Apartmán Smržice

Ubytování ve Smržicích, Podhájí 201/43, 798 17 Smržice - Apartmán, Jižní Morava

Apartmán Smržice - Smržice
Apartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - SmržiceApartmán Smržice - Smržice

Nově zrekonstruovaný apartmán se samostatným vstupem z klidné vedlejší ulice se nachází v obci Smržice nedaleko Prostějova. Apartmán je vhodný především pro páry které chtějí využít soukromí v příjemně zařízeném zázemí s vířivou vanou a krbem. Možnost přistýlky pro další 1 - 2 místa na spaní.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Apartmán je vybaven vším co k běžnému i dlouhodobějšímu pobytu potřebujete.
K dispozici je širokoúhlá smart televize LG, optické připojení 300 Mbit/s s wifi. Kuchyňské spotřebiče značky Electrolux - myčka nádobí, varná plynová deska s digestoří, varná konvice, lednice s mrazničkou i pračka. Kuchyň vybavena běžně potřebným nádobím.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování před domem na ulici, vzdálenost od auta ke vstupním dveřím apartmánu je méně než 10 metrů.

Stravování

Pokud se rozhodnete na dovolené nevařit, je v obci možnost stravování v místní restauraci U Hřiště nebo v Hostinci Kocanda. V Prostějově i Olomouci je možno navštívit nespočet restaurací i restauračních minipivovarů. V dosahu 5,5km je i KFC nebo nově otevíraný MC Donalds, popřípadě rozvoz pizzy.

Ubytování - pokoje:

Apartmán je vybaven manželskou postelí z masivního dubového dřeva s prémiovou matrací českého výrobce Moravia comfort tužší konstrukce. Peřiny i polštáře mají vyšší náplň a jsou antialergické. Dále je tu možnost rozložení sedačky a vytvoření dalších 1 - 2 míst na spaní.

Výlety, sport a zábava v okolí

Lokalita Smržic se nachází kousek od Prostějova nedaleko hanácké velehory Velký Kosíř. Na vrcholu ve výšce 4420 dm n. m. je rozhledna s výhledem do širokého okolí. Nájezd na dálnici D46 je vzdálený 5,5km. Dostupnost zajímavých lokalit je tu velmi dobrá, okolní města jako je Olomouc, Přerov, Kroměříž, Vyškov, Mohelnice, Boskovice, Slavkov u Brna či Bučovice vše dojezd okolo 20 - 45 minut. V okolí se nachází nespočet hradů a zámků, historických center měst, cyklostezek i přírodních lokalit jako je Drahanská vrchovina, Plumlovská přehrada nebo Litovelské Pomoraví.
Přijeďte poznat úrodnou Hanou.

Ceník ubytování v apartmánu

1500,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1500,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1500,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
5000,- kčSILVESTR: cena za pobyt od 30.12.- 2.1. - tři noci
Delší pobyty cena 1500,-/noc

Kontakty

Adresa apartmánu: Podhájí 201/43, 798 17 Smržice

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 248 626

Apartmán Smržice - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Smržice.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 63608)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání