

Apartmán se nachází na samotě u rodinného domu s velkou zahradou poblíž lesa. Hostýnské vrchy jsou vyhledávaným místem cyklistů i lyžařů. Apartmán je přímo u cyklostezky... zobrazit detail

Penzion Koliba Čecher
Penzion Rusava, Koliba Čecher 336Penzion Koliba Čecher 1Penzion Koliba Čecher 2Penzion Koliba Čecher 3

Penzion Koliba Čecher je stavěn ve valašském stylu a nabízí ubytování pro rodiny s dětmi, aktivní dovolenou (cykloturistika, turistika, houbaření... ), víkendové pobyty, romantické pobyty pro... zobrazit detail

Apartmány
Apartmán Rusava, Rusava 218Apartmány 1Apartmány 2Apartmány 3

Nabízíme dva samostatně přístupné komfortně vybavené apartmány umístěné v rodinném domě. Jeho poloha je jen 200 m od koupaliště, přibližně stejně daleko je i obchod a... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54125)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání