Zámek Račice

Ubytování Račice, Račice 1 683 05 Račice-Pístovice - Penzion

Zámek Račice - Račice
Zámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - RačiceZámek Račice - Račice

Zámek Račice je umístěn v malebném prostředí mezi Drahanskou vrchovinou a Moravským krasem. Ubytování na Zámku v Račicích ocení motorkáři, cyklisté, turisté i rodiny s dětmi. Historie Zámku Račice sahá až do 13.století zámecký komplex Vás jistě učaruje.

Předzámčí Zámku Račice disponuje prostornými apartmány se sdílenou kuchyní a koupelnou. Jedná se prozatím o ubytování turistického typu. V apartmánech Zámku Račice je možné ubytovat až 35 hostů současně. Mezi zámeckými pokoji je i jeden romantický dvoulůžkový pokoj v baště u zámecké brány s výhledem na svah zámeckého parku. V budoucnu bude komplex přestavěn na wellness hotel. Celý objekt je zdarma pokryt sítí WiFi.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyně a obývací pokoje s kuchyňským koutem jsou vybaveny lednicí, elektrickou troubou s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.
Venku je k dispozici zahradní nábytek, ohniště a gril.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

V areálu zámku je k dispozici prostorné parkoviště pro auta i motorky. Ubytovaní hosté mohou zdarma využít uzamykatelnou místnost k uložení jízdních kol. Ubytovací zařízení Zámek Račice je držitelem certifikátu Cyklisté vítáni a zařazen do sekce motorkáři vítáni.

Stravování

Stravování je možné v restauraci vzdálené 5 minut chůze od zámku. Snídaně, obědy i večeře si můžete připravit v zámeckých kuchyních, které jsou u každého pokoje k dispozici.

Ubytování - pokoje:

Všechny pokoje a apartmány jsou ve druhém nadzemním podlaží přístupném po schodištích z přízemí zámeckého areálu.

Pokoje i ložnice je možné uspořádat jako novomanželskou postel (Double) nebo se samostatnými postelemi (Twin).

Kuchyně a obývací pokoje s kuchyňským koutem jsou vybaveny lednicí, elektrickou troubou s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.

Výlety, sport a zábava v okolí

Nejlepší odpočinek zažijete v zámecké zahradě, v zámeckém lesoparku, na výletě v překrásném okolí, při grilovačce či pikniku s přáteli, při vyjížďce na koních nebo při turnaji ve Stolním tenise. Zámecký pobyt si můžete užít i s Vaším domácím mazlíčkem. V bezprostřední blízkosti je příroda a cyklostezky.

Zámecký areál je skvělým výchozím místem pro cyklisty, motorkáře i pěší turisty v oblasti Drahanské vrchoviny a Moravského Krasu. Při svém pobytu v areálu račického zámku se můžete vydat třeba cyklostezkou Srdcem jižní Moravy, navštívit unikátní přírodní areál Velká dohoda nebo přírodní park s naučnou stezkou Rakovecké údolí. Navštívit můžete také 10 km vzdálený Vyškov s Dinoparkem, Zoo parkem a Hanáckým statkem. V nedalekých Habrovanech si můžete dohodnout vyjížďku na koních.

Zámecké prostředí vyloženě vyzývá k uspořádání společenské akce. Využijte netradiční prostředí, kde se snoubí historická zámecká atmosféra s přírodou lesoparku. K uspořádání Vaší akce Vám rádi poskytneme zámeckou zahradu, nádvoří v areálu zámku nebo krbový sál. Prostory jsou vhodné k pořádání oslav, svateb, firemních akcí nebo komorních koncertů a představení pod širým nebem. Na zámecké nádvoří je možné umístit pódium, stánky s občerstvením, banketní a bufetové stoly, mobilní hlediště až pro 300 diváků. V přilehlém křídle zámku je zázemí pro catering. Až 50 hostů pojme historický krbový sál v jihovýchodním křídle zámku a je ideálním místem pro pořádání svatebních obřadů nebo porad a školení. Pro dokonalý průběh akce bez starostí se svěřte do péče zkušeného týmu našich odborníků, který se o Vás postará a vše dle Vašich požadavků připraví a zrealizuje.

Ceník ubytování v penzionu

A1 apartmán 3 + 1 pro max. 8 osob 2 300 Kč
A2 apartmán 1 + kk pro max. 4 osoby 1 725 Kč
A3 apartmán 3 + 1 pro max. 8 osob 2 300 Kč
P1 dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou 1 380 Kč
P2 dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou 1 380 Kč
P3 dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou 1 380 Kč
B1 čtyřlůžkový pokoj se sdílenou koupelnou 1 150 Kč
B2 dvoulůžkový pokoj se sdílenou koupelnou 800 Kč
B3 třílůžkový pokoj se sdílenou koupelnou 3 800 Kč

Cenu jsou uvedeny za celý pokoj či apartmán za noc a takto je nutné je uhradit bez ohledu na počet skutečně obsazených lůžek.

Poplatek za psa 100 Kč / noc.

Úklid pokoje – jednorázový poplatek za pobyt 150 Kč.
Úklid apartmánu – jednorázový poplatek za pobyt 300 Kč.

Kontakty

Adresa penzionu: Račice 1 683 05 Račice-Pístovice

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
515 555 549
Web:
www.zamekracice.cz

Zámek Račice - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Zámek Račice.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 70077)