Chalupa U Potoka

Ubytování Věcov, Věcov 35 - Apartmány

Chalupa U Potoka - Věcov
Chalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - VěcovChalupa U Potoka - Věcov

CHALUPA U POTOKA - malebná chalupa ve vesničce Věcov je přímo stvořená pro strávení klidné a příjemné dovolené. Žďárské vrchy, které ji obklopují, jsou vyhledávanou oblastí v létě i v zimě. Každé roční období je tady jedinečné a nezapomenutelné. Přijeďte si k nám odpočinout a naplno si užít své volné dny.
PENZION KADEŘÁVEK - nabízíme další ubytování: [https: //www. e - chalupy. cz/vysocina/ubytovani - vecov - penzion - kaderavek - 6099.php]

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyni s lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem, varnou konvicí, hrnci i nádobím. Samozřejmostí je také sociální zařízení a vlastní vchod.
V celém objektu se bez problémů připojíte k internetu díky Wi - Fi.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Pokud k nám míříte autem, bez problémů ho zaparkujete rovnou u chalupy.

Stravování

Vybavené kuchyňky v každém apartmánu.

Ubytování - pokoje:

4 samostatné apartmány:
Apartmán Zvonek: Bezbariérový apartmán v přízemí s vlastním vstupem pro 4 až 6 hostů. Tvoří ho samostatný pokoj se 4 lůžky, společenská místnost, kde se vyspí další 2 hosté, velká kuchyně a sociální zařízení. Kuchyni od společenské místnosti odděluje posuvná stěna. Cena za apartmán: https: //www. penzionkaderavek. cz/cenik/.

Apartmán Fialka: Apartmán v přízemí pro 4 až 6 osob tvoří prostorný pokoj se 4 lůžky a samostatná kuchyně s dalšími 2 lůžky. Příjemné zázemí doplňuje koupelna s vanou a toaleta. Cena za apartmán je: https: //www. penzionkaderavek. cz/cenik/.

Apartmán Kopretina: Apartmán v podkroví pro 3 hosty. Kromě pokoje s lůžky v něm najdete také velkou kuchyni, sociální zařízení a předsíňku. Cena za apartmán je: https: //www. penzionkaderavek. cz/cenik/.

Apartmán Slunečnice: Největší z našich apartmánů pro 8 hostů najdete v podkroví. Má tři samostatné pokoje, dva menší s 2 lůžky, jeden větší se 4 lůžky. Hosté ocení velkou vybavenou kuchyni. Samozřejmě nechybí ani sociální zařízení. Cena za apartmán je: https: //www. penzionkaderavek. cz/cenik/.

Výlety, sport a zábava v okolí

Nabízíme možnost svezení na koni nebo na čtyřkolce v areálu farmy. Seznámíme vás se základy chovu koní a jejich ošetřování a svezeme vás i vaše děti. Můžete si koníky pohladit a zkusit vyčesat.

Krajina Žďárských vrchů s krásnými lesy, skálami a rybníky je půvabná v každém ročním období. V létě jsou Žďárské vrchy ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Nejčastějšími cíli pěších výletů našich hostů jsou zřícenina hradu Štarkov, Bohdalecká skála, Devět skal, Žákova hora, skála Prosička a další. V blízkém okolí naší chalupy je také vyhlášený houbařský ráj.
Více na: https: //www. chalupa - vysocina. cz/aktivita/vylety/.

Ceník ubytování v apartmánech

od 400,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 400,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 400,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
50000,- kčSILVESTR: ubytování na 5 nocí a více
Objekt má 4 apartmány se společenskou místností, podrobný ceník je na: https://www.chalupa-vysocina.cz/cenik/.
Letní sezóna: od 1. července do 30. srpna - ubytování na 7 nocí, na poslední chvíli na méně nocí. Cena za celý objekt je 7 000 Kč/noc.
Zimní sezóna:

Kontakty

Adresa apartmánů: Věcov 35

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 853 307, 566 562 839
Web:
www.chalupa-vysocina.cz/chalupa-u-potoka/
Facebook:
www.facebook.com/agroekofarmakaderavek/

Chalupa U Potoka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa U Potoka.

Chalupa Kadeřávek
Penzion Věcov, Věcov 25Chalupa Kadeřávek 1Chalupa Kadeřávek 2Chalupa Kadeřávek 3

CHALUPA KADEŘÁVEK je v klidné vesničce Věcov, kde si vychutnáte příjemné chvíle volna. Pohodovou atmosféru umocňuje krásná krajina Žďárských vrchů. Přírodu tady máte doslova na dosah... zobrazit detail

Ubytování v penzionu
Penzion Jimramovské Paseky, Jimramovské Paseky 10Ubytování v penzionu 1Ubytování v penzionu 2Ubytování v penzionu 3

Nově zrekonstruovaná roubenka na samotě mezi obcí Líšná a Novým Jimramovem (Jimramovské Paseky 10) se stylovou světnicí a pokoji ve stodole vás přivítá na rozlehlém pozemku... zobrazit detail

Penzion Konvalinka
Penzion Jimramovské Pavlovice, Jimramovké Pavlovice 8Penzion Konvalinka 1Penzion Konvalinka 2Penzion Konvalinka 3

Náš penzion a farma se nachází v malebném údolí v Jimramovských Pavlovicích na Českomoravské vrchovině na severovýchodě Žďárských vrchů. V půdním prostoru našeho statku jsme nově... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56147)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování