Penzion u Sokolovny

Ubytování Otrokovice, Komenského 249 - Penzion

Penzion u Sokolovny - Otrokovice
Penzion u Sokolovny - OtrokovicePenzion u Sokolovny - OtrokovicePenzion u Sokolovny - OtrokovicePenzion u Sokolovny - OtrokovicePenzion u Sokolovny - OtrokovicePenzion u Sokolovny - OtrokovicePenzion u Sokolovny - OtrokovicePenzion u Sokolovny - OtrokovicePenzion u Sokolovny - OtrokovicePenzion u Sokolovny - OtrokovicePenzion u Sokolovny - OtrokovicePenzion u Sokolovny - Otrokovice

Penzion rodinného typu skládající se ze tří apartmánů. Nachází se cca. 300 m od sjezdu z dálnice D1,tudíž snadno dostupný, a kousek od centra a náměstí Otrokovic. Při vjezdu do penzionu můžete využívat téměř 500m oplocené klidné zahrady, kde máte pod kontrolou své děti, psa, nebo auto. Také je zde venkovní posezení s možností grilování, vinný sklípek a nedaleká vinotéka.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý pokoj má vlastní TV. Společenská místnost je také vybavena TV. WIFI, pergola.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování uvnitř objektu pod zámkem. Kapacita neomezena.

Stravování

Vybavená kuchyně. Stravování vám dle vašeho přání zajistíme cca ve 200 m vzdálené restauraci Sýpka se kterou spolupracujeme.

Ubytování - pokoje:

K dispozici jsou tři apartmány, každý se sprchou, WC a kuchyňkou, které se dají pronajmout jako celek, nebo 7 pokojů, každý zvlášť, ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky.

Výlety, sport a zábava v okolí

Baťův kanál, vodní cesta. Lodě, vodní lyžování, wakeboard, cykloturistika, in - line brusle, turistika, rybaření. ZOO Zlín, Kroměříž UNESCO, Uh. Hradiště.

Kroměříž se zámkem a květnou zahradou, které je zapsáno na seznamu památek Unesco, pokračujeme přes poutní místo sv. Hostýn a Hostýnské vrchy, zříceninu hradu Lukov a vyhlášenou ZOO Lešnou a skončíme v krajském městě Zlín.
Uherské Hradiště, poutní místo Velehrad, archeoskanzen Modrá, zámek Buchlovice. To už jsme v Chřibech, kde je hrad Buchlov a pokračujeme na ranč Kostelany, lesní hostinec Bunč a nedalekou rozhlednu Brdo.
To vše se dá zvládnout i na kole.
Baťův kanál, kde můžeme plout z Otrokovic až do slovenské Skalice, nebo využít souběžnou cyklostezku vhodnou i pro bruslaře a vůbec celý kraj je protkán hustou sítí dobře značených cyklostezek. Je zde křižovatka cyklostezky, kterou se dostanete do Vizovických vrchů a do Beskyd.
Můžeme vám zajistit plavbu po kanále vámi zvolenou lodí, vypůjčení kol, návštěvu vinného sklípku v „Kudlovickém žlebu“, nebo jízdu za profi člunem na wakeboardu, surfu, nebo vodních lyžích.

Ceník ubytování v penzionu

350,- kčza osobu a noc - LÉTO
350,- kčza osobu a noc - ZIMA
350,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Ceny dohodou.

Kontakty

Adresa penzionu: Komenského 249

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 424 197

Penzion u Sokolovny - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion u Sokolovny.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59564)