Apartmány Kocourek

Ubytování Kocourovy Lhotky, 1 - Apartmány

Apartmány Kocourek - Kocourovy Lhotky
Apartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy LhotkyApartmány Kocourek - Kocourovy Lhotky

Apartmány Kocourek se nacházejí na rozlehlém statku v Kocourových Lhotkách, 8 km východně od města Pelhřimov. Jedná se o polosamotu s velkým dvorem a nádhernými výhledy do okolí.
Statek v srdci Českomoravské vrchoviny je obklopen krásnými lesy, loukami a poli. V blízkosti se nachází (1 km) dva rozlehlé rybníky Kladiny s možností koupání. V zimě možnost lyžování a běžkování (sjezdovka Křemešník 10 km nebo Čeřínek 15 km). Celá Vysočina je protkána velkým množstvím cyklostezek a pěších turistických stezek. Možnost houbaření v blízkých lesích.
Najdete u nás klid a pohodu při své nejen rodinné dovolené.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V každém apartmánu se nachází myčka, lednička, mikrovlnná trouba, elektrický vařič, rychlovarná konvice a kávovar (espreso). Apartmány 2 a 4 nabízejí navíc elektrickou troubu a čtyřplotýnkový vařič. Apartmánům 1+3+5 je k dispozici elektrická horkovzdušná trouba.

K dispozici nabízíme ZDARMA dětské postýlky, přebalovací pult, jídelní stoličky. Každá apartmán je vybaven malým dětským koutkem, navíc nabízíme hračky a hry pro malé i větší.

Součástí venkovního vybavení je venkovní dřevěný nábytek se slunečníky, gril, otevřené ohniště s posezením, palivové dřevo je k dispozici za poplatek.

HOSTŮM JE K DISPOZICI BAZÉN SE ZASTŘEŠENÍM A SOLÁRNÍM OHŘEVEM - 6 X 3 METRŮ!

Nabízíme velké množství dětských atrakcí, např. malý nafukovací bazén, nafukovací mašinku, malou a velkou trampolínu (2,6 m a 5 m), dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkou, houpačky, různá skákadla, basketbalový koš, stolní tenis, stolní fotbal, branky na minifotbálek, sportovní náčiní pro venkovní sporty a další.
Parkování je ve dvoře statku.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Výhodná centrální poloha v srdci Vysočiny, statek se nachází pouhých 10 km od sjezdu z dálnice D1,sjezd Humpolec. Velmi dobrá dostupnost z Prahy i Brna - po dálnici asi 110 km.
Parkování v objektu statku, kapacita 12 aut.

Stravování

Každý apartmán je vybaven prostornou kuchyní s nadstandardním vybavením. Všechny obchody a restaurace jsou ve vzdálenosti 5 - 10 km (Olešná, Pelhřimov).

Ubytování - pokoje:

5 samostatných a prostorných apartmánů a 1 studio, z nichž každý je zařízen v jiném stylu.
Apartmán číslo 1 - společenská místnost a dvě ložnice vždy s dvěma lůžky (4 lůžka).
Apartmán číslo 2 - společenská místnost s dvěma ložnicemi (8 lůžek + rozkládací pohovka ve společenské místnosti - 2 lůžka, celkem 10 lůžek).
Apartmán číslo 3 - společenská místnost a jedna ložnice (2 lůžka + 2 lůžka na rozkládací pohovce, ve společenské místnosti rozkládací pohovka - 2 lůžka), celkem 6 lůžek.
Apartmán číslo 4 - společenská místnost s dvěma ložnicemi (8 lůžek).
Apartmán číslo 5 - společenská místnost a jedna ložnice (4 lůžka).
Studio číslo 6 - malá garsoniéra bez samostatné ložnice (4 lůžka).

Všechny apartmány se nacházejí v jednom objektu. Apartmány 1+2+3 mají společný vchod a společnou chodbu. Apartmány 4+5 mají samostatný vchod a společnou chodbu. Studio 6 má samostatný vchod.

Výlety, sport a zábava v okolí

Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit, Síň Lipských, Muzeum strašidel, vyhlídková věž kostela sv. Bartoloměje), Humpolec (Hliníkárium, Muzeum dr. Aleše Hrdličky), hrad Orlík, Želivský klášter, zámek Červená Řečice, Křemešník s rozhlednou Pípalka, Jihlava (ZOO, jihlavské podzemí a katakomby, středověké hradby, aquapark Vodní ráj), Telč (památka UNESCO), Třešť (betlémy), Jindřichův Hradec, hrad Kámen s muzeem motocyklů, Lipnice nad Sázavou, Kamenice nad Lipou (Pohádková říše Fábula) a další.

Ceník ubytování v apartmánech

1500-3000,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1300-2800,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
425,- kčSILVESTR: Cena je orientační, závisí na počtu osob v apartmánu, více info na telefonu 608526244 nebo www.apartmany-kocourek.cz
Provoz během léta. Možnost ubytování i na víkend(v případě prodloužených víkendů si vyhrazujeme právo na prodloužení min. délky pobytu na 3 - 4 noci). Zimní pobyty minimální počet 4 noci. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Apartmán číslo 1: 2 100 Kč/apartmán/noc
Apartmán číslo 2: 2 800 Kč/apartmán/noc
Apartmán číslo 3: 1 800 Kč/apartmán/noc
Apartmán číslo 4: 2 800 Kč/apartmán/noc
Apartmán číslo 5: 1 800 Kč/apartmán/noc
Studio číslo 6: 1 500 Kč/studio/noc

Výše uvedené ceny platí pro období sezóny (1.6 - 30.9.). V mimosezóně je každý apartmán vždy o 100-200 Kč levnější.

Domácí zvíře (pouze po domluvě) 500 Kč/noc.
Rekreační poplatky jsou zahrnuty v ceně ubytování.
Vratná kauce 2000 Kč/apartmán (vybírá se při příjezdu klienta)
Spotřebovaná elektrická energie se platí při přesáhnutí 50 kWh/týden.
Letní sezóna: 1.června-30.září
Mimosezóna: 1.října- 31.května

Kontakty

Adresa apartmánů: 1

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608526244, 776031959
Web:
www.apartmany-kocourek.cz
Facebook:
www.facebook.com/apartmanykocourek

Apartmány Kocourek - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Kocourek.

Chalupa u rybníka
Apartmány Jelcovy Lhotky, Jelcovy Lhotky 13Chalupa u rybníka 1Chalupa u rybníka 2Chalupa u rybníka 3

Jedná se o chalupu na bývalém statku v Jelcových Lhotkách 8 km od města rekordů Pelhřimov. Chalupa je na polosamotě s vlastním dvorem, velkou zahradou a... zobrazit detail

Apartmán Velký Rybník
Apartmán Velký Rybník, Velký Rybník 80Apartmán Velký Rybník 1Apartmán Velký Rybník 2Apartmán Velký Rybník 3

Samota u lesa v blízkosti (2km) obcí Velký Rybník a Žirov na Pelhřimovsku. Pronájem apartmánu v přízemí menší části objektu na obrázku. Objekt slouží k rekreaci,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52587)