Chata NA VYHLÍDCE

Ubytování Nižbor, Pod Žlubincem 032 - Apartmán

Chata NA VYHLÍDCE - Nižbor
Chata NA VYHLÍDCE - NižborChata NA VYHLÍDCE - NižborChata NA VYHLÍDCE - NižborChata NA VYHLÍDCE - NižborChata NA VYHLÍDCE - NižborChata NA VYHLÍDCE - NižborChata NA VYHLÍDCE - Nižbor

Chata se nachází v CHKO Křivoklátsko. Pronajímaný apartmán je umístěn v 1.patře s vlastním vchodem, bez stravy. V apartmánu se nachází obytná místnost s jídelním koutem a TV, průchozí ložnice, koupelna a samostatné WC, kuchyňka. V kuchyňce dvouplotýnkový el. vařič, rychlovarná konvice. Lednice a mikrovlnka jsou na chodbě. K dispozici je venkovní zapuštěný bazén se zastřešením (4,5x2,5m), terasa s výhledem na zámek Nižbor, ohniště, možnost zapůjčení zahradního grilu na dřevěné uhlí (uhlí není k dispozici), oplocený pozemek - vše společně užívají i majitelé chaty.
Možnost návštěvy zámku Nižbor, hradů Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, aquapark a medvědárium Beroun.

Vybavení a služby penzionu

Kuchyňka - dvouplotýnkový el. vařič, rychlovarná konvice. Lednice a mikrovlnka na chodbě. TV a satelit v obývacím pokoji. Na terase plastový zahradní nábytek, venkovní zastřešený bazén, ohniště a možnost zapůjčení grilu.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkovací místo před objektem. Vlak, autobus.

Stravování

Stravování vlastní ve vybavené kuchyňce. Potraviny COOP - 300m, restaurace Keltovna 250m, Nádražní výletní restaurace "Zastávka Nižbor" Tomáše Hanáka 300m.

Ubytování - pokoje:

jedna obytná místnost s manželskou postelí, jedna dvoulůžková průchozí ložnice.

Výlety, sport a zábava v okolí

Zastřešený venkovní bazén (4,5x2,5m) přímo u chaty. Možnost návštěvy zámku Nižbor, hradů Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, aquapark a medvědárium Beroun, návštěva hlavního města Prahy, ZOO Praha, ZOO a Dinopark Plzeň, muzeum železnice Lužná u Rakovníka, muzeum automobilů Praga ve Zbuzanech, zámek Lány.

Ceník ubytování v apartmánu

8590,- kčza apartmán a týden - LÉTO
Provoz během léta.
Vratná kauce 1000,- Kč/objekt.

Kontakty

Adresa apartmánu: Pod Žlubincem 032

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 230 670

Volné a obsazené termíny:

Chata NA VYHLÍDCE - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata NA VYHLÍDCE.

Apartmán Nižbor
Apartmán Nižbor, V Hamburku čp. 7Apartmán Nižbor 1Apartmán Nižbor 2Apartmán Nižbor 3

Nemovitost se nachází v obci Nižbor v CHKO Křivoklátsko. V rodinném domě apartmán 1+1 v přízemí po rekonstrukci, samostatný vstup. Poloha v údolí pod zámkem Nižbor,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56682)