Apartmán U pisáku

Ubytování v Lohenicích, Lohenice 109 - Apartmán, Východní Čechy

Apartmán U pisáku - Lohenice
Apartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - LoheniceApartmán U pisáku - Lohenice

Apartmán (chata) je na okraji obce Lohenice 100m od pláže písníku s průzračnou vodou. Parkování je přímo u vchodu. K dispozici je ložnice s třemi lůžky a obývací pokoj s jedním lůžkem. Kuchyně je zařízena potřebným nádobím, mikrovlnkou, teplovzdušnou troubou, indukční deskou a lednicí s mrazničkou. Koupelna s WC a sprchovým koutem jsou součástí objektu.
Do lesa je to 50m daleko s možností houbaření či sběru borůvek. Na písčité pláži je stánek s občerstvením. Pro děti je zde menší hřiště a jedno větší je v obci. Pro rybáře je v dosahu pěší chůze několik pěkných revírů. V okolí je síť cyklostezek s krásnou přírodou plnou lesů, rybníků a kulturních památek a to v podstatě na rovině. Na druhé straně Labe začínají Železné hory a zde si přijdou na své i milovníci stoupání a kopců. V případě, že to zrovna není na koupáni, je možno navštívit s dětmi největší zábavní park ve východních Čechách, který se rozprostírá na 110000m2 - cca 20km a nebo i jiné zajímavosti viz. fotogalerie.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Venkovní posezení s grilem a slunečníkem. Vnitřní posezení s krbem a televizí s velkou úhlopříčkou, WIFI.. Druhá televize je v obývacím pokoji. Venkovní solární sprcha. Hrací šipky, hry, petanque.... V kuchyni mikrovlnka. teplovzdušná trouba, indukční deska, lednice s mrazničkou... Krytý přístřešek na kola je v objektu....

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování zdarma přímo před vchodem.

Stravování

Vaření ve vybavené moderní kuchyňce v objektu, občerstvení u vody na pláži, restaurace a obchody do 2km.

Ubytování - pokoje:

Ložnice tři lůžka a jedno lůžko v obývacím pokoji.

Výlety, sport a zábava v okolí

Kromě koupání v křišťálové vodě písníků - pláž 100m, procházek v lese, či putování po místních cyklotrasách je v obci možno navštívit největší muzeum máselnic a odstředivek v Evropě - prohlídka po domluvě. Okolí Lohenic je ráj pro rybáře. Písníky, slepá ramena, Labe, Halda.....
Pokud není zrovna počasí na koupání, je v nejbližším okolí možno navštívit třeba Lázně Bohdaneč 6km, naučnou stezku bohdanečské rybníky 6km, Semínský akvadukt 4km, hrad Kunětická hora 15km, Pardubický zámek a staré město 15km, zámek Choltice 6km, opravený národní hřebčín v Kladrubech 8km, Sečská přehrada 25km, zámek Žleby 25km, Kutná hora 25km, muzeum loutek Chrudim 20km, zámek Slatiňany a Kočičí hrádek s naučnou stezkou 25km, naučná stezka Raškvickými lomy a rozhledna Bára 8km, Přelouč 2km, biopark Štít 10km, zámek Chlumec nad C. 15km a tamtéž největší zábavní park pro děti ve východních Čechách, který se rozprostírá na 110000m2 a mnoho jiných zajímavých míst viz fotogalerie.

Ceník ubytování v apartmánu

1400,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1100,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1100,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
15000,- kčSILVESTR: cena za objekt za týden + spotřeba energie
Apartmán je v provozu celoročně. V hlavní sezóně se pronajímá apartmán na celý týden.
Cena 9800kč je stanovena za celý objekt při obsazení 1-4 osobami.
Po dohodě lze domluvit nad tento počet ještě dítě bez nároku na samostatné lůžko za 100kč/noc a psa (malá a střední plemena za cenu 100-150kč/den. Pes nesmí zůstávat sám v objektu.
Při objednání a rezervaci se hradí převodem na účet záloha 4000kč, která je v případě storna ze strany objednatele nevratná. Doplatek za pobyt musí být uhrazen převodem na účet nejpozději v týdnu před nástupem na pobyt.
V případě víkendových pobytů mimo sezónu se hradí při objednání celá částka za pobyt 3000kč. Bonusem, za tuto cenu je možný nástup na víkend už ve čtvrtek. (Nutno nahlásit dopředu). Pokud připadá na pátek a nebo pondělí svátek, je cena za tří dny 3500kč.
Stálí zákazníci kteří byli ubytovaní v předešlé sezóně mají na další týdenní pobyt slevu 5% (500kč).
Pokud si objednáte týdenní pobyt na následující sezónu do konce prosince, je na pobyt sleva 5% (500kč).
Při objednání týdenního pobytu do konce února je sleva na pobyt 3% (300kč).
Na víkendový pobyt láhev vína zdarma při objednání do konce prosince na následující rok.
Při nástupu se vybírá kauce 2000kč, z které se hradí případné poškození zařízení, odečítá se spotřebovaná elektřina a 500kč pokud není proveden úklid před odjezdem. V den odjezdu se opouští objekt do deseti hodin a v den nástupu je možno se ubytovat po 14 hodině. Povlečení je v ceně pobytu. Při odjezdu si musí každý z hygienických důvodů svléknout povlečení. Každý ubytovaný má k použití ručník. Osušky na pláž si každý musí přivést. Utěrka a přípravek na nádobí je také k dispozici. V objektu je z důvodu covid-19 dezinfekce. Celý objekt je před nástupem nových klientů z tohoto důvodu vždy vydezinfikován. Dřevo na roztopení grilu je zdarma. Další dřevo je za poplatek.
Přejeme Vám klidný pobyt plný pohody a odpočinku.
Letní sezóna: 15.6-31.8
Zimní sezóna:
Letní sezóna je 15.6-31.8. Týden, na který vychází 1.9. uprostřed týdne se počítá ještě jako hlavní sezona. V hlavní sezóně pouze týdenní pobyt!! Jinak min.2 noci

Kontakty

Adresa apartmánu: Lohenice 109

 
stolpazbynek@seznam.cz
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 067 765, 773 229 507

Apartmán U pisáku - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán U pisáku.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58395)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání