Relax zone Vrchovina

Ubytování Sychrov, Vrchovnina 30 - Apartmány

Relax zone Vrchovina - Sychrov
Relax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - SychrovRelax zone Vrchovina - Sychrov

Po deseti letech, kdy jsme si různé chalupy sami pronajímali, jsme se rozhodli postavit chalupu, která nebude mít klasické nedostatky. Naše pokoje jsou prostorné, postele velké, čisté a pohodlné, v chalupě je sucho a teplo, každá rodina nebo skupinka 4 až 8 osob má k dispozici vlastní sociální zázemí (sprcha nebo vana) s minimalistickou kuchyňkou. Společné prostory jsou odděleny od hlavní budovy chodbou - to aby se „sovy a skřivani“ vzájemně nerušili. Součástí jídelny a tří slunečních teras je plně vybavená poloprofesionální kuchyně s vlastním wc. K dispozici je kvalitní kávovar s vlastní obsluhou. Použít můžete také kolárnu, prádelnu, dílnu a bezplatné připojení k internetu.
Pozemky okolo chalupy jsou našim hostům plně k dispozici vč. vstupu na naši rozhlednu, ze které je krásně vidět například na Ještěd, Trosky a nebo hrad Bezděz.

Vybavení a služby penzionu

plně vybaveno - detaily můžeme probrat...

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Na rozhraní ČESKÉHO RÁJE A Ještědského hřebene najdete pár km od Sychrova mezi městy Turnov a Liberec obec VRCHOVINA.

Příjezd k domu čp 30 je bezproblémový i v zimě. Parkování je na vlastním pozemku za zavřenými vraty s kamerovým dohledem.

Výhodou obce je její naprostý klid, ze zahrady je vidět dominanta severních Čech – Ještěd 1012 nm, v dálce pak siluety Trosek a Bezdězu.

Stravování

Od nás nemusíte nikam chodit ani dojíždět, zajistíme pro vás nákup nápojů i potravin.
Chcete, aby byl čas strávený u nás i odpočinkem pro vaše manželky?
Uvaříme za vás snídaně i večeře.

Pokud ale chcete, můžete se o vše postarat sami :-) nebo navštívit restaurace v okolních obcích.

Ubytování - pokoje:

K dispozici je 5 apartmánů s vlastní koupelnou, ledničkou, rychlovarnou konvicí a TV.
1x3os, 2x4os, 1x6os, 1x8os, kolárna/lyžárna, sauna a rozhledna.

Výlety, sport a zábava v okolí

Bobová dráha, zimní stadion, pronájem lodí nebo koloběžek, liberecká ZOO, aquapark Liberec, paragliding, letiště nejen pro větroně, golf a malebná příroda Českého ráje všude kolem.
Krátkou procházkou se od nás můžete zajít podívat například na Hodkovické letiště, k řece Mohelce, na státní zámek Sychrov a nebo můžete jen obejít naši klidnou obec a potkat pár srnek.
Ze vzdálenějších míst s dojezdem 15minut můžeme vyjmenovat Malou Skálu, Frýdštejn, volnočasové středisko Javorník, přírodu Českého ráje, koupaliště přírodní i krytá, nebo zimní stadion v Turnově a samozřejmě Ještěd a lákadla Liberce.

Ceník ubytování v apartmánech

52.500,- kčza apartmány a týden - LÉTO
46.000,- kčza apartmány a týden - ZIMA
42.000,- kčza apartmány a týden - MIMO SEZÓNU
35000,- kčSILVESTR: cena je za tři noce, snídaně a další strava po dohodě - volejte, pište
Chalupu si můžete pronajmout celoročně (letní sezóna: červen - září, zimní sezóna: prosinec - březen), v ceně ubytování jsou zahrnuty energie, dřevo do krbu, povlečení a ručníky, průběžný i závěrečný úklid, vstup do bazénu.
Využití sauny za poplatek. Zajistíme pro vás zdarma nákup nápojů i potravin. Chcete, aby byl týden u nás i odpočinkem pro vaše manželky? uvaříme za vás snídaně i večeře, cena dohodou.
Kauce na případné škody 1.000,- Kč za každý apartmán)
Detaily a PRAVIDLA PRONÁJMU A UBYTOVÁNÍ: www. relaxzone. cz

Kontakty

Adresa apartmánů: Vrchovnina 30

 
Naším cílem je vaše pohodlí! Pro konkrétní dotazy volejte nebo pište.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
606611771
Web:
www.relaxvrchovina.cz
Facebook:
www.facebook.com/Relax-Zone

Volné a obsazené termíny:

Relax zone Vrchovina - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Relax zone Vrchovina.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58551)