Penzion U dvojice

Ubytování Nové Město na Moravě, Olešná 24, Nové Město na Moravě - Penzion

Penzion U dvojice - Nové Město na Moravě
Penzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na MoravěPenzion U dvojice - Nové Město na Moravě

Samostatně stojící stavení z 18.století citlivě přebudované na zařízení splňující dnešní požadavky. Půdorys tvoří čtverec, když jedna část je ubytování, restaurace, druhá zahrnuje relaxační část (infrasauna, venkovní vířivka) a uzamykatelnou část pro kola, nebo lyže (elektronicky střeženo). Pod další zakrytou částí k dispozici stolní tenis a prostor pro další hry v případě nepříznivého počasí. Vnitřek čtverce pak vyplňuje příjemné venkovní posezení s lavicemi a slunečníkem včetně otevřeného ohniště, které lze využít k opékání, nebo grilování. Vnější část objektu tvoří rozlehlá oplocená zahrada, kde dominuje jezírko. K dispozici zahradní sprcha, lehátka a další posezení s druhým ohništěm, bazén se solárním ohřevem. V bezprostřední blízkosti zahrady (50m) dětské hřiště, volejbalové hřiště, hřiště na nohejbal a amatérské fotbalové hřiště. Ideální pro party přátel - pronájem celé chalupy v sezoně již od 330,- Kč/os/den (týdenní pobyt, pronájem celé ubytovací kapacity).

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Venkovní vyhřívaný bazén 6x3 m s hloubkou 120 cm + kruhový bazén 4m s hloubkou 80 cm, venkovní vířivka, stolní tenis, kulečník, šipky, posezení, 2x ohniště s grilem.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na vlastním parkovišti u penzionu, dostatečná kapacita.

Stravování

Možnost vlastního vaření (každý pokoj vybaven vařičem a kuchyňskou linkou), v objektu restaurace, lze domluvit snídaně, polopenze, nebo plné penze. Lze si vybrat ze standardního jídelního lístku.

Ubytování - pokoje:

5 mezonetových a 2 klasické pokoje s celkovou kapacitou 24 osob. Každý pokoj má vlastní WC, sprchový kout, TV a krátkou kuchyňskou linku s dvouvařičem. Talíře, skleničky, příbory varná konvice na každém pokoji. Na patře společná lednice a mikrovlnná trouba. Některé pokoje mají lednici vlastní. Pro skupiny nad 15 osob k dispozici společenská místnost (5x7m) vybavená krbem, sedačkou, dalším posezením, TV, hudbou a velkou lednicí.

Výlety, sport a zábava v okolí

Vysočina aréna Nové Město na Moravě - centrum vrcholných sportovních světových akcí. Singltreky Nové Město na Moravě - speciální cesty pro MTB. Hrad Pernštejn. Westernové městečko Šiklův mlýn. Sjezdovka 7km, běžecké tratě od penzionu, nebo na závodním okruhu ve Vysočina aréně.

Ceník ubytování v penzionu

550,- kčza osobu a noc - LÉTO
550,- kčza osobu a noc - ZIMA
550,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
36750,- kčSILVESTR: Cena za celou ubytovací kapacitu na 4 noci, každá další noc 7990,- Kč
Provoz celoročně. Cena za pronájem celé ubytovací kapacity 7990,- Kč/den (7 pokojů, max 24 osob) tj. cena 330,- Kč/os/den. Cena za celou kapacitu jen pro pobyty na min. 3 noci. K týdenním pobytům pro skupiny venkovní vířivka, společenská místnost a zapůjčení plynového grilu ZDARMA.Prázdninové termíny jen na týden so-so. Při REZERVACI a platbě zálohy do 15.2. 2020 - SLEVA 7%

Kontakty

Adresa penzionu: Olešná 24, Nové Město na Moravě

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
776 260 580
Web:
www.penzionudvojice.cz
Facebook:
www.facebook.com/pages/Penzion-U-dvojice/449804828429560?fref=ts

Volné a obsazené termíny:

Penzion U dvojice - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion U dvojice.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57715)