Na konci světa

Ubytování Stálkov, Stálkov 3,Slavonice 378 81 - Penzion

Na konci světa - Stálkov
Na konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - StálkovNa konci světa - Stálkov

Penzion Na konci světa se nachází v malebné vesnici Stálkov v srdci přírodního parku Česká Kanada. Penzion nabízí pěkné a klidné ubytování na samotném okraji Stálkova.
Česká Kanada je oblast nalézající se mezi městy Slavonice, Kunžak a Nová Bystřice. Příroda České Kanady nabízí ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, sběr lesních plodů, koupání a rybaření v čistých rybnících, výlety na koních, golf a především krásné přírodní scenérie, díky kterým si Česká Kanada získala svůj prozaický název.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V domě je k dispozici plně vybavená kuchyň včetně sporáku, ledničky, rychlovarné konvice a mikrovlnné trouby a okrasná přírodní zahrada, travnaté hřiště, ohniště a gril, jídelna s kuchyňským koutem.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu, možnost úschovny kol i zaparkování aut zdarma.

Stravování

Pro ubytované hosty jsou v domě k dispozici 2 kuchyně.

Ubytování - pokoje:

Ubytování je možné v několika útulných pokojích, k dispozici je 1 apartmán (3 lůžka) a 3 pokoje (4 - 5 lůžek).

Výlety, sport a zábava v okolí

Slavonice (6km): městská památková rezervace s krásným renesančním náměstím a přístupným historickým podzemím.
Maříž (7 km): krásná příhraniční víska, které ještě koncem druhé světové války vévodil krásný zámek. Dnes je zde největším lákadlem Keramika Maříž s možností namalovat si vlastní hrnek nebo potisknout si tričko.
Český Rudolec (6 km): malebná vesnice se zámkem.
Hrad Landštejn (6km): někdejší hrad a pevnost, která střežila hranice Čech a Moravy, z jejíž věže je překrásný výhled na lesy České Kanady.
Grázlova sluj a Schillerův kámen (3 km) - drobná jeskyně v lesích, kde se skrýval obávaný lapka Jan Jiří Grázl.
Úzkokolejka Jindřichův Hradec - Nová Bystřice (15 km): jedná z mála dochovaných úzkokolejných tratí u nás, která se klikatí celou Českou Kanadou a na jejíž zastávce v Kaprouně byl kdysi vyloučen z vlaku Jára Cimrman.
Dačice (15 km): historické město, kde byla vyrobena první kostka cukru, s dominantní renesanční věží a kostelem sv. Vavřince. Za návštěvu stojí zámek s muzeem, přilehlým zámeckým parkem a klášter v nedalekém Kostelní Vydří. V létě je k dispozici místní aquapark.
Nová Bystřice (17 km): krásné příhraniční město se zámkem, kostelem sv. Petra a Pavla z poloviny a kostelem sv. Kateřiny. V okolí možnost zahrát si golf, v zimě pak zalyžovat si v nedalekém Hradišti, případně odtud vyrazit na výlet úzkokolejkou do Jindřichova Hradce.

Ceník ubytování v penzionu

295,- kčza osobu a noc - LÉTO
Provoz během léta. Možnost ubytování i na víkend.
Apartmán 990 Kč/noc
Pokoje 295 Kč/osoba/noc

Dítě do 3 let zdarma
Pes 100 Kč/noc

Kontakty

Adresa penzionu: Stálkov 3,Slavonice 378 81

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602 454 414
Web:
ceskakanada-nakoncisveta.wz.cz

Volné a obsazené termíny:

Na konci světa - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Na konci světa.

Chalupa
Apartmány Stálkov, Stálkov 36Chalupa 1Chalupa 2Chalupa 3

K dispozici 3 samostatné apartmány, (1x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový s odděleným pokojíčkem). Chalupa se nachází uprostřed obce Stálkov, který je vzdálen od města Slavonic... zobrazit detail

Chalupa Česká Kanada
Apartmány Matějovec, 10Chalupa Česká Kanada 1Chalupa Česká Kanada 2Chalupa Česká Kanada 3

Staročeská chalupa v srdci České Kanady se nachází v malebné vesničce Matějovec. Obsahuje 3 prostorné apartmány s celkovou kapacitou 14 osob. Každý z apartmánů má samostatný... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53672)