Chalupa U Potoka

Ubytování Věcov, Věcov 35 - Apartmány

Chalupa U Potoka - Věcov
Chalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - Věcov

CHALUPA U POTOKA - malebná chalupa ve vesničce Věcov je přímo stvořená pro strávení klidné a příjemné dovolené. Žďárské vrchy, které ji obklopují, jsou vyhledávanou oblastí v létě i v zimě. Každé roční období je tady jedinečné a nezapomenutelné. Přijeďte si k nám odpočinout a naplno si užít své volné dny.
PENZION KADEŘÁVEK - nabízíme další ubytování: [https: //www. e - chalupy. cz/vysocina/ubytovani - vecov - penzion - kaderavek - 6099.php]

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyni s lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem, varnou konvicí, hrnci i nádobím. Samozřejmostí je také sociální zařízení a vlastní vchod.
V celém objektu se bez problémů připojíte k internetu díky Wi - Fi.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Pokud k nám míříte autem, bez problémů ho zaparkujete rovnou u chalupy.

Stravování

Vybavené kuchyňky v každém apartmánu.

Ubytování - pokoje:

4 samostatné apartmány:
Apartmán Zvonek: Bezbariérový apartmán v přízemí s vlastním vstupem pro 4 až 6 hostů. Tvoří ho samostatný pokoj se 4 lůžky, společenská místnost, kde se vyspí další 2 hosté, velká kuchyně a sociální zařízení. Kuchyni od společenské místnosti odděluje posuvná stěna. Cena za apartmán je 1 400 Kč/noc.

Apartmán Fialka: Apartmán v přízemí pro 4 až 6 osob tvoří prostorný pokoj se 4 lůžky a samostatná kuchyně s dalšími 2 lůžky. Příjemné zázemí doplňuje koupelna s vanou a toaleta. Cena za apartmán je 1 300 Kč/noc do 4 osob, další osoba 200 Kč.

Apartmán Kopretina: Apartmán v podkroví pro 3 hosty. Kromě pokoje s lůžky v něm najdete také velkou kuchyni, sociální zařízení a předsíňku. Cena za apartmán je 1 100 Kč/noc.

Apartmán Slunečnice: Největší z našich apartmánů pro 8 hostů najdete v podkroví. Má tři samostatné pokoje, dva menší s 2 lůžky, jeden větší se 4 lůžky. Hosté ocení velkou vybavenou kuchyni. Samozřejmě nechybí ani sociální zařízení. Cena za apartmán je 1 800 Kč/noc do 6 osob, další osoba 200 Kč.

Výlety, sport a zábava v okolí

Nabízíme možnost svezení na koni nebo na čtyřkolce v areálu farmy. Seznámíme vás se základy chovu koní a jejich ošetřování a svezeme vás i vaše děti. Můžete si koníky pohladit a zkusit vyčesat.

Krajina Žďárských vrchů s krásnými lesy, skálami a rybníky je půvabná v každém ročním období. V létě jsou Žďárské vrchy ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Nejčastějšími cíli pěších výletů našich hostů jsou zřícenina hradu Štarkov, Bohdalecká skála, Devět skal, Žákova hora, skála Prosička a další. V blízkém okolí naší chalupy je také vyhlášený houbařský ráj.
Více na: https: //www. chalupa - vysocina. cz/aktivita/vylety/.

Ceník ubytování v apartmánech

od 300,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 300,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 300,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
40000,- kčSILVESTR: ubytování na 5 nocí a více
Objekt má 4 apartmány se společenskou místností, podrobný ceník je na: https://www.chalupa-vysocina.cz/cenik/. Cena za celý objekt je 6 000 Kč/noc.
Letní sezóna: od 1. července do 30. srpna - ubytování na 7 nocí, na poslední chvíli na méně nocí. Cena za celý objekt je 6 000 Kč/noc.
Zimní sezóna:

Kontakty

Adresa apartmánů: Věcov 35

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 853 307, 566 562 839
Web:
www.chalupa-vysocina.cz/chalupa-u-potoka/
Facebook:
www.facebook.com/agroekofarmakaderavek/

Volné a obsazené termíny:

Chalupa U Potoka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa U Potoka.

Chalupa Kadeřávek
Penzion Věcov, Věcov 25Chalupa Kadeřávek 1Chalupa Kadeřávek 2Chalupa Kadeřávek 3

CHALUPA KADEŘÁVEK je v klidné vesničce Věcov, kde si vychutnáte příjemné chvíle volna. Pohodovou atmosféru umocňuje krásná krajina Žďárských vrchů. Přírodu tady máte doslova na dosah... zobrazit detail

Penzion Jimramovské Paseky
Penzion Jimramovské Paseky, Jimramovské Paseky 10Penzion Jimramovské Paseky 1Penzion Jimramovské Paseky 2Penzion Jimramovské Paseky 3

Nově zrekonstruovaná roubenka na samotě mezi obcí Líšná a Novým Jimramovem se stylovou světnicí a pokoji ve stodole vás přivítá na rozlehlém pozemku na Jimramovských Pasekách.... zobrazit detail

Penzion Konvalinka
Penzion Jimramovské Pavlovice, Jimramovké Pavlovice 8Penzion Konvalinka 1Penzion Konvalinka 2Penzion Konvalinka 3

Náš penzion a farma se nachází v malebném údolí v Jimramovských Pavlovicích na Českomoravské vrchovině na severovýchodě Žďárských vrchů. V půdním prostoru našeho statku jsme nově... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56147)