Vinický dvůr

Ubytování Výnězda - Penzion

Vinický dvůr - Výnězda
Vinický dvůr - Výnězda dvůr s bazénkem - Vinický dvůr Vinický dvůr - Vinický dvůr vstupy do apartmá - Vinický dvůr jídelna - Vinický dvůr pokoj Kočičí - Vinický dvůr terapie - Vinický dvůr pokoj Mateřídouška - Vinický dvůr apartmá Na pavlači - Vinický dvůr apartmá Vejminek - Vinický dvůr apartmá Vejminek - Vinický dvůr dvůr v noci - Vinický dvůr Vinický dvůr - Výnězda Vinický dvůr - pohled z dálky - Vinický dvůr Vinický dvůr - Výnězda Vinický dvůr - Výnězda Vinický dvůr - Výnězda Vinický dvůr - Výnězda Vinický dvůr - Výnězda Vinický dvůr - Výnězda Vinický dvůr - Výnězda Vinický dvůr - Výnězda

* fyzioterapie * aromaterapie * relaxmasáže * manikura * pedikura * sauna

Wellness pobyty
Nabízíme Vám individuální péči v komorním prostředí v oblasti rekondice či v oblasti relaxačních procedur. Rádi pomůžeme s výběrem vhodného cvičení s ohledem k Vašemu zdravotnímu stavu a poradíme s volbou wellness procedur. Můžete si zvolit relaxační pobyt či jednotlivé procedury.

FYZIOTERAPIE - AROMATERAPIE -
REFLEXNÍ TERAPIE A MASÁŽE - PEDIKURA A MANIKURA - BAŇKOVÁNÍ - SAUNA

Ubytování

Příjemné zázemí rodinám či skupinám turistů a kolařů
Možnost poznávání četných přírodních zajímavostí a kulturních památek
Tři samostatná apartmá, rodinný pokoj a třílůžkové pokoje
Ubytování funguje celoročně
Snídaně či polopenze

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: před objektem.
Kudy k nám: Od Č.Budějovic směr Kaplice, u Kaplice odbočit vpravo směr Omlenice, v Omleničce kolem kostela prudce do kopce (značka sněhové řetězy), po 0,5km u kamenného kříže odbočit vpravo (směr.
Bus: Omlenička 1km. Vlak: Omlenice 2,5km.

Výlety, sport a zábava v okolí

Památky v okolí: Historické památky - ( Český Krumlov, České Budějovice, Třeboň, Klášter Vyšší Brod, Klášter Zlatá Koruna, Hluboká n. Vlt., Hrad Rožmberk, zříceniny hradů Dívčí kámen a Vítkův Hrádek, město Nové hrady s hradem a klášterem, goticko renezanční opevněná ves s tvrzí Žumberk , historická vesnice ve stylu selského baroka Holašovice, poutní místa s křížovou cestou Svatý kámen, Římov a Dobrá Voda v Novohradských horách a mnoho dalších.

Technické památky - Muzeum koněspřežky v Bujanově a Českých Budějovicích, Buškův hamr, Schwarzemberský plavební kanál
Turistika: Přírodní zajímavosti - Vodní nádrž Lipno , Čertova stěna, Terčino údolí s gotickou tvrzí, Cuknštejn , Rozhledna na Kleti
Ostatní - můžete si zajezdit na koni - Alpská chalupa, vydat se po stopách bývalé koněspřežné dráhy z Českých Budějovic do Lince nebo do Trocnova - rodiště Jana Žižky z Trocnova, sjíždět Vltavu nebo si zajet na výlet do Rakouska - např. aquaparku na Lipně, případně doporučujeme návštěvu muzea v Českém Krumlově.
Cyklistika: V teplém období poskytuje jak bezprostřední okolí Vinického dvora tak oblast Českokrumlovska i nedalekých Novohradských hor výborné možnosti pro cykloturistiku a pěší výlety.
Můžete u nás prožít příjemnou dovolenou ať už formou relaxace a odpočinku (sauna, zdravotní procedury) nebo sportováním, houbařením či návštěvami blízkých historických památek a jiných pozoruhodností:
Lyžování: V zimním období nabízí bezprostření okolí Vinického dvora (760 m n.m.) možnost běžkování v romantické lesnaté krajině přírodního parku Poluška. Sjezdové lyžování: Skiareál Lipno 35km, Sternstein (Rakousko) 36km.

Ceník ubytování v penzionu

700,- kčpokoj/noc - 1 osoba
1000,- kčpokoj/noc - 2 osoby
1200,- kčpokoj/noc - 3 osoby
750,- kčrodinný pokoj/noc - 1 osoba
1100,- kčrodinný pokoj/noc - 2 osoby
1300,- kčrodinný pokoj/noc - 3 osoby
1400,- kčapartmá/noc - 1-3 osoby
1600,- kčapartmá/noc - 4 osoby
250,- kčpřistýlka
Pobyty od 1.7. do 31.8. vždy pouze celý týden od So do So.

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50195)