Apartmán U truhláře

Ubytování Smrkovice, Polní 179, Písek - Apartmán

Apartmán U truhláře - Smrkovice
Apartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - SmrkoviceApartmán U truhláře - Smrkovice

Apartmán U truhláře je nový, kompletně zařízený přízemní apartmán. Nachází se na úplném konci vsi Smrkovice, která je součástí jihočeského královského města Písku. Apartmán je vhodný hlavně pro rodiny a to i pro rodiny s více dětmi, které touží po soukromí. Umístění nabízí možnost strávit klidnou dovolenou v krásném prostředí uprostřed velké, uzavřené a udržované zahrady se sadem. V celém objektu včetně zahrady je signál WiFi. Na zahradě je ping - pong, houpačka a pískoviště. Parkování v objektu.
Pro milovníky cyklistiky a turistiky mají Smrkovice ideální polohu. Do Písku vede cyklostezka (cca 3km), stejně tak do malebné vesnice Putim, která je od apartmánu vzdálená krásnou trasou 2 km. Nedaleké město Písek nabízí zábavu jak pro děti, tak pro dospělé. Sladovna - galerie hrou, nová knihovna s bohatým kulturním programem, Laser aréna, divadlo, kino, bazén, plovárna "U Václava" a nespočet dalších míst, které vás zaujmou.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V celém objektu včetně zahrady signál WiFi.
Smart TV, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, fén na vlasy.
Venkovní zastřešená terasa se zahradním nábytkem, ohniště a gril.
Hračky vnitřní i venkovní - pískoviště a houpačka. Ping - pong stůl.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Do objektu se dostanete příjezdovou asfaltovou cestou, ke konci jen štěrkovou cestou. Dále na zahradu, kde je připraveno parkovací stání.

Stravování

Obchod v Písku (cca 3km), restaurace Písek, Putim, Semice...

Ubytování - pokoje:

Apartmán poskytuje ubytování až pro 6 osob. Je přízemní s krásnými výhledy do zahrady, s výhledem na píseckou věž a do zeleně, protože dům je na úplném konci vesnice.
1 samostatná ložnice orientovaná na sever, kde je příjemný chládek i v letních parnech a v ní 1x manželská postel + palanda trojlůžko.
1 kuchyně propojená částečně s obývacím pokojem, který nabízí 1x postel + 1x rozkládací gauč. Smart Tv pro dospělé, hračky pro děti :-)
Zastřešená terasa s posezením a grilem.
Garáž na kola a jiné vybavení. Ping - pong, houpačka a pískoviště.

Výlety, sport a zábava v okolí

Pro milovníky cyklistiky a turistiky mají Smrkovice ideální polohu. Do Písku vede cyklotrasa cca 2,5km, stejně tak do malebné vesnice Putim, která je od apartmánu krásnou trasou 2 km.

Nedaleké město Písek, které odvíjí svou „psanou“ historii od roku 1243 nabízí vyžití jako pro děti, tak pro dospělé. Sladovna - galerie hrou, nová knihovna, Laser aréna, divadlo Fráni Šrámka, kino, bazén, plovárna "U Václava" a nespočet dalších míst, které vás zaujmou.

Během 1/2 h lze navštívit Orlík, Zvíkov, ZOO Protivín či zámek Blatná.

Zámek Hluboká či České Budějovice stojí jistě také za návštěvu.

Ceník ubytování v apartmánu

1500,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1300,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1200,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
8000,- kčSILVESTR: pro až 6 osob na 3 noci
Ceny za apartmán a noc do max. 5 osob. Další dospělá osoba 450,-/noc. Další dítě 150,-/noc.

Minimální délka ubytování 2 noci.
Letní sezóna: od 15.6. do 15.9.
Zimní sezóna: od 1.12. do 15.3.

Kontakty

Adresa apartmánu: Polní 179, Písek

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 316 036, 775 342 727
Web:
apartmanutruhlare.webnode.cz/

Volné a obsazené termíny:

Apartmán U truhláře - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán U truhláře.

Rodinný apartmán
Apartmán Písek, Budejovicka 102/5Rodinný apartmán 1Rodinný apartmán 2Rodinný apartmán 3

Rodinný apartmán se nachází v měšťanském domě u historického centra města Písku. Z apartmánu je romantický výhled na věž děkanského kostela i na Písecké hory. Apartmán... zobrazit detail

Rezidence U Kamenného mostu
Apartmány Písek, třída Národní svobody 26Rezidence U Kamenného mostu 1Rezidence U Kamenného mostu 2Rezidence U Kamenného mostu 3

Komfortní měšťanský dům z 19.století prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2018.Všechny apartmány jsou klimatizovány a poskytují dostatek komfortu jak pro páry tak i rodiny s dětmi.... zobrazit detail

Chaty Benešovský mlýn
Penzion Heřmaň, Heřmaň 37Chaty Benešovský mlýn 1Chaty Benešovský mlýn 2Chaty Benešovský mlýn 3

Zděné bungalovy k pronájmu i dlouhodobějšímu pro 4 - 6 osob s WC a umyvadlem Sprchy v objektu u bungalovů. Kapacita 100 míst. Krásné klidné prostředí nedaleko... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56015)