Apartmán Polička

Ubytování Polička, Horní Předměstí ev. č. 69 - Apartmán

Apartmán Polička - Polička
Apartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - PoličkaApartmán Polička - Polička

Apartmán je situován na okraj královského města Polička. Nabízí komfortní ubytování až pro čtyři osoby a je plně vybaven pro strávení příjemné dovolené na Českomoravské vrchovině.

Ubytovací prostor je koncipován jako 2+kk. Hosté mají k dispozici prostorný obývací pokoj propojený s jídelním koutem a plně vybavenou kuchyní, útulnou ložnici s vlastní televizí, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu. V obývacím pokoji je kvalitní rozkládací sedačka (plnohodnotné spaní pro další dvě osoby). Obývací prostor, stejně jako ložnice, je spojen francouzským oknem s terasou, která zve k příjemnému posezení a grilování.

Objekt byl postaven v roce 2020 v rekreační zóně na okraji města. Stojí na samostatném pozemku, takže hosté mají k dispozici také zahradu a parkovací stání. Nabízí moderně zařízené prostory včetně klimatizace, bezplatné Wi - Fi, myčky, pračky, žehličky a TV.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Apartmán je plně vybavený, najdete zde všechny spotřebiče, které jste zvyklí používat i ve své domácnosti - smart TV, TV v ložnici, sporák, trouba, myčka, lednička, pračka, toustovač, tyčový mixér, klimatizace, WiFi, vysoušeč vlasů.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je přímo na pozemku 10m od vstupu do apartmánu.

Stravování

Apartmán svým vybavením kuchyně umožňuje plnohodnotné vaření. Určitě však stojí za to navštívit jednu z cca 20 restaurací v Poličce.

Ubytování - pokoje:

Hostům je k dispozici jedna ložnice s manželkou postelí. Obývací pokoj disponuje pohodlnou rozkládací pohovkou pro dvě osoby.

Výlety, sport a zábava v okolí

Polička a její okolí je ideálním místem pro aktivní trávení dovolené. Toto královské město obehnané hradbami je rodištěm známého hudebního skladatele Bohuslava Martinů. Nabízí svým návštěvníkům jednoduše vše: kino, divadlo, kostely, koupaliště, krytý bazén, restaurace, bary, obchody, romantická zákoutí... Zejména v letních měsících město žije festivaly a dalšími kulturními akcemi, k tomu všemu je možné ochutnat výborné pivo z místního měšťanského pivovaru. Máte - li rádi kulturu, nemůžete opomenout ani návštěvu nedalekého města Litomyšl (18 km), mimo jiné rodiště Bedřicha Smetany. Pro sportovně založené je Polička a okolí cyklistickým rájem, na své si přijdou také sportovní lezci, turisté, ale i houbaři a rybáři.
Snažili jsme se doporučit vám nejzajímavější místa v okolí. Jejich přehled najdete na našich webových stránkách:
[https: //apartman - policka. webnode. cz/tipy - na - vylety/]

Ceník ubytování v apartmánu

1900,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1700,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Cena je kalkulována za celý objekt při plné obsazenosti 4 osobami. Při nižší obsazenosti je sleva 200 Kč na osobu/noc (maximálně na dvě osoby).

Rezervace objektu bude potvrzena po zaplacení zálohy za pobyt ve výši 2 000 Kč. Tato záloha bude současně sloužit jako kauce, která bude hostům vrácena při převzetí nepoškozeného objektu na konci pobytu. Plnou cenu pobytu je po domluvě možné uhradit převodem na účet ubytovatele (platba musí být připsána nejpozději 3 dny před začátkem pobytu), nebo v hotovosti při příjezdu.
Rezervaci je možné stornovat zdarma nejpozději 30 dnů před začátkem pobytu (záloha bude vrácena na účet objednatele).

Turistický poplatek městu je zahrnut v ceně ubytování.
Letní sezóna: od 15. června do 31. srpna
Mimosezóna: od 1. května do 14. června, od 1. září do 15. listopadu

Kontakty

Adresa apartmánu: Horní Předměstí ev. č. 69

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 099 519, 734 435 467
Web:
apartman-policka.webnode.cz

Volné a obsazené termíny:

Apartmán Polička - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Polička.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 61099)