Penzion U statkářky

Ubytování Habří, Habří 1 - Penzion

Penzion U statkářky - Habří
Penzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - HabříPenzion U statkářky - Habří

Penzion se nachází v příjemném poklidném prostředí malé vesničky Habří na Vysočině. Nádherná příroda v bezprostředním okolí Vás nadchne. U penzionu je k dispozici prostorná, zastřešená venkovní terasa s posezením. Pro ty, co rádi grilují, nabízíme zapůjčení grilu. Děti mají k dispozici trampolínu, houpačku, malé pískoviště. Dospělí si mohou zahrát ruské kuželky nebo šipky. K penzionu také patří nově zbudovaná společenská místnost s barem pro cca 30 osob, která je od penzionu oddělená vlastním vchodem. Prostory společenské místnosti jsou vhodné pro pořádání různých oslav a setkání. Po domluvě je možné zajistit občerstvení. Pro cyklisty nabízíme úschovu kol.
Habří je malá vesnička, ke které vede pouze jedna silnice. I ta tu končí, takže by se dalo říct, že je skoro na konci světa. Tipy na výlety, které najdete v naší nabídce, vás doufám přesvědčí o opaku. Pěšky, na kole nebo z koňského hřbetu máte možnost objevit nádhernou okolní přírodu.
Pokud se chcete ubytovat se psem, či jiným domácím mazlíčkem, je potřeba se domluvit předem.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyňka 2 krát.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro kapacitu ubytování u penzionu.

Stravování

Možnost snídaně po domluvě.

Ubytování - pokoje:

K dispozici máme čtyři třílůžkové pokoje, jeden čtyřlůžkový pokoj a jeden 4 lůžkový apartmán - vejminek. Pokoje jsou nově zrekonstruovány. Všechny pokoje mají k dispozici vlastní WC a koupelnu a společnou kuchyňku vybavenou lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, širokoúhlou TV. Na požádání můžeme také zapůjčit dětskou postýlku.

Výlety, sport a zábava v okolí

Léto - westernové městečko Šiklův mlýn, hrad Pernštejn, zábavný a poznávací park Eden Bystřice nad Pernštejnem, Cyklo aréna Vysočina Nové Město na Moravě, Trenckova rokle s vodopády, údolí řeky Bobrůvky a Loučky, lom Dolní Rožínka ke koupání, Vírská přehrada, hrad Lísek, zámek Mitrov, zřícenina hradu Mitrov, Haberské a Vlaštovčí skály, Svatá hora. Zima - biatlon Nové Město na Moravě, běžkařské trasy, sjezdovka Karasín, Jimramov, Nové Město na Moravě a mnoho dalších, ledová stěna Vír k ledovému lezení.

Ceník ubytování v penzionu

300,- kčza osobu a noc - LÉTO
350,- kčza osobu a noc - ZIMA
Dítě do 10 let: 200 Kč.
Přistýlka: 200 Kč.
Vejminek za osobu: 250 Kč.
Jedna noc příplatek 50 Kč.

Kontakty

Adresa penzionu: Habří 1

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777404564
Web:
www.ustatkarky.cz

Penzion U statkářky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion U statkářky.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58833)