VILLA AMENITY

Ubytování ve Světlé nad Sázavou, Horní 195 - Apartmány, Vysočina

VILLA AMENITY - Světlá nad Sázavou
VILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad SázavouVILLA AMENITY - Světlá nad Sázavou

Villa Amenity je prostorný a komfortně vybavený dům typu apartmá přímo v centru obce Světlá nad Sázavou. Zdarma je možné využít velkou zahradu s grilem a ohništěm, úschovnu kol a lyží, přilehlé veřejné parkoviště. Malá zvířátka jsou většinou povolena (nutná dohoda předem). Ubytování má dvě ubytovací jednotky (patro, přízemí). Každý apartmán je určen pro 6 - 7 osob (po dohodě lze 8 osob), lze zapůjčit i dětskou postýlku (zdarma). Lze pronajmout i celý objekt. Dobře osvětlený apartmán má dvě ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a satelitní TV, internet, WiFi (zdarma), plně vybavený kuchyňský kout. Koupelna v přízemí je vybavena sprchou, koupelna v patře má vanu. V těsné blízkosti (50 - 100 m) je možné využití restaurace a vinotéky, obchod s potravinami, solárium, fitness centrum, tenisový kurt, finanční ústavy, zdravotní středisko, zimní stadion, lyžařský vlek (včetně půjčovny lyží).
Celá oblast je vhodná pro turistiku, rybolov, kanoistiku, cyklistiku (potřeby k aktivitě lze zapůjčit) a lyžování(potřeby lze zapůjčit).

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Apartmán I:
ložnice - manželské lůžko, druhá ložnice (pokoj) - manželské lůžko, obývací místnost - rozkládací pohovka, možnost rozložení 2 přistýlek, plně vybavená kuchyň, samostatná koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC.
Apartmán II (v patře).
ložnice - manželské lůžko, druhá ložnice (pokoj) - manželské lůžko, obývací místnost - rozkládací pohovka, možnost rozložení 2 přistýlek, plně vybavená kuchyň, samostatná koupelna s vanou, samostatné WC. KLIMATIZACE za příplatek.
Oba apartmány lze propojit, lze pronajmout celý objekt pro skupinu.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkovaní je zdarma na přilehlém veřejném parkovišti.
Dle obsazenosti lze rezervovat parkovací místo za branou v areálu za poplatek, ale vždy po předchozí dohodě s majitelem.

Stravování

Apartmán má možnost vlastního stravování. Jídlo lze připravovat v moderní, plně vybavené kuchyni nebo využít v těsné blízkosti obchod s potravinami, restaurace, pivnice, kavárny, cukrárny, vinotéky atd.
Dostupnost obchodů je do 100m a jsou otevřeny 6 - 18 hod (některé až do 21 hod).

Ubytování - pokoje:

Apartmán má velikost 150 m². Větší ložnice má manželské lůžko, druhá ložnice (pokojík) má manželské lůžko, obývací místnosti má rozkládací pohovku, další možnost je rozložení 2 přistýlek, oba apartmány mají plně vybavenou kuchyň.

Výlety, sport a zábava v okolí

V těsné blízkosti (50 - 100 m) je možné využití restaurace a vinotéky, obchod s potravinami, solárium, fitness centrum, tenisový kurt, finanční ústavy, zdravotní středisko, zimní stadion, lyžařský vlek (včetně půjčovny lyží).
Celá oblast je vhodná pro turistiku, rybolov, kanoistiku a cyklistiku (potřeby k aktivitě lze zapůjčit).
Městské vlakové nádraží ve Světlé nad Sázavou je vzdálené 200 metrů. V centru a v okolí objektu je výborná dopravní obslužnost vlakem i autobusem.
Lokalita nabízí spoustu zajímavosti a tipy na výlety po okolí - Lipnice n. S. - Haškův památník, Bretschneiderovo ucho, oko a nos, Ledeč n. S - hrad., Havl. Brod - přírodní bazén a krytý bazén se slanou vodou, Jihlava - ZOO, Pohleď - Michalův Statek, Stvořidla atd.
Světlá nad Sázavou je malebné městečko, které se nachází cca 15 km severozápadně od města Havlíčkův Brod. Je zde zámek a kostel svatého Václava na náměstí. Město má dlouholetou tradici sklářské výroby, v památkově chráněném zámeckém parku je bohatá kamenická výzdoba, přístupné je podzemí města s ukázkou středověkých razicích prací.

Ceník ubytování v apartmánech

450,- kčza osobu a noc - LÉTO
500,- kčza osobu a noc - ZIMA
Check in 15 -18 hod (jiný čas po tel. dohodě s majitelkou), Check out to 10 hod.
Rezervace - po zaplacení zálohy. Dlouhodobý pronájem po dohodě s kaucí.

Ceník
Ceny ubytovaní za celý apartmán/noc - letní sezóna
1-2 osoby - 1200,-
3 osoby - 1700,-
4 osoby - 1800,-
5 osob - 1900,-
6 osob - 2200,-
7 osob - 2450,-
(max. 8 osob + 250,-)
víkendový pronájem celého penzionu - 10000,- (2 noci)

Ceny ubytovaní za celý apartmán/noc - zimní sezóna
1-2 osoby - 1350,-
3 osoby - 1850,-
4 osoby - 1950,-
5 osob - 2050,-
6 osob - 2350,-
7 osob - 2600,-
(max. 8 osob + 250,-)
víkendový pronájem celého penzionu -10- 12000,- (2 noci), dle počtu osob

Další případné poplatky
- parkování vozu za branou, poplatek je 50 Kč/den , lze ale využít zdarma přilehlé veřejné parkoviště.
- při nepřízni počasí lze v letní sezóně využít za poplatek 130 Kč/den klimatizaci či plynového topení.
- městský poplatek dle aktuální sazby města.
- poplatek za psa - 200 Kč/den
- sváteční den
Pozor!
- stále, ale platí, že ubytování je možné pouze v souladu s aktuálním nařízením vlády.

NEPŘEHLÉDNĚTE - v zimním období - rezervace min. 2 hod před příjezdem, apartmán je třeba vyhřát!

Předání klíčů od Villy bude vždy po předchozí dohodě hosta s majitelkou buď přímo u Villy (příjezd hosta do 18 hod)nebo v místě bydliště majitelky, od Villy cca 1 min.autem (platí pro příjezd hosta po 18 hod).


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technických výpadků pak nejpozději do 48 hodin
Letní sezóna: 1.5.-30.9.
Zimní sezóna:1.10.-30.4.

Kontakty

Adresa apartmánů: Horní 195

 
Další kontakt - Michal Kazda - +420603832816
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
606 391 307, 603 832 816
Web:
www.ubytovanivillaamenity.cz

VILLA AMENITY - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od VILLA AMENITY.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56044)