Hotel Lony

Ubytování Kozovazy, Hotel Lony, Kozovazy 12, 250 87 Mochov - Hotel

Penzion Lony - celkový pohled - Hotel Lony
Penzion Lony - celkový pohled - Hotel Lony apartmá a infrasauna - Hotel Lony vířivá vana - Hotel Lony Hotel Lony - Kozovazy apartmá s vířivou vanou - Hotel Lony Dvoulůžkový pokoj - Hotel Lony vybavení pokoje - Hotel Lony sezení na pokoji - Hotel Lony posezení v salonku - Hotel Lony salonek - Hotel Lony salonek recepce - Hotel Lony Studna na nádvoří. - Hotel Lony penzion v zimě - Hotel Lony výhled - Hotel Lony Vyšehořovice - Hotel Lony

Hotel Lony se nachází v malebné vesničce Kozovazy, jen 12 minut cesty po dálnici D11 z Prahy – Černý Most.

Hotel disponuje 30 pokoji, tj. celkem 74 lůžky, včetně soukromého wellness apartmá s vířivkou a saunou.

Nedílnou součástí je restaurace U Lonských, kde si pochutnáte na vynikající české kuchyni obohacené o pár mezinárodních jídel.

V hotelu nalezne útočiště každý, kdo hledá klidné místo pro odpočinek, dovolenou, rodinnou oslavu, svatbu či firemní jednání.

Uspořádáme pro Vás různé typy oslav, konference, školení, semináře, firemní setkání, obchodní večeře či svatby dle Vašich přání.

Čeká na Vás klidné, rodinné prostředí, kde Vás přivítá starostlivý personál.

Svou návštěvu můžete obohatit o procházku naší krásnou zahradou s jezírky a vodopádem. V jezírku najdete krásně zbarvené koi kapry. Můžete také nakrmit naše stádečko oveček či se povozit na koních a ponících.

Snažíme se náš areál stále rozšiřovat a připravovat pro Vás nové služby.

Přehled vybavení a služeb hotelu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: Parkování v uzavřeném dvoře nebo zastřešené hale.

Stravování

Dne 23. 10. 2010 jsme slavnostně spustili provoz restaurace U Lonských, kde si můžete pochutnat na vynikající české kuchyni obohacené o pár mezinárodních jídel.

Nedílnou součástí restaurace se stala studna, která byla objevena při stavebních pracích.
Naleznete ji přímo u vchodu do restaurace. Studna je v současné chvíli krásně osvětlena a její hloubka činní 11,2 metru.

Nabízíme Vám příjemné posezení ve stylové kamenné restauraci, v letních měsících je Vám k dispozici zahrádka, kde si nejlépe vychutnáte čepovanou Plzeň. Náš personál Vám rád poradí s výběrem jídel či domácích dezertů.

V průběhu pro Vás připravujeme denní nabídku či speciální nabídky.

Dle sezóny si u nás můžete také pochutnat na Svatomartinském, zabijačkovém či zvěřinovém menu, které pro Vás s radostí připravujeme.

Naše restaurace s celkovou kapacitou 80 osob je plně připravena uspokojit všechna Vaše přání. Společně s naším šéf kuchařem pro Vás připravíme catering pro vaše rodinné oslavy, svatby, promoce, tematické večírky či soukromé firemní akce. Zajistit občerstvení dle vašeho výběru pro nás není překážkou, ale potěšením.

K většímu soukromí můžete využít i náš salónek či konferenční sál.

Disponujeme i prostorem pro zahradní grilování a venkovním posezením.

Pro vaše malé ratolesti je připraveno venkovní dětské hřiště či dětský koutek.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme jen ten nejpříjemnější gastronomický zážitek.

Ubytování - pokoje:

Hotel Lony nabízí 30 pokojů, tj. celkem 74 lůžek, rozdělených převážně do dvou a třílůžkových pokojů. Hotel disponuje pokoji standard, ale také několika apartmány s vlastním kuchyňským koutem a apartmánem s privátní saunou a whirlpool.

V celém areálu hotelu je možné se připojit k internetu pomocí WIFI zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

K hotelu náleží dostatečná kapacita parkovacích míst.

