Penzion u sousedů

Ubytování Přešťovice, Přešťovice 11 - Apartmány

Penzion u sousedů - Přešťovice
Penzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - PřešťovicePenzion u sousedů - Přešťovice

Jde o nově zrekonstruovanou chalupu V podkroví se nachází 2 apartmány. 1.Apartmán je třílůžkový s přistýlkou, vlastním sprchovým koutem s umyvadlem a WC. 2.Apartmám je dvoupokojový. Jeden pokoj je dvoulůžkový a druhý je dvoulůžkový s přistýlkou. Má také vlastní sprchový kout s umyvadlem a WC.
V přízemí se nachází společenská místnost s vybavenou kuchyňskou linkou (sklokeramická deska, trouba, myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnka, rychlovarná konev) a velkým jídelním stolem a TV. Také umývárna s WC a automatickou pračkou, šatna, předsíňka.
Objekt je v uzavřeném dvoře. Je vhodný pro rodiny s dětmi (pískoviště)bazén a také jako výchozí bod pro cykloturistiku, na houbaření. Na dvoře je možné grilovat.
Cca 100 m od domu je hřiště na volejbal, tenis, dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou, houpačkami.
Turistické zajímavosti – Strakonice, Písek, Žižkova mohyla u Sudoměře, Blatná, Zvíkov, Štěkeň.
V blízkosti obce teče Otava, ve které se dá v létě koupat. ( jez ve Slaníku nebo ve Štěkni).

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Wifi internet, TV. Kuchyňská linka s pečící troubou, sklokeramickou deskou, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba. Automatická pračka. Cestovní dětská postýlka, dětská jídelní židlička.
Venkovní posezení, venkovní gril. Uzavřený dvůr.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné na pozemku nebo na návsi.

Stravování

Obchod ve vsi cca 150m. Vlastní kuchyně.

Ubytování - pokoje:

V přízemí objektu se nachází předsíň, WC, šatna a jedna společenská místnost (30m2) s kuchyňskou linkou a televizí. V patře se nacházejí 2 apartmány. Apartmán 1 je 3 lůžkový s možností přistýlky a vlastní koupelnou s WC. Apartmín 2 je 2 pokojový 4 lůžkový s možností přistýlky a vlastní koupelnou s WC.

Výlety, sport a zábava v okolí

Přírodní památka Pastvina u Přešťovic. Žižkova mohyla u Sudoměře. Tvrz Kestřany, Písek, Blatná, Hrad Strakonice, Husinec, Hrad Rábí, Hrad Helfemburg, viklan Kadov, vodácká turistika na řece Otavě, Horažďovice, bazén Strakonice, aqua park Horažďovice, hrad Zvíkov, zámek Čimelice. Národní přírodní památka Rovná na vlhké louce při severozápadním břehu Rovenského rybníka, 750 m severozápadně od obce Rovná u Strakonic.

Ceník ubytování v apartmánech

14000,- kčza apartmány a týden - LÉTO
15000,- kčza apartmány a týden - ZIMA
14000,- kčza apartmány a týden - MIMO SEZÓNA
8000,- kčSILVESTR: cena je za 3 noci
Pro pevnou rezervaci je nutné uhradit 50% zálohu.
Na konci pobytu se platí za spotřebovanou el. energii
Poplatek za psa 100 kč/den
Preferujeme pronájem celé chalupy

Kontakty

Adresa apartmánů: Přešťovice 11

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
606 655 233

Volné a obsazené termíny:

Penzion u sousedů - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion u sousedů.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57678)