Dvůr u kapličky

Ubytování Nové Dvory, Nové Dvory 3 - Apartmán

Dvůr u kapličky - Nové Dvory
Dvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové DvoryDvůr u kapličky - Nové Dvory

Deset kilometrů od Žďáru nad Sázavou se nachází obec Nové Dvory, v jejímž centru stojí opravená zemědělská usedlost z 1868 roku, která díky uzavřenému dvoru je oázou klidu a pohody, přestože je u silnice.
Hosté mohou být ubytováni v kompletně vybaveném studiu či apartmánu. K dispozici je maximálně 10 lůžek.

K dispozici je rozsáhlý, zatravněný dvůr, venkovním posezením s ohništěm. K dispozici v areálu jsou šipky, stolní kopaná a další stolní hry.
Stravování je možné v 500 m vzdálené restauraci.
V blízkém okolí je možnost koupání (řeka, koupaliště, bazén či aquapark), pronajmutí tenisových kurtů, či booling. Řada běžkařských, cyklistických či turistických tras nabízí aktivní odpočinek. Vydatná svačina v některé venkovské rodinné hospůdce je vítaným doplňkem k dokonalému prožitku. Asi 400 m je nově vybudovaná cyklostezka romantickým údolím řeky Sázavy, která je vhodná především pro in - line bruslení (10 km).
V podzimních měsících jsou nedaleké lesy rájem houbařů.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyňská linka obsahuje lednici, dřez, vařič, rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu.

Venku je posezení s grilem i ohništěm, bazén. Pro děti je připraven dětský koutek.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Do obce je možné dojet autobusem. Zastávka vzdálená (50 m). S autem je možné parkovat v uzavřeném areálu. Vlakem do železniční stanice Nížkov a odtud pěšky po asfaltové cestě asi 2 km.

Stravování

V místě je prodejna potravin (300 m), hospoda (300 m), reastaurace (500 m).

Ubytování - pokoje:

Pobyt je možný ve čtyřech zcela samostatných pokojích. Pokoje jsou pro dvě až šest osob. Jedná se o tři dvoulůžkové pokoje a jeden pro maximálně 5 osob. Součástí každého pokoje je menší kuchyňský kout, plně vybavený (lednička, elektrický vařič, rychlovarná konvice) a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Luxusní apartmán je vybaven vanou a obývací části.

Výlety, sport a zábava v okolí

Sport: Rozsáhlý zatrávněný dvůr umožňuje hrát nejrůznější hry. V obci se nacházejí dva tenisové kurty za poplatek. Koupání je možné v rybníku nebo v koupališti (5 km), Velké Dářko (10 km). Asi 400 m nově otevřená cyklistiská stezka vhodná pro in - line bruslení. V Novém Městě na Moravě můžete zkusit sjezdovky a v přilehlém areálu běžky. Rozhledna Rosička je otevřena po celý rok.
Památky: Žďár nad Sázavou (Zelená hora, Klášter), Přibyslav (Hasičské muzeum), Polná (zámek), Haškova Lipnice, Jihlava (katakomby, ZOO, vyhlídková věž), Havlíčkova Borová.
Kultura: Horácké divadlo Jihlava, kina v Přibyslavi, Žďáru nad Sázavou a multikino v Jihlavě. Na pozim se pořádají ve Žďáru nad Sázavou Slavnosti jeřabin, v létě Horácký džbánek. V zimě v Novém Městě na Moravě Biatlon.

Ceník ubytování v apartmánu

18500,- kčza apartmán a týden - LÉTO
18500,- kčza apartmán a týden - ZIMA
16500,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
12000,- kčSILVESTR: Cena je za tři noci za celý objekt.Maximálně 10 osob.
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Letošní je již obsazen.
Vánoční pobyty.
U víkendu je podmínkou min. dvě osoby na pokoji.
Hosté při příjezdu hradí vratnou kauci v hodnotě 1 000Kč (při týdenních pobytech.
Při rezervaci pobytu se platí min 50% nevratná záloha.
Cena neobsahuje poplatky obci za rekreaci 9 Kč/os/noc.
Uvedené ceny platné pro objednávky 2020/21.
V létě (červenec, srpen týdenní pobyt pro max. 10 osob 18 500 Kč. Možné rezervace od 02/2020.
Možnost mazlíčka nutné dohodnout předem s majitelem. Cena za mazlíčka 100 Kč/noc.
Letní sezóna: 1.6.-30.9.
Zimní sezóna: 1.12.-30.2.

Kontakty

Adresa apartmánu: Nové Dvory 3

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
720256945, 731770906

Volné a obsazené termíny:

Dvůr u kapličky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Dvůr u kapličky.

NOVODVORSKÝ APARTMÁN
Apartmán Nové Dvory, 32NOVODVORSKÝ APARTMÁN 1NOVODVORSKÝ APARTMÁN 2NOVODVORSKÝ APARTMÁN 3

Nově zrekonstruovaný apartmán v rodinném domě na konci malé vesnice v krásné přírodě Vysočiny. Zvýhodněné týdenní pobyty, léto 14000Kč, zima 1300Kč. Apartmán má samostatný vchod. Parkování... zobrazit detail

Chalupa a apartmá na samotě Branty
Apartmán Malá Losenice, 52Chalupa a apartmá na samotě Branty 1Chalupa a apartmá na samotě Branty 2Chalupa a apartmá na samotě Branty 3

Bývalé selské stavení zrekonstruované pro potřeby ubytování se nachází na samotě Branty v nadmořské výšce 600 m. V hlavním objektu je k dispozici APARTMÁN se 6... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53725)