Ceny ubytování na vyžádání na recepci hotelu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Koně a farma
Součástí hotelového resortu Lony je farma s drobnými domácími zvířaty a koňmi.
Vezměte děti a ukažte jim to, co ve městě nenajdou. Dočkají se u nás králíků, slepic, můžou nakrmit ovečky a kozičky, a také naše oblíbené koi kapry v okrasné zahradě. Po domluvě s personálem se můžete povozit na koních a ponících.
K vyjížďkám a výcviku je k dispozici krytá jízdárna.

Ceny za projížďky a výcvik jsou k dostání na recepci hotelu.
Veškerý výcvik probíhá na vlastní nebezpečí a je povinné bezpečnostní vybavení, to je možné zapůjčit.
Teambuilding a další speciální akce po domluvě.

Naše malá farma se pomalu, ale jistě rozrůstá.

Wellness
Hotel Lony nabízí k Vašemu odpočinku nejen ubytování v klidném prostředí, ale také wellness služby, jako jsou:

Whirpool až pro 3 osoby
Infra sauna pro 2 osoby
Masáže – na objednání

Aktivity
Metaná
Jste již přesyceni stále stejnou nabídkou sportovních aktivit? Chcete vyzkoušet něco nového? Chcete se dobře pobavit s přáteli a zasoutěžit si? Potom je zde hra právě pro Vás….METANÁ. Pravidla metané umožňují velké množství variací a je v podstatě jen na Vás, jaký způsob hry zvolíte. Pro zábavu s přáteli můžete hrát dle pravidel známé hry petanque, ale samozřejmě i dle oficiálních pravidel metané. Tým se skládá obvykle z 5 hráčů, přičemž má každý hráč k dispozici jeden kámen, kterým musí v každé otočce provést jeden hod. Cílem je umístit kámen vlastního mužstva do nejlepší polohy

Koně
Říká Vám něco hipoterapie? Přenos pohybových impulsů koně na klienta? Speciální fyzioteratepeutickou metodu nenabízíme, ale koně máme. V naší jízdárně mohou začátečníci využít jízdu na koni s trenérem, ti zkušenejší nalákáme na romantickou vyjíž’dku na koni po okolních loukách. Prý je pohled na svět nejkrásnější z koňského hřbetu, přesvědčte se o tom sami :)

Farmaření
Na naší minifarmě se můžete zapojit do krmení oveček,koziček a drůbeže či jen nerušeně slevovat dění a spokojený život našich zvířátek.
Okrasná zahrada s jezírky a vlastním chovem KOI kaprů a Amurů vybízí k návštěvě a relaxaci. Usadíte se do altánku a rybky Vám budou dělat příjemnou společnost.

Dále je pro Vás k dispozici:

kulečník
stolní tenis
půjčovna kol
projížďka na dobovém Pionýru
piknikové místo s ohništěm
zapůjčení grilu a grilovacího vybavení
stolní hry

Zážitky
Rybaření
Lovíte rádi? Pro nadšené rybáře ale i pro ty začínající vám v nedalekém okolí hotelu nabízíme hned 3 rybářské revíry, Grádo, Řehačka a Labe. Další možností je soukromý rybářský revír, pískovna Lázně Toušeň plná kaprů, candátů i štik. Více informací www.tousen-ryby.cz

Golf Mstětice
Osmnáctijamkové golfové hřiště ve Mstěticích, asi 5km od našeho hotelu, je situováno do mírně zvlněného terénu, greeny jsou chráněny dobře umístěnými pískovými překážkami i vodními plochami. Nabízí se i tréninkové zázemí pro úplné začátečníky. Aktivní i pasivní hráči si přijdou na své. Více info www.golfmstetice.cz

Svíčkárna
Nedaleko hotelu se nachází unikátní svíčkárna a mýdlárna, kde máte jedinečnou možnost si zkusit vlastnoruční výrobu svíčky, mýdla a koupelové soli. Více informaci www.rodas.cz

Program rodina
Mirákulum – dětský zábavný park
Duhový park – dětský zážitkový areál
Botanicus – centrum řemesel a bylinné zahrady
Skanzen Přerov nad Labem – Lidová architektura

Ceník ubytování v hotelu

Celoroční provoz, detailní ceny na vyžádání na recepce@lony.cz nebo telefonním čísle 326 994 698.

Kontakty

Adresa hotelu: Hotel Lony, Kozovazy 12, 250 87 Mochov

 
Recepce otevřena každý den 7,00 - 19,00
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50117)