Chata k pronájmu

Ubytování v Točné, Starý lis 057 - Apartmán, Okolí Prahy

Chata k pronájmu - Točná
Chata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - TočnáChata k pronájmu - Točná

Chata je dřevěná, postavená na zděném základu. Nachází se v oplocené zahradě v tichém prostředí na okraji Prahy. Příjezd k chatě je po asfaltové silnici, nebo je také možné využít pražskou autobusovou dopravu. Ve vzdálenosti cca 800 m na náměstí obce Točná je zastávka autobusu MHD, takže dostupnost do centra Prahy je velmi dobrá. Vlak má zastávku v obci Zbraslav ve vzdálenosti 5 km.
U chaty je velká nekrytá terasa se slunečníkem a zahradním nábytkem. Kryté posezení je na balkoně chaty. Na travnaté části zahrady je dětská trampolína a ruské závěsné kuželky. V hlavní letní sezóně je k dispozici kruhový nadzemní bazén o průměru 3,66 m a hluboký 1,1 m. V případě příznivého počasí mimo hlavní sezónu je možné po předchozí domluvě použít bazén za poplatek 500,- Kč. Dále je v objektu zahradní sprcha, pískoviště se skluzavkou, dětské hračky, dětská houpačka, basketbalový koš, šipky a starší kolo bez přehazovačky.
Pod terasou a chatou je suterén s prádelnou, místnost na stolní tenis a sklad. Na zahradě je také možné posedět u ohniště nebo u přenosného grilu. Voda je pitná z městského vodovodu a je zavedena v celém objektu. Ve všech obytných místnostech je příjem pozemní TV.
Na vaření je elektrický sporák se 4 plotýnkami a elektrickou troubou. K dispozici je lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, topinkovač, sendvičovač, nádobí a příbory. Teplá voda je z elektrického boileru 120 l. Stravování ani žádné další služby majitel neposkytuje.
Parkování pro 2 auta je uvnitř oploceného objektu. Další parkování na ulici u objektu.
Za poplatek je možné vzít s sebou domácího mazlíčka.
Kouření je povoleno pouze mimo chatu na zahradě.
Ve vzdálenosti cca 100 m je les.
Majitel v objektu nebydlí.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Obývací pokoj: Jídelní stůl s pěti židlemi, rozkládací pohovka (přistýlka), TV, rádio, USB přehrávač, stolní větrák, olejový elektrický radiátor, krbová kamna, mikrovlnná trouba, stolní myčka a skříň.
Ložnice1: 2 postele s nočními stolky, TV s DVD přehrávačem, USB přehrávač, olejový elektrický radiátor, umyvadlo s městským vodovodem.
Ložnice2: 2 postele s nočními stolky, TV, USB přehrávač, olejový elektrický radiátor, umyvadlo s městským vodovodem.
Kuchyňský kout: kuchyňská linka s výlevkou, elektrický sporák se 4 plotýnkami a elektrickou troubou, lednice s mrazákem, varná konvice, topinkovač, sendvičovač, kávovar, příbory a nádobí.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je v oplocené zahradě pro 2 auta, příjezd autem je z náměstí obce Točná po asfaltové silnici.
Příjezd autobusem MHD je na náměstí obce Točná cca 800 m od objektu.

Stravování

Obchod se základními potravinami a restaurace je na náměstí obce Točná cca 800 m. Stravování ani žádné další služby majitel neposkytuje. Pro vaření je chata vybavená nádobím, příbory, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, stolní myčkou, topinkovačem, sendvičovačem a kávovarem. Na zahradě je ohniště a přenosný gril.

Ubytování - pokoje:

2 ložnice po 2 postelích v podkroví, obývací pokoj s opticky odděleným kuchyňským koutem v přízemí, předsíň se vchodem do koupelny s WC. Do ložnic v podkroví vedou z obývacího pokoje strmé schody.
V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, která může být použita jako přistýlka.
Na vyžádání je možné umístit dětskou postýlku.

Výlety, sport a zábava v okolí

V objektu je vnitřní stolní tenis, dětská trampolína, ruské kuželky, pískoviště se skluzavkou a dětské hračky, dětská houpačka, kruhový nadzemní bazén o průměru 3,66 m s hloubkou 1 m, zahradní sprcha, badminton, basketbalový koš, šipky, soft tenis, přenosný gril a ohniště.
V blízkosti obce Točná je sportovní letiště s muzeem letadel a automobilů a velké dětské hřiště. V sousední obci Dolní Břežany je jízdárna.
V okolí vedou značené cyklostezky. Díky pražské MHD je dobrá dostupnost na všechny aktivity Prahy (plavecké stadiony, divadla, kina, muzea, historická místa Prahy). Výlety je možné podniknout na Karlštejn, Koněpruské jeskyně, Keltské oppidum Závist, zámek ve Zbraslavi).

Ceník ubytování v apartmánu

9500,- kčza apartmán a týden - LÉTO
7500,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz 15. dubna až 15. října. Týdenní pobyt od soboty do soboty, víkendový pobyt od pátku do neděle (pouze mimo hlavní letní sezónu). Nástup od 15 do 17 hodin, odjezd do 10 hodin. Platba zálohy ve výši poloviny částky za pobyt při závazné objednávce po podpisu smlouvy o pronájmu, doplatek za pobyt týden před nástupem (popřípadě při nástupu pobytu). Poplatek za psa 350,- Kč za týdenní pobyt. Poplatek za bazén mimo hlavní letní sezónu je 500,- Kč. V hlavní letní sezóně je bazén v ceně pobytu. Povlečení a běžná spotřeba elektřiny a vody je také v ceně pobytu. Vratná kauce je 2000,- Kč. Storno poplatek je ve výši zálohy. Nezávazná rezervace pobytu je možná nejdéle 1 týden. WiFi připojení za poplatek.
Letní sezóna: od 18.června do 3. září
Zimní sezóna: nepronajímá se

Kontakty

Adresa apartmánu: Starý lis 057

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
723 223 101, 732812048

Chata k pronájmu - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata k pronájmu.

Penzion Zbraslav
Penzion Zbraslav, Pod Spravedlností 1366Penzion Zbraslav 1Penzion Zbraslav 2Penzion Zbraslav 3

Penzion se nachází na okraji Prahy v malebné části Zbraslavi. V rodinném domě jsou k dispozici čtyři oddělené pokoje s vlastním příslušenstvím (koupelna s WC, předsíň)... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56635)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování