Chatky Apollo

Ubytování Hlinné, 49°32`06"N 16°02`08"E - Penzion

Chatky Apollo - Hlinné
Chatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - HlinnéChatky Apollo - Hlinné

Chatky Apollo na Vysočině nabízí ubytování ve čtyřech chatách na samotě na rozlehlé na louce obklopené lesem, stranou turistického ruchu. Chaty jsou dřevěné o velikosti cca 40 m2,s kapacitou 4 - 6 osob (4 pevná lůžka a rozkládací sedačka). U každé chaty je ohniště a posezení. Za chatami je pergola pro společné posezení větší skupiny. K dispozici je travnaté hřiště na volejbal.
Chaty se nachází v blízkosti obce Hlinné na jižním okraji CHKO Žďárské vrchy. Nové Město na Moravě je vzdálené 5 km, Žďár nad Sázavou 7 km. V okolí je mnoho cyklotras, turistických tras, singltrek v Novém Městě na Moravě, v zimě upravované běžecké trasy a sjezdovka (6 km Harusův kopec, Vysočina aréna). Nejen v zimě je také možno zpestřit svoji dovolenou pobytem v novoměstských lázních (bazén, wellness, sauny). V létě lze využít ke koupání malebné rybníčky Vysočiny, koupaliště či Pilskou vodní nádrž.
Možnost konání rodinných oslav, svatby apod.
Vzdálenost z Brna 65 km, z Prahy 150 km.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Dřevěný set a lavička pro příjemné posezení před chatou, slunečník.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování zdarma přímo u každé chaty.

Stravování

Supermarkety a restaurace v Novém Městě na Moravě, obchod v obci Slavkovice (3 km).

Ubytování - pokoje:

Každá chata disponuje základním vybavením a nábytkem. Předsíňka, 2 ložnice - každá se dvěma lůžky a nočním stolkem. Ložnice jsou od obývací části odděleny závěsem. Hlavní místnost s rozkládací sedačkou, konferenčním stolkem, televizí. Kuchyňský kout je vybaven základním nádobím pro 6 osob, dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou s malým mrazákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí.

Výlety, sport a zábava v okolí

V bezprostředním okolí cyklistika, turistika. Naši rozsáhlou louku můžete využít např. k míčovým hrám a na různé sportovní aktivity. Zajímavosti v okolí: Žďár nad Sázavou - poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, Pilská vodní nádrž, Olšiakovy sochy, rybník Velké Dářko, Nové Město na Moravě - centrum běžeckého lyžování, lyžařský vlek Harusův kopec, přírodní koupaliště, lázně, Vysočina Aréna, singltrek.

Ceník ubytování v penzionu

7900,- kčza penzion a týden - LÉTO
7900,- kčza penzion a týden - ZIMA
6900,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
6000,- kčSILVESTR: 29.12.-1.1.
K dispozici jsou 4 chaty, každá s kapacitou 4 -6 osob (4 pevná lůžka + rozkládací sedačka). Chaty jsou v provozu po celý rok, nabízíme víkendové a týdenní pobyty. V době letních prázdnin upřednostňujeme týdenní pobyty. Po dohodě je možné ubytování i na prodloužené víkendy a jiné termíny. Silvestrovské pobyty jsou min. na 3 noci.
Cena zahrnuje týdenní pronájem 1 chaty včetně spotřeby vody a dřeva na topení v zimním období. Zimní sezóna pro víkendové pobyty 1.10.- 31.4.
Spotřebovaná elektrická energie se hradí zvlášť, každá chata má vlastní elektroměr (průměrná spotřeba za víkend je cca 100,- Kč, za týden cca 400,- Kč).
Při nástupu se skládá vratná kauce ve výši 2 000,- Kč na úhradu případných škod na vybavení nebo nadměrného znečištění.
Cena nezahrnuje úklid chatky. V případě navrácení neuklizené nebo znečištěné chaty bude účtován poplatek 500,- Kč na úklid objektu.
Za příplatek 80,- Kč/osobu je možno přiobjednat lůžkoviny (povlečení na polštář a přikrývku, prostěradlo). U týdenních pobytů jsou lůžkoviny v ceně.
Osoby ve věku 18 - 65 let platí rekreační poplatek místnímu úřadu ve výši 21,- Kč/den.
Parkování zdarma.
Pobyt pejska/kočky za poplatek 50,-Kč/noc- nutno nahlásit při rezervaci.
V případě využití příspěvku z FKSP Vám rádi vystavíme fakturu pro Vašeho zaměstnavatele.
Letní sezóna: 1.7.-31.8.
Zimní sezóna: 1.10.- 31.4.

Kontakty

Adresa penzionu: 49°32`06"N 16°02`08"E

 
Pokud se nám nedovoláte, tak vydržte - na všechny nepřijaté hovory voláme zpět. Ev. nám můžete poslat sms :-)
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420724083915, +420724083915
Web:
chatkynavysocine.cz
Facebook:
www.facebook.com/chatkynavysocine

Volné a obsazené termíny:

Chatky Apollo - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chatky Apollo.

Apartmány R13
Apartmány Radňovice, Radňovice 13Apartmány R13 1Apartmány R13 2Apartmány R13 3

R13 je nově zrekonstruovaný statek v obci Radňovice, v malebné přírodě Vysočiny, na spojnici měst Nové Město na Moravě a Žďár nad Sázavou. K pronájmu nabízíme... zobrazit detail

Harusův dvůr
Penzion Radňovice, č, p. 96, pošta Nové Město na MoravěHarusův dvůr 1Harusův dvůr 2Harusův dvůr 3

Penzion Harusův dvůr se nachází v CHKO Žďárské vrchy na okraji obce Radňovice nedaleko Nového Města na Moravě, Harusova kopce a Vysočina arény. Ubytování poskytuje ve... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56533)