Pension Coloseum

Ubytování Průhonice, Květnové náměstí 5 - Penzion

Novomanželské apartmá - Pension Coloseum
Novomanželské apartmá - Pension Coloseum Bufetová snídaně - Pension Coloseum Dvoulůžkový pokoj - Pension Coloseum Koupelna a WC - Pension Coloseum Dvoulůžkový pokoj - Pension Coloseum Dvoulůžkový pokoj - Pension Coloseum Koupelna - Pension Coloseum Novomanželské apartmá - Pension Coloseum Bufetová snídaně - Pension Coloseum Svatební tabule - Pension Coloseum Svatební tabule - Pension Coloseum Pohled na pizzerii ze zahrádky - Pension Coloseum

Pension Coloseum se nachází uprostřed malebného městečka Průhonice, v blízkosti krásného Průhonického zámeckého parku a Dendrologické zahrady. Pension nabízí ubytování v 15ti příjemně vybavených nekuřáckých pokojích a celkem disponuje 36 lůžky. Každý pokoj je vybaven TV, fénem, vlastním sociálním zařízením a vysokorychlostním připojením k internetu. Pro rodiny s dětmi doporučujeme využít možnost ubytování ve dvou pokojích spojených uzamykatelnými dveřmi. Svojí polohou i vybavením tvoří skvělou volbu pro návštěvníky přijíždějícími za obchodem i turistikou. Rozsáhlé prostory zajišťují ideální možnost v podobě konání firemních akcí, rodinných oslav či svatebních hostin. Jsme připraveni Vám poskytnout ten nejlepší servis a maximální profesionální přístup.

Vybavení a služby penzionu

Součástí restaurace je dětský koutek KIDS COLOSEUM, kde si děti užijí spoustu zábavy a rodiče si zatím mohou odpočinout a vychutnat si vynikající pokrmy naší restaurace.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: Otevřené parkoviště se nachází v těsné blízkosti pensionu.
Kudy k nám: Nejvhodnější příjezd je z dálnice D1 ze sjezdu na Průhonice (exit 6) a z něj směrem na centrum ulicemi Uhříněvská a Hlavní.
Bus: Nejblíž pensionu leží autobusová zastávka Průhonice, kde zastavují linkové autobusy a také linky MHD z Prahy. Vlak: Průhonicím nejblíže se nachází ŽST Praha - Uhříněves (na trati Praha - Tábor - České Budějovice), odkud je možno dojít k pensionu pěšky po zelené 4,5 km do Dobré Vody a následně po červené turistické značce 4,5 km do Průhonic. MHD: Z metra `C` stanice Opatov, dále bus 385 a 363 výstupní stanice Průhonice.

Stravování

V objektu se nachází proslulá restaurace Pizza Coloseum, známá především skvělými pokrmy italské i mezinárodní kuchyně.

Ubytování - pokoje:

Pokoje jsou příjemně vybaveny a jsou vhodné jak pro zákazníky přijíždějícími za obchodem, tak i pro rodiny s dětmi.

Výlety, sport a zábava v okolí

Turistika: Červená turistická trasa vede z Hostivaře (9,5 km) přes Petrovice (5,5 km) a Křeslice (3,5 km), která pokračuje na Osnice (5 km), Horní Jirčany (9 km) a Psáry (12 km).
Cyklistika: Přímo kolem sousedního Průhonického zámku vede cyklotrasa č. 27 Průhonice - Říčany, která se východně od zámku kříží s cyklotrasou č. 11 Praha - Tábor zapojenou do mezinárodní cyklostezky Praha - Vídeň.
Další aktivity a atrakce v okolí: Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě.

Ceník ubytování v penzionu

1190,- kčjednolůžkový pokoj,hlavni sezona
1590,- kčdvoulůžkový pokoj,hlavni sezona
1990,- kčtřílůžkový pokoj,hlavni sezona
2290,- kččtyřlůžkový pokoj,hlavni sezona
2490,- kčapartmán - dva pokoje spojené uzamykatelnými dveřmi, hlavni sezona
990,- kčjednolůžkový pokoj, mimo sezona
1350,- kčdvoulůžkový pokoj, mimo sezona
1700,- kčtřílůžkový pokoj, mimo sezona
1900,- kččtyřlůžkový pokoj, mimo sezona
2090,- kčapartmán - dva pokoje spojené uzamykatelnými dveřmi, mimo sezona
V ceně je zahrnuta bohatá bufetová snídaně, připojení k vysokorychlostnímu internetu přes WIFI, DPH a všechny místní poplatky. Dítě do 6 let zdarma. Při rezervaci 3 nocí a více získáváte slevu na ubytování 15%.

Kontakty

Adresa penzionu: Květnové náměstí 5

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Pension Coloseum - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pension Coloseum.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50245)