Apartmán u Rossniček

Ubytování v Kulířově, Kulířov 42 - Apartmán, Severní Morava a Slezsko

Apartmán u Rossniček - Kulířov
Apartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - KulířovApartmán u Rossniček - Kulířov

Apartmán u Rossniček, nabízí krásný a rodinný pobyt poblíž Moravskému krasu. Je zařízen v duchu venkova, protože na venkově se objekt nachází - doprovázen krásnou historií. Pozemek je plně oplocený se zahradou pro Váš odpočinek a zábavu. Pro děti je zde Trampolína, pískoviště, skluzavka apod. Dále zde máme ohniště, posezení, bazén, lehátka. Dvorek u apartmánu je uzavřený. Na dvorku se nachází pergola, vybavena grilem u jezírka v kterém se nám objevují chráněné rosničky. Vodopád v jezírku vám navodí příjemnou atmosféru. :-) Pokud si potřebujete odpočinout, tento dům je skvělou volbou. Nádherná energie, klid a skvěle viditelná noční obloha neosvětlena žádným městem.
Pokud budete chtít, můžete nakouknout do obchůdku, který se v objektu nachází - nabízí regionální výrobky.
Majitelé jsou velice ochotní a se vším vám vyjdou vstříc není probém si s nimi i posedět, ale pokud budete chtít soukromí - nebudou Vás rušit. :-) Dostenete - li chuť na točené pivo nebo víno, je možné poseďet v Bóóódě, která tento relax nabízí. Není to hospoda, je to Bóóóda :-)
Děti mají rády zvířátka.... a tak tu máme dvě britské kočičky, které nám chrání objekt před škůdci. :-) Tím to ale nekončí, Andulka Ferda a Karlička nám zpívají na dvorku vždy, když jsou teplé dny. Majitelé se dále netají třemi pejsky, které po požádání dětem rádi představí. :-)

Rezervovat ubytování můžete zde vč. kalendáře obsazenosti: https: //rezervacechalup. cz/host_rezervace_lite. php? objekt=1641475497

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Naše kuchyně je vybavena tak, aby Vám nic nechybělo. Když Vám něco chybí, jsme moc rádi za ohlas, ať můžeme chybějící věc dokoupit. :-)
Najdete zde vybavení pro každodenní vaření a stolování. Zákldaní koření, sůl, cukr, olej, variaci čajů, kávu rozpustnou i mletou.
Pákový kávovar Delonghi, varnou konvici, mikrovlnou troubu, plynový sporák s elektrickou troubou, kontaktní gril. LCD TV, kabelová televize, wifi. Hry pro děti

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Aut se nám tu vleze téměř i deset. :-) Po celý den i noc jsou auta chráněny kamerovým systémem.

Stravování

Náš Apartmán nabízí snídaně bez kontaktní. Dopředu se domluvíme jaké jídlo si představujete a vždy ve smluvený čas vám lahodné snídaně přineseme :-)
V letních termínech Vám snídani moc rádi naservírujeme na pergolu. Jíst na čerstvém vzduchu je něco úžasného. :-)

Ubytování - pokoje:

Apartmán má dvě ložnice. Jedna dle nás tak zvaná je dětský pokoj, ve kterém se nachází patrová postel. Spodní část postele 2osoby, horní část 1 osoba. A dál v této ložnici naleznete postýlku pro dítě do 10let. :-) Jsou zde i hračky a úložné skříně. Není to však pokoj jen pro děti, i dospělí se zde krásně vyspí. :-)
Druhá ložnice obsahuje manželskou postel, úložnou skříň, křeslo a stoleček k práci nebo klidnému čtení :-)

Výlety, sport a zábava v okolí

Punkevní jeskyně, Jeskyně Balcarka, Kateřinská jeskyně, Sloupskošošuvské jeskyně, Jeskyně Výpustek, Rybník Olšovec, Ferrati Velká dohoda, Single trade Jedovnice, Ranč Kopaniny (přímo v Kulířově), Zámek Boskovice, Staré Brno, Westernové městečko Boskovice, Lom Seč v Rudickém propadání, zřícenina hradu Holštejn, Suchý a Pustý žleb - to jsou nádherné vyjížďky na kole nebo s pejskem. :-)

Ceník ubytování v apartmánu

21000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
21000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
17500,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
17000,- kčSILVESTR: 28.12.2021 - 2.1.2022 5 nocí
Záloha ve výši 50% z celkové částky za pobyt.
Záloha je vratná v případě že je pobyt zrušen do 30dní před příjezdem. V tomto případě vracíme zálohu v plné výši. Pokud zbývá do přijedu 29 dní, záloha automaticky propadá ve prospěch apartmánu.
Poplatek pejsek za noc: zdarma
Vířivka 10 kčkwh

Objekt je v provozu celoročně.

Přistýlky jsou 1x postýlka pro miminko a 1x postýlka pro dítě do 10let.
Letní sezóna:
Zimní sezóna:
Vánoce a silvestr:

Kontakty

Adresa apartmánu: Kulířov 42

 
Volejte a pište kdykoliv :-) Rádi Vám zodpovíme jakékoliv Vaše otázky., pro rezervaci pobytu prosím využijte rezervační systém na našich stránkách www.urossnicek.cz.

nebo zde :

https://rezervacechalup.cz/host_rezervace_lite.php?objekt=16414754
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 003 451
Web:
urossnicek.cz
Facebook:
www.facebook.com/Apartmanurossnicek

Apartmán u Rossniček - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán u Rossniček.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 62183)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování