Apartmány Kutná Hora - Kaňk

Ubytování Kaňk, Kaňk 117 - Apartmány

Apartmány Kutná Hora - Kaňk - Kaňk
Apartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - KaňkApartmány Kutná Hora - Kaňk - Kaňk

Naše chalupa, rodinný dům se nachází 3km od historického centra Kutná Hora na klidné místě, pronajímáme celé podkroví našeho domu, a spodní samostatný apartmám pro dvě osoby, vše je nově zrekonstruované, objekt má samostatný vchod a venkovní posezení z elektrickým grilem. Můžete navštívit místní památky a těch je tu hodně.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V objektu jsou 4x televize, rádio, kuchyň je vybavená 1xpračka, 2x lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, varná deska.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu, snadná cesta, parkování až pro 4 auta.

Stravování

V blízkosti asi 500 m vyhlášená restaurace Na pašince (velmi dobré jídlo doporučuji)jinak v Kutné Hoře asi 1 - 2 km spoustu hospůdek, restaurací, obchodů, marketů.

Ubytování - pokoje:

V podkroví se nachází 4 dvoulůžkové pokoje. 3 pokoje mají sociální zařízení a všechny pokoje mají televizi a jeden je jen dvoulůžkový určený jako dětský pokoj pro 6 - 8 členou rodinu. Společná plně vybavená kuchyň. Velká prostorná chodba s posezením.
MANŽELSKÝ APARTMÁN PRO 2 OSOBY CENA 7 NOCÍ/10000KČ

Výlety, sport a zábava v okolí

V Kutné Hoře spoustu zábavních míst bobová dráha, bazén, diskotéka ale hlavně památky které musíte vidět, Chrám svaté Barbory, kostnice, rozhledna na Kaňku, důl Osel, a spoustu památek DOPORUČUJI.

Ceník ubytování v apartmánech

20000,- kčza apartmány a týden - LÉTO
20000,- kčza apartmány a týden - ZIMA
20000,- kčza apartmány a týden - MIMO SEZÓNA
Objekt je celoročně v provozu. Záloha 50%

Kontakty

Adresa apartmánů: Kaňk 117

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
728 642 919

Volné a obsazené termíny:

Apartmány Kutná Hora - Kaňk - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Kutná Hora - Kaňk.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 60209)