Apartmány

Ubytování v Rabí, Rabí 18 - Apartmány, Šumava

Apartmány - Rabí
Apartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - RabíApartmány - Rabí

Apartmány se nachází pod náměstím šumavského městečka Rabí. Rabí nejvíce proslulo jako místo, kde slavný hejtman Jan Žižka přišel o své druhé oko. V blízkém okolí začíná být zřejmá šumavská příroda. 1 km pod městem se nachází stále ještě čistá řeka Otava vhodná ke koupání nebo procházce po břehu.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Apartmán 1 - K dispozici je plně vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, troubou s varnou deskou, myčkou, pračkou, sušičkou a veškerým nádobím. Součástí apartmánu je koupelna s WC, bidetem a sprchovým koutem. K příjemným večerům je k dispozici malý dvorek s venkovním grilem.

Apartmán 2 - K dispozici je plně vybavená kuchyň s veškerými náležitostmi jako je mikrovlnná trouba, trouba s varnou deskou, rychlovarná konvice, lednice a nádobí.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu - zdarma.

Stravování

Restaurace a obchod v blízkosti apartmánů cca 50 m.

Ubytování - pokoje:

Apartmán 1 (1.600 Kč za noc):
Nachází se v přízemí a nabízí samostatnou ložnici se dvěma oddělenými lůžky a skříní. V obývacím prostoru na vás čeká rozkládací souprava s televizí a velkou manželskou postelí.

Apartmán 2 (1.500 Kč za noc):
Druhý apartmán se nachází v horním patře. Obývací pokoj nabízí rozkládací rohové sofa, manželskou postel. V samostatné ložnici se nachází dvě oddělená lůžka a skříň.

Výlety, sport a zábava v okolí

V blízkosti největší zřícenina v Čechách - hrad Rabí a židovský hřbitov v Rabí. Mezi obcemi Čepice a Budětice (mezi vrchem Chanovec a vrcholem Líšné) se nachází Vintířův pramen se studánkou, ke které se váží pověsti o sv. Vintířovi a jejíž voda by měla být léčivá. V blízkosti se nachází další studánka, Lukášův pramen.
Městečko se může pochlubit i řadou dalších kulturních památek. Náměstíčko je obklopené množstvím barokních domů venkovského rázu. V těsné blízkosti hradeb se nachází židovský hřbitov ze 17.století. Pod hradem je kostela Nejsvětejší Trojice.

Ceník ubytování v apartmánech

2000,- kčza apartmány a noc - LÉTO
1600,- kčza apartmány a noc - ZIMA
1600,- kčza apartmány a noc - MIMO SEZÓNA
2500,- kčSILVESTR:

Kontakty

Adresa apartmánů: Rabí 18

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 113 173, 777 618 181
Web:
www.apartmanyrabi.cz
Facebook:
www.facebook.com/apartmanyrabi

Apartmány - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56725)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování