Apartmán u Holubů č.2

Ubytování v obci Spálené Poříčí, Plzeňská 104, 335 61 Spálené Poříč - Apartmán, Střední Čechy

Apartmán u Holubů č.2 - Spálené Poříčí
Apartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené PoříčíApartmán u Holubů č.2 - Spálené Poříčí

Apartmán v uzavřeném bytovém domě s vlastním vchodem nedaleko náměstí. Ve dvoře se nachází stodola, kde je možno uložit kola. K dispozici gril a venkovní sezení.
Ve městě se nachází renesanční zámek, pivovar se špejcharem kde je umístěna výstava kreslíře Neprakty. Centrum města je památkově chráněno, nedaleko centra je židovský hřbitov. V okolí je množství turistických tras které vedou na Brdy a po okolí.
Pro děti jsou zde 3 dětská hřiště a kratší turistické stezky které vedou na rybník Hvíždalka, kde se dá koupat. Nově přibyla cyklostezka až do Plzně.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Chodba se skříní, kuchyňská linka plně vybavená nádobím a hrnci. Je zde myčka, lednice, mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice.
V obývací části je rozkládací sedačka, televize s 30 programy, WiFi zdarma.
Ložnice manželské lůžko a 2 samostatné postele. V případě potřeby se dá rozložit gauč v obývacím pokoji a tím zajistit další 2 lůžka. Dětská postýlka na vyžádání.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na náměstí 200m.

Stravování

Přes ulici se nachází restaurace kde se dá dobře najíst. Obchod Coop 200m na náměstí.

Ubytování - pokoje:

Apartmán je řešen jako byt 2+kk 80m². Obývací pokoj, ložnice - manželská postel a 2 samostatná lůžka.

Výlety, sport a zábava v okolí

Spálené Poříčí je ideálním místem, odkud vyrážet poznávat jižní Plzeňsko na kole. Z města na jih a dále na západ vybíhá cyklotrasa číslo 2146,která se v Žákavě napojuje na dálkovou jednatřicítku. Zcela na jih podél úpatí Brd pak vede cyklotrasa 2040,která se na tu s číslem 31 napojuje pro změnu ve Ždírci.

Spáleným Poříčím navíc prochází také cyklotrasa číslo 2039.Po té se můžete vydat po holých hřebenech kopců směrem na sever do Mešna a těšit se na krásné výhledy především jižním a západním směrem. Ve městě jezdí cyklobus který vás do Brd. Je zde i množství turistických tras.


Padrťské rybníky 17km, Zámek Kozel 10km, zámek Nebílovy 17km, zřícenina hradu Radyně 14km, rozhledna Kotel 12km.

Ceník ubytování v apartmánu

12600,- kčza apartmán a týden - LÉTO
10000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
Ceny jsou uvedeny za apartmán obsazen 4 osobami, za každou další osobu je účtován poplatek 250kč os/noc Minimální dálka pobytu jsou 2 noci. Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. V zimní sezoně ubytováváme na vyžádání a el.energie se platí zvlášť. Rezervace je platná od připsání zálohy na účet. Záloha 50%z ceny pobytu. Zrušení rezervace 14 dní před datem pobytu zdarma Při obsazenosti 2 osobami 500kč lůžko noc. Při rezervaci vždy uvádějte počet osob, abychom pro vás nachystali lůžka . Povlečení a ručníky jsou v ceně. Pokud vás něco zajímá co zde nezaznělo, neváhejte nás kontaktovat.
Letní sezóna 20.6 až 10.9 Červenec a srpen preferujeme ubytování na celý týden . Při obsazenosti 2 osobami 500kč osoba-noc. 4 a více nocí 450kč osoba a noc
Zimní sezóna: 1.11 až 1.4.

Kontakty

Adresa apartmánu: Plzeňská 104, 335 61 Spálené Poříč

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 174 954

Apartmán u Holubů č.2 - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán u Holubů č.2.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 66193)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání