Chalupa Kamínek

Ubytování Podmokly, Podmokly čp. 84 - Apartmán

Chalupa Kamínek - Podmokly
Chalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - PodmoklyChalupa Kamínek - Podmokly

Věříme, že pobyt u nás si zamilujete.

Nalaďte se na sebe a přijeďte, zkuste nějaký den na šumavském venkově - čeká Vás romantický, nový, moderní a kvalitně zařízený podkrovní apartmán jen pro 2 dospělé osoby, v malebném prostředí u borovicového háje a biotopu, na okraji obce Podmokly.

Ubytování skutečně jen pro Vás dva po celou dobu pobytu, samostatné schodiště, chalupa bez majitele.

K dispozici osušky, ručníky, župany, deky, utěrky, čisté lůžkoviny, polštáře, hajánky...

Kompletní vybavení kuchyňské části (lednice, mrazák, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, indukční 2 plotýnková deska, odsavač par, topinkovač, mycí centrum, sklo, porcelán, příbory, hrnce na vaření, pánvička, misky.... ), pitná voda z místního vodovodu.
WiFi připojení zdarma, led TV.

Na kryté terase zahradní nábytek (podsedáky), připraveno dřevo na ohýnek, bodce na opékání.
Venkovní solární sprcha pro osvěžení a bazén pro milovníky plavání.

V některých termínech (říjen až duben) lze využít i vlastní venkovní sudovou saunu (na dotaz) - osvěžení po sauně poskytne bazén, sprcha, sněhová nadílka v zimě.

Nekuřácký objekt. Ubytování jen bez zvířecích miláčků!
Zahrada s relaxačními lehátky, balvany XXL a parkování u domu. Borovicový háj v blízkosti.

Přijeďte poznávat okolí nebo si jen odpočinout, vyspat se a věnovat se jeden druhému.
Už balíte na pobyt k nám? Prosím, využijte menší cestovní tašky (velké kufry na kolečkách jsou zde nepraktické - děkujeme! ) a přibalte si i Vaše oblíbené přezůvky.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kompletní vybavení odpočinkové a spací části (deky, polštáře, polštářky, čistě vymandlované lůžkoviny, osušky, ručníky, plédy, župany... ), kompletní vybavení kuchyňské části (sklo, porcelán, talíře, příbory, misky, pánvičky, ... ). Na kryté slunné terase zahradní nábytek s podsedáky, květiny, výzdoba k danému období.
Vánoční pobyty - samozřejmostí je ozdobený vánoční stromek, dekorace... A Vy si klidně můžete svůj vánoční stromek ozdobit sami ještě u naší venkovní terasy (borovice, smrk).

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd až k chalupě po nové asfaltové cestě, neoplocené parkovací stání přímo u chalupy.

Stravování

Připravili jsme Vám v apartmánu zpracovanou textovou nabídku stravování - obědy, večeře, v námi známých restauracích v okolí.

Ubytování - pokoje:

Manželské dvoulůžko s kvalitní matrací, čisté a mandlované lůžkoviny, péřové polštáře, polštářky hajánky, prošívané deky, župany, osušky, ručníky.... lampičky.
V zimním období elektrické vytápění objektu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Připravili jsme pro Vás zpracovaný průvodce:
Abecede - host přijede.
Zde si vyberete výlety na hrady - Kašperk, Rabí, Velhartice, jezera - Prášilské, Černé, Čertovo, rozhledny - Sedlo u Albrechtic, Svatobor, Javorník, , in line při řece Otavě v Sušici, cyklostezky v NP Šumava, offpark Prášily, vodáctví na řece Otavě, Aquapark Sušice, ....

Ceník ubytování v apartmánu

15000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
14000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
2800,- kčSILVESTR: za noc pro 2 dospělé osoby
Září a říjen r.2020 - 1.800,- Kč/noc pro 2 dospělé osoby (venkovní bazén k dispozici), při převzetí objektu se hradí vratná kauce 1.000,- Kč. Rezervujte již nyní!

Věříme, že si u nás užijete zasloužený odpočinek - můžete využít i dny v týdnu dle Vašeho výběru, min. délka pobytu 2 noci.


Děkujeme za Váš zájem, budeme se těšit na setkání s příjemnými lidmi v létě 2021. Právě nyní již nemůžeme uspokojit Vaši letní poptávku.

Šumavské Vánoce u nás .... darujte zážitek před Ježíškem .... :
(min. počet nocí 2), tj. 19.12. 2020 - 27.12. 2020 (min.počet nocí 3, v případě více nocí sleva - dotaz)
2.800,- Kč/noc pro 2 dospělé osoby.
- pobyt jen ve dvou, procházky, dáreček pro svou polovičku, svařáček na terase, posezení v kožešinkách na terase, ohýnek, procházky po stopách z pohádky Anděl Páně, rozjímání u mechanického šumavského betlému v Muzeu Sušice ... vánoční saunování na zahradě a válení ve sněhu :-) ..... vánoce s nebem plné hvězd ....

Při příjezdu se hradí vratná kauce 1.000,- Kč.

Čertovské dny u nás (15.11. - 8.12. 2020 - min. počet nocí 2):
- prožijte nevšední dny s nádechem "peklíčka", apartmán laděn do čertovského tónu, čertovské řádění jen ve dvou, čertovské saunování na zahradě s Vaší čerticí - nevaž se, odvaž se... čertovský ohýnek s vuřtíky .... (akce na hradě Rabí - Nebíčko a Peklíčko i pro dospěláky)
2.000,- Kč/noc pro 2 osoby
Letní sezóna: 27.6. 2020 - 29.8. 2020
Zimní sezóna: 4.1. 2020 - 4.4. 2020

Kontakty

Adresa apartmánu: Podmokly čp. 84

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
721 606 495, 603 354 758

Volné a obsazené termíny:

Chalupa Kamínek - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Kamínek.

Villa Bertha
Penzion Podmokly, Podmokly 69Villa Bertha 1Villa Bertha 2Villa Bertha 3

Bertha není opravdová vila, ale rodinný domek v Pošumaví. Svůj název dostala od předchozích majitelů, kteří v době, kdy se do domu přistěhovali, měli psa Berthu.... zobrazit detail

Pension U Ševců
Penzion KadešicePension U Ševců 1Pension U Ševců 2Pension U Ševců 3

Pension je situován na okouzlující samotě v romantickém prostředí šumavského Podhůří, v Klostermannem tolik opěvovaném kašperskohorském Podlesí, pod legendárním vrchem Sedlo a hradem Kašperkem,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50618)