Ubytování U Šťastných

Ubytování Pasohlávky, Mušovská jezera - Apartmán

Ubytování U Šťastných - Pasohlávky
Ubytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - PasohlávkyUbytování U Šťastných - Pasohlávky

Ubytování U Šťastných je rodinný sklep, který disponuje prostorným a komfortním apartmánem pro ubytování. Náš sklep se nachází cca 500 metrů od nově otevřeného a proslulého aquaparku Aqualand Moravia a kempu ATC Merkur.

Nabízíme Vám celý dům s celkovou kapacitou až 8 míst v rozložení: dvě ložnice - jedna pro 2 osoby a druhá pro 6 osob. Součástí ubytování je i obývací pokoj, dále plně vybavená kuchyň, WC a koupelna. Ve sklepní části je k dispozici další kuchyně, společenská místnost pro posezení a krbová kamna.

Za domem se nachází velká zahrada ideální pro společenské hry nebo relax. Hosté u nás maji k dispozici velkou terasu s posezením a krbem na grilování.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Apartmán je vybaven televizí, připojením k internetu pomocí WI - FI, pečící troubou a lednicí. Pro cykloturisty je zde místo pro úschovu kol.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu.

Stravování

V kuchyni je možnost vlastního vaření. V kempu ATC Merkur je možnost stravování v restauracích a různých stáncích s občerstevním. Plno výborných restaurací je v okolí spousta.

Ubytování - pokoje:

Máme dvě ložnice v apartmánu plus jeden obývací pokoj. Ložnice jsou v rozložení: jedna pro dvě osoby a druhá pro šest osob. Postele jsou manželské a jedna patrová postel.

Výlety, sport a zábava v okolí

Ubytování se nachází u vodní nádrže Nové Mlýny a poblíž CHKO Pálava. Atraktivní poloha sklípku (12 km od vinařské metropole Mikulov, 10 km od malebných Pálavských vrchů, 25 km od Lednicko - valtického areálu) nabízí nespočet možností na uskutečnění výletů po okolí.
Velkým lákadlem pro turisty do oblasti Mušova jsou především Novomlýnská jezera, kemp ATC Merkur nebo nově otevřený Aqualand Moravia. Tato uvedená turisticky využívaná místa jsou vzdálená od našeho sklepa přibližně 150 metrů. Okolí Novomlýnských jezer je oblíbeným výletním místem pro cykloturistiku i turistiku díky vybudované síti turistických, cykloturistických i vinařských stezek.

Ceník ubytování v apartmánu

od 400,- kčza osobu a noc - LÉTO
Při pronájmu našeho apartmánu mají hosté k dispozici sami pro sebe celý objekt i se zahradou. Velikostně se jedná o rodinný dům.

Provoz od dubna do konce října. Možnost ubytování i na víkend.

Minimum v našem apartmánu je 5 osob a nebo při nižsím počtu osob je cena 2000 Kč na den.

Cena za pejsky po dohodě.

Kontakty

Adresa apartmánu: Mušovská jezera

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
728 931 595
Web:
www.ubytovaniustastnych.cz
Facebook:
www.facebook.com/ubytovaniustastnych

Volné a obsazené termíny:

Ubytování U Šťastných - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování U Šťastných.

Penzion U Raka
Penzion Pasohlávky, ATC Merkur, Náměstíčko č.ev. 115Penzion U Raka 1Penzion U Raka 2Penzion U Raka 3

Penzion U Raka, zkolaudovaný v roce 2017,se nachází na náměstíčku uzavřeného areálu ATC Merkur Pasohlávky, v blízkosti hlavní pláže jedné ze dvou umělých lagun v areálu.... zobrazit detail

VILA MORAVIA
Penzion Pasohlávky, Pasohlávky, u AqualanduVILA MORAVIA 1VILA MORAVIA 2VILA MORAVIA 3

2 až 4 - lůžkové pokoje s výhledem na Novomlýnské jezero. Vybavení pokoje: vlastní koupelna se sprch. koutem a WC, plochá TV, lednice, varná konvice +... zobrazit detail

Apartmány
Apartmány Pasohlávky, Pasohlávky 78Apartmány 1Apartmány 2Apartmány 3

Apartmány se nachází v zadní části zahrady rodinného domu. K pronájmu nabízíme 2 samostatné přízemní apartmány, které je v případě potřeby možné propojit. Prostory zaujmou moderním... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56976)