Chalupa Kadeřávek

Ubytování Věcov, Věcov 25 - Penzion

Chalupa Kadeřávek - Věcov
Chalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - VěcovChalupa Kadeřávek - Věcov

CHALUPA KADEŘÁVEK je v klidné vesničce Věcov, kde si vychutnáte příjemné chvíle volna. Pohodovou atmosféru umocňuje krásná krajina Žďárských vrchů. Přírodu tady máte doslova na dosah ruky – okolí penzionu je ideální pro aktivní turisty, milovníky cykloturistiky i rodiny s malými dětmi. Necelých 10 kilometrů vzdálené Nové Město na Moravě navíc nabízí další možnosti vyžití.

Chalupu jsme postavili v roce 2009.Od počátku bylo naším cílem zajistit vám co nejpříjemnější pobyt, a proto je celý penzion nekuřácký. Víme, že pro mnohé hosty je důležité internetové připojení, tudíž nabízíme taky bezplatné Wi - Fi připojení. Během dovolené u nás vám ale doporučujeme vypnout a co nejvíce si užít své blízké i okolní přírodu.

Součástí ubytování je rozlehlá zahrada s posezením, pergolou, grilem a přenosným ohništěm. Dřevo na táborák máte k dispozici, dřevěné uhlí na grilování si prosím zajistěte sami.

CHALUPA U POTOKA, další objekt k pronájmu: [https: //www. e - chalupy. cz/vysocina/ubytovani - vecov - chalupa - u - potoka - pronajem - 6147.php]

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý apartmán má vlastní plně vybavenou kuchyni s lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem, varnou konvicí, hrnci i nádobím.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Chcete - li mít kola v bezpečí, můžete je zamknout v garáži. Kočárky a lyže budou v bezpečí pod zámkem v naší prostorné verandě. Vozy zaparkujte přímo před penzionem na soukromém parkovišti.

Stravování

Dobře se najíte v prověřených restauracích v okolí.

Ve Věcově je obchod se smíšeným zbožím, kde můžete koupit čerstvé pečivo. Zboží je však nutné objednat dva dny předem na telefonním čísle 566 562 277.

Ubytování - pokoje:

Využijte naši společenskou místnost s pohodlnou sedací soupravou, bohatou knihovnou, ping - pongovým stolem, stolním fotbálkem a dětským koutkem.

Apartmán Brouček: Náš nejprostornější apartmán tvoří dva samostatné pokoje – v každém z nich najdete 4 lůžka. Chloubou apartmánu je velká knihovna, ve které si vybere každý. Večer stačí jen sáhnout po některé z knih a zavrtat se pod peřinu. Cena za apartmán je 1 600 Kč/noc do 4 osob, další osoba 200 Kč.

Apartmán Ovečka: Prostorný čtyřlůžkový apartmán nabízí rodinám kompletní zázemí a opravdové pohodlí. Cena za apartmán je 1 300 Kč/noc.

Apartmán Koník: Příjemný a velmi světlý apartmán se 4 lůžky skvěle poslouží především rodinám. Cena za apartmán je 1 200 Kč/noc.

Apartmán Beruška: Menší, ale velmi útulný apartmán s 3 lůžky. Cena za apartmán je 1 000 Kč/noc.

Apartmán Beránek: Náš nejmenší apartmán nabízí dostatek prostoru pro 2 hosty. Kromě manželské postele můžete využít i přistýlku. Cena za apartmán je 900 Kč/noc do 2 osob, další osoba 200 Kč.

Výlety, sport a zábava v okolí

Nabízíme možnost svezení na koni nebo na čtyřkolce v areálu farmy. Seznámíme vás se základy chovu koní a jejich ošetřování a svezeme vás i vaše děti. Můžete si koníky pohladit a zkusit vyčesat.

Krajina Žďárských vrchů s krásnými lesy, skálami a rybníky je půvabná v každém ročním období. V létě jsou Žďárské vrchy ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Nejčastějšími cíli pěších výletů našich hostů jsou zřícenina hradu Štarkov, Bohdalecká skála, Devět skal, Žákova hora, skála Prosička a další. V blízkém okolí naší chalupy je také vyhlášený houbařský ráj.

Rájem cyklistů jsou zase singltreky v nedaleké Cyklo aréně Vysočina v Novém Městě na Moravě, kde se jezdí i závody Světového poháru na horských kolech. Milovníci jízdy v terénu tu najdou téměř 30 kilometrů stezek rozdělených do 5 stupňů obtížnosti. Více na [www. vysocina. bike].

Pokud si nedovedete představit léto bez koupání, můžete vyrazit k některému z rybníků v okolí – např. Milovy, Sykovec, Medlov nebo Zuberský rybník. Všechny jsou do 10 kilometrů od chalupy. U Nového Města na Moravě je také přírodní koupaliště – více na [www. nmnm. eu/koupaliste - nove - mesto - na - morave. html]. Při nepříznivém počasí můžete využít Městské lázně v Novém Městě na Moravě s 10% slevou na permanentkách.

V zimě patří Žďárské vrchy běžkařům – vhodné trasy najdete na[ lyzovani. nmnm. cz]. Do 10 kilometrů od chalupy je i několik sjezdovek, např. Ski Areál Jimramov, kde můžete využít 10% slevu na permanentky, které vám rádi zapůjčíme. Poblíž je i Ski Snowpark v Novém Městě na Moravě.

Ceník ubytování v penzionu

od 300,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 300,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 300,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
40000,- kčSILVESTR: ubytování na 5 nocí a více
podrobný ceník je na: https://www.penzionkaderavek.cz/cenik/
Letní sezóna: od 1. července do 30. srpna - ubytování na 7 nocí, na poslední chvíli na méně nocí. Cena za celý objekt je 6 000 Kč/noc.
Zimní sezóna:

Kontakty

Adresa penzionu: Věcov 25

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 853 307, 566 562 839
Web:
www.chalupa-vysocina.cz
Facebook:
www.facebook.com/agroekofarmakaderavek/

Volné a obsazené termíny:

Chalupa Kadeřávek - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Kadeřávek.

Chalupa U Potoka
Apartmány Věcov, Věcov 35Chalupa U Potoka 1Chalupa U Potoka 2Chalupa U Potoka 3

CHALUPA U POTOKA - malebná chalupa ve vesničce Věcov je přímo stvořená pro strávení klidné a příjemné dovolené. Žďárské vrchy, které ji obklopují, jsou vyhledávanou oblastí... zobrazit detail

Penzion Jimramovské Paseky
Penzion Jimramovské Paseky, Jimramovské Paseky 10Penzion Jimramovské Paseky 1Penzion Jimramovské Paseky 2Penzion Jimramovské Paseky 3

Nově zrekonstruovaná roubenka na samotě mezi obcí Líšná a Novým Jimramovem se stylovou světnicí a pokoji ve stodole vás přivítá na rozlehlém pozemku na Jimramovských Pasekách.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56099)