Apartmán na Výhledech

Ubytování ve Výhledech, Výhledy 68 - Apartmán, Západní Čechy

Apartmán na Výhledech - Výhledy
Apartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - VýhledyApartmán na Výhledech - Výhledy

Apartmán je situován v obci Výhledy, které se nachází v nejzápadnějším výběžku naší vlasti, vklíněném mezi Bavorsko a Sasko, nedaleko města Aš. V okolí vesničky vás osloví krásná krajina a nedotčená příroda bývalého zakázaného hraničního pásma. Čekají zde na vás úžasné vyhlídky, naučné stezky, cyklistické výlety, pěší turistika, běžecké lyžování a lesy plné lesních plodů a hub. Pokud si potřebujete odpočinout v klidném prostředí v souladu s přírodou, nevadí vám zvuky vesnice, jako je kokrhání kohouta, či štěkání psa, tak se nacházíte na správném místě.
Nabízíme ubytování v klidném prostředí v podkroví rodinného domku, který se nachází pár metrů od lesa. Naši hosté mohou využívat zahradu a posezení s grilem, natrhat si bylinky, třešně, nasušit houby….. Nabízíme možnost nákupu před příjezdem, či odvozu na nákup a pokud by se Vám nechtělo vařit, co by kamenem dohodil se nachází Restaurace Na Výhledech s výbornou kuchyní.
Apartmán je výhradně nekuřácký, parkování, TV, wifi, možnost odvozu na a z nádraží v Hazlově.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyňský kout je vybaven lednicí, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou, remoskou, toustovačem a rychlovarnou konvici a kávovarem.
V ložnici je satelitní televize.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkovat je možno na zahradě.

Stravování

V apartmánu se nachází vybavená kuchyňka, dále je možnost stravování v nedaleké restauraci, případně se dohodnout na nákupu potravin či odvozu do Supermarketu v Aši.

Ubytování - pokoje:

Součástí apartmánu je obýváček s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna a podkrovní ložnice pro 2 osoby. V podkroví a v kuchyní lze připravit další 2 přistýlky. Pro pohodlné spaní na přistýlky přidáváme podložky s paměťovou pěnou.
Vzhledem k tomu, že apartmán má jednu z ložnic umístěnou v podkroví, kde jsou nízké stropy, bude více vyhovovat rodině s dětmi.

Výlety, sport a zábava v okolí

Nedaleko Výhled najdete ojedinělé skalní útvary Goethova skála. Tato vyhlídka byla oblíbeným místem Johanna Wolfganga Goetha. Území Halštrov láká hustými lesy s tajuplnými zákoutími a pramení zde říčka Bílý Halštrov protékající pří své cestě do Německa zajímavými místy. V nedalekých Františkových Lázních se nachází přírodní rezervace SOOS. Region využívá těchto a mnoha dalších přírodních zajímavostí pro rozvoj turistiky.
V nedaleké Aši se nachází multifunkční sportovní areál Háj s několika hřišti, in - line dráhou, lezeckou stěnou, dětským hřištěm a dalšími atrakcemi. V létě se můžete vykoupat v nedalekém rybníčku nebo celoročně v Aquaforu v nedalekých Františkových Lázních. Golfový rezort Františkovy Lázně je od Výhled vzdálen 3 km. V Zimě je k dispozici ve středisku Háj lyžařský areál. Myslím, že si zde vybere úplně každý.

Ceník ubytování v apartmánu

1200,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1200,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1200,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
2000,- kčSILVESTR: Uvedená cena je pro dvě osoby, za každou další osobu 300,-Kč za noc.
Cena za dvoulůžkový pokoj je 1200,-Kč/noc.
Cena za každou další osobu je 300,-Kč/noc.
Cena za celý apartmán při obsazenosti 6 osob je 2400,-Kč/noc.
Při obsazenosti jednou osobou je cena 800,-Kč/noc.
Dle sezony a obsazenosti je možné při dlouhodobém pobytu řešit cenu dohodou.
Místní poplatek z ubytování je zahrnut v ceně a platí ho ubytovatel.
Nabízíme možnost dlouhodobého pronájmu za zvýhodněné ceny. Pro nejlepší nabídku nás kontaktujte.
Cena za domácího mazlíčka 200,-Kč

Kontakty

Adresa apartmánu: Výhledy 68

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
724 018 855

Apartmán na Výhledech - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán na Výhledech.

Apartmán ve škole
Apartmán Výhledy, Výhledy 65, 352 01 HazlovApartmán ve škole 1Apartmán ve škole 2Apartmán ve škole 3

Výhledy se nachází v nejzápadnějším výběžku naší vlasti, vklíněném mezi Bavorsko a Sasko, nedaleko města Aš. V okolí vesničky vás osloví krásná krajina a nedotčená příroda bývalého... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 65988)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání