Chaloupka u 4 růžiček

Ubytování Stupava, Stupava 98 - Apartmány

Chaloupka u 4 růžiček - Stupava
Chaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - StupavaChaloupka u 4 růžiček - Stupava

Chalupa se nachází na konci vesnice Stupava v klidné části, celá chalupa je oplocena, parkování možné v objektu. Při domluvě dopředu je možno zapůjčit bezplatně výčepní zařízení. Malá společenská místnost s rozkládací pohovkou, TV, DVD přehrávačem a Cd přehrávačem s rádiem. Součástí společenské místnosti je i malá vinotéka kde je možno zakoupit kvalitní moravská vína. Posezení je na terase buď hned vedle chalupy nebo za objektem u ohniště, možno zapůjčit i zahradní gril. Lze využít i zastřešené posezení pod pergolou. Součástí objektu je pískoviště, houpačka, rozkládací venkovní ping - pongový stůl, trampolína, šipky, zahradní houpačka, rozkládací sít na líný tenis nebo nohejbal. V případě zájmu a domluvě dopředu zajistíme za poplatek soudek piva nebo občerstvení, grilování. Vhodné pro pořádání oslav.
Po předchozí domluvě lze zajistit za poplatek (dle ceníku) ochutnávku vín s občerstvením kvalifikovaným znalcem přímo v chalupě (možno i následné zakoupení ochutnávaných vín). Vnitřní objekt je nekuřácký, kouření povoleno na terase.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyně je vybavena dvěma ledničkami, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, troubou, vinotékou, TV, DVD přehrávač, rádio s CD přehrávačem, po domluvě výčepní zařízení.
V chalupě je WiFi.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Calupa je dostupná autem po vedlejší silnici v obci, parkování je v oploceném, uzamčeném objektu. Počet parkovacích míst v případě potřeby až 8.

Stravování

V obci je Smíšené zboží, restaurace Akvárko s výbornou kuchyní.
V objektu je kuchyň kde je možno plně vařit.
V případě zájmu možno domluvit dopředu nachystání rautu na oslavu, zajištění piva, vína.

Ubytování - pokoje:

Ubytování se skládá ze dvou částí a to apartmánu č. 1 - dvě průchozí ložnice o celkové kapacitě 6 lůžek s možností přistýlky a náleží k němu koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Další část je apartmán č. 2,který se skládá ze tří průchozích ložnic o celkové kapacitě 9 lůžek s možností jedné až dvou přistýlek. Také s koupelnou a se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Apartmány jsou s ložním povlečením, ručníky vlastní.
Kuchyně je vybavena dvěma ledničkami, jedna je s malým mrazákem, sporákem s varnou deskou, troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou.

Apartmán č. 1: dvě průchozí ložnice s kapacitou 6 lůžek, s možností jedné přistýlky, koupelna se sociálním zařízením.
Jedna ložnice - manželské dvojlůžko, druhá - 2x jednolůžko a palanda (dvě lůžka).

Apartmán č. 2: tři průchozí ložnice s kapacitou 9 osob - s možností jedné až dvou přistýlek. Jedna ložnice - manželské dvojlůžko, druhá - manželské dvojlůžko a jednolůžko a třetí 2xjednolůžko, palanda (dvě lůžka), koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení.

Výlety, sport a zábava v okolí

V chalupě je možno hrát ping - pong, šipky, líný tenis nebo nohejbal. V blízkosti objektu betonový kurt - lze hrát nohejbal, volejbal. Po předchozí domluvě lze navštívit i místní minizoo - kde jsou mj. chováni lvi a papoušci Arra. Pro nejmenší k zapůjčení malý nafukovací bazének.
V okolí mnoho možností na vyžití - v Koryčanech cca 8 km tenisové kurty (po předchozí domluvě lze zajistit), taktéž v Koryčanech koupaliště s beach volejbalovými kurty, v blízkosti les - v případě příznivého počasí lze najít velké množství hub.
Lze i rybařit - po předchozí domluvě - lze zajistit povolenku.
Mnoho možností na cyklovýlety a pěší turistiku - cesty jsou značeny.

Tipy na výlety: hrad Buchlov, zámek Buchlovice, zříceninu hradu Cimburk, Kovozoo, Zoo Lešná, Baťovy kanály ve Zlíně, sirné lázně Smraďavka, Čertovy kameny, rozhledna Brďo, poutní místo Velehrad, Archeoskanzen Modrá, Barokní hřbitov Střílky.

Ceník ubytování v apartmánech

26250,- kčza apartmány a týden - LÉTO
26250,- kčza apartmány a týden - ZIMA
26250,- kčza apartmány a týden - MIMO SEZÓNA
35000,- kčSILVESTR: cena za týden (méně není možno)
Objekt je v provozu celoročně, v letní sezoně/červenec a srpen/ a na silvestrovský pobyt pronájem pouze na týden.
Před nástupem na silvestrovský pobyt vybíráme vratnou kauci 6000 kč.
V případě zájmu o závaznou rezervaci vybíráme předem na účet 50% z celkové částky, zbytek na účet nejpozději 7 dní před nástupem na pobyt.
V případě storna pobytu méně než 7 dní před nástupem je storno 100% zálohy.
Odjezd z objektu do 10,00 hod., nástup na pobyt nejdříve v 16 hod.
Zimní sezona 1.9.- 31.3., mimosezona 1.4.- 30.6.
OSOBY OD 6 LET VĚKU PLATÍ NA MÍSTĚ 12 KČ ZA DEN POBYTOVÝ POPLATEK OBCI.

Kontakty

Adresa apartmánů: Stupava 98

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
737 133 214
Web:
www.ubytovani-stupava.cz

Volné a obsazené termíny:

Chaloupka u 4 růžiček - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chaloupka u 4 růžiček.

Penzion Malovaný
Penzion Osvětimany, Osvětimany ev. č. 202Penzion Malovaný 1Penzion Malovaný 2Penzion Malovaný 3

Kouzelnou přírodu, sportovní zážitky, relaxaci ve wellness. To všechno si můžete užít ve zcela novém penzionu v areálu Ski parku v Osvětimanech. Filozofií našeho penzionu... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52865)