Lesní Zátiší

Ubytování Tisá, Rájec 66 - Penzion

Lesní Zátiší - Tisá
Lesní Zátiší - TisáLesní Zátiší - TisáLesní Zátiší - TisáLesní Zátiší - TisáLesní Zátiší - TisáLesní Zátiší - TisáLesní Zátiší - TisáLesní Zátiší - TisáLesní Zátiší - TisáLesní Zátiší - TisáLesní Zátiší - TisáLesní Zátiší - Tisá

Objekt se nálezá v malebném a klidném prostředí Českosaského Švýcarska, v těsné blízkosti lesa, v chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. Lesní Zátiší funguje jako "dům na klíč" tzn., že se objekt pronajímá pouze celý, vzhledem ke kapacitě pro min. 15 osob. Dům je též vhodný k uspořádání oslav, svatebních hostin a jubileií. Je situován mezi obcemi Tisá a Petrovice v malé vesničce Rájec. V těsné blízkosti se nalézají Tiské a Rájecké stěny a přírodní koupaliště. Je to vhodná lokalita pro pěší tůry, cyklistiku, horolezectví, v zimě běžkování i možnost sjezdového lyžování v těsné blízkosti objektu. K dispozici je též tennisové hřiště a pinčesový stůl.

Vybavení a služby penzionu

Televize, satelit, čtyři lednice, bar s výčepem(možnost točit pivo), biliard, gril, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, parkovací prostory, ohniště, zahradní nábytek.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Autobusem ČSAD, zastávka Tisá kulturní dům, dále odbočkou vpravo kolem kulturního domu Tisá po hlavní silnici jěště cca 2km. Autem přes Libouchec do Tisé, směrem na Petrovice, v Tisé u kulturního domu odbočkou vpravo a dále jen po hlavní až přímo k objektu Lestní Zátiši. Počet parkovacích míst je neomezený.

Stravování

V objektu se nalézá velká kuchyně, plně vybavená určená k samostatnému vaření. V okolí 2km se nalézá více než deset restaurací.

Ubytování - pokoje:

V objektu se nalézá 9 pokojů, z toho čtyři dvojlůžkové, dva třílůžkové, jeden čtyřlůžkový, jeden pětilůžkový a jeden šestilůžkový. Dále je tu možnost přistýlky.

Výlety, sport a zábava v okolí

V těsné blízkosti se nalézají Tiské a Rájecké stěny, přírodní koupaliště, tennisové hřeště, pěší, cyklistické a běžecké stezky a sky areál(Telnice). Místo je vhodné pro horolezectví a cyklistiku. Objekt leží pár metrů od hranic s Německem, v blízkosti Drážďan. Nalézá se tu mnoho pěších stezek a skalních rozhleden.

Ceník ubytování v penzionu

od 200,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 300,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 150,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty. Vzhledem k velikosti a kapacitě objektu(až 30 lůžek) kauce činní 6000Kč. Plyn a tuhá paliva v ceně. Energie dle odečtu.
Cena pronájmu objektu dle počtu osob a délky pronájmu.

Kontakty

Adresa penzionu: Rájec 66

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
720 576 033

Lesní Zátiší - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Lesní Zátiší.

Rodinný dům
Penzion Tisá, Tisá 68Rodinný dům 1Rodinný dům 2Rodinný dům 3

Ubytování v prvním patře rodinného domu. Apartmán (byt 2+1) a samostatný pokoj s příslušenstvím. Zahrada 20 arů. Rodinný dům leží ve střední části obce Tisá. Ze... zobrazit detail

Penzion Nakonci
Penzion Tisá, Tisá č. p. 454Penzion Nakonci 1Penzion Nakonci 2Penzion Nakonci 3

Tisá se nachází v chráněné krajinné oblasti "Labské pískovce" asi 20km od krajského města Ústí nad Labem a 5km od obce Petrovice, kde je hraniční přechod... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50575)