Rybník Prokop - apartmány

Ubytování Koryčany, Zámecká 51 - Penzion

Rybník Prokop - apartmány - Koryčany
Rybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - KoryčanyRybník Prokop - apartmány - Koryčany

Rybník Prokop se nachází na okraji městečka Koryčany v podhůří Chřibů v areálu bývalého zámeckého statku. Ubytování na rybníku Prokop je možné ve dvou apartmánech a chatce. Apartmány jsou ve staré zděné chalupě na břehu rybníka, ve které bydlí i majitel. Chata stojí samostatně na břehu rybníka. Rybník je obklopen ovčími a koňskými pastvinami, na které je z rybníku malebný výhled. Za pastvinami se nachází veřejně přístupný zámecký park a chřibské lesy. Na rybníku lze za poplatek LOVIT RYBY, koupat se, projet se na lodičce a bruslit. Rekreace na rybníku Prokop má vesnický zemědělský charakter. Naši zákazníci oceňují zejména ticho, vzdálenost od dopravních cest a přítomnost ovcí, koní a velkého množství divoce žijících ptáků i dalších zvířat. Koryčany mají velmi dobrou výchozí polohu pro výlety do Chřibů a Ždánického lesa i pro návštěvu hradů, zámků a muzeí na jihovýchodní Moravě. Doporučujeme návštěvu částečně rekonstruované zříceniny hradu Cimburk u Koryčan.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Apartmány i chata mají kuchyň s základním nádobím, ledničkou, sporákem a rychlovarnou konvicí. Mikrovlnná trouba je na chatce a v apartmánu číslo 2.V každém objektu je jídelní stůl se židlemi, TV, postele s povlečenými peřinami, koupelna s WC. Před každým z objektů je zastřešená terasa a gril. Pro všechny je k dispozici pingpongový stůl, skluzavka, pískoviště, trampolína parkování na oploceném pozemku do 10 metrů od vchodu. Možnost koupání v rybníku, RYBAŘENÍ, loďka.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na soukromém oploceném pozemku.
Obecní příjezdová cesta zpevněná betonovými železničními pražci v zimě udržovaná.

Stravování

Vlastní stravování - apartmány i chatka mají vlastní kuchyňku s ledničkou a sporákem s troubou.
RESTAURACE: 700 m - Koryčany Náměstí.

Ubytování - pokoje:

APARTMÁNY ve zděné chalupě lze označit za studio či garsonku. Kuchyně i ložnice v jediném prostoru. POSTELE: 1 manželská postel (dvě lůžka) a jedna poschoďová postel (2 lůžka).
CHATA má předsíň a obytný prostor s kuchyní a jídelním koutem. POSTELE: 1 manželská postel (dvě lůžka) a dvě poschoďové postele (2+2 lůžka), poschoďové postele mají své zákoutí, které se nedá úplně uzavřít.

Výlety, sport a zábava v okolí

Sportovní rybolov, koupání, projížďky na loďce přímo na rybníku. Možnost jízdy na koni. Koupaliště Koryčany, akvapark Uherské Hradiště. Zámek Koryčany - neprovádí se - veřejně přístupný park. Turistika po Chřibech: Cimburk, skalisko Kozel a další skály - horolezectví, Kazatelna, Hradisko sv. Klimenta, koryčanská přehrada, rozhledna Brdo, ... - velmi vhodné trasy pro cykloturisty, ve většině případů sjízdné i pro kočárky. Vinařské oblasti Slovácka - lidové umění a zvyky. Barokní hřbitov Střílky. Velehrad. Lyžování: Stupava 8 km, Osvětimany 11 km, Břestek 22 km.

Hrady a zámky: Buchlov, Buchlovice, Milotice, Nové Zámky, Bučovice, Slavkov u Brna, Kroměříž - památková zóna UNESCO, Valticko - Lednický areál - památková zóna UNESCO.

Muzea: Kyjov, Staré Město - Uherské Hradiště, Strážnice, Kroměříž, Hodonín.

Ceník ubytování v penzionu

4000,- kčza pokoj a týden - LÉTO
3600,- kčza pokoj a týden - ZIMA
3600,- kčza pokoj a týden - MIMO SEZÓNA
4000,- kčSILVESTR: cca 26.12. až 2.1. pobyt pro 4 osoby.
Prázdniny od so do so v apartmánu nebo v chatě:
Chata pro maximálně 4 osoby 4000,-
Chata 5 sob 4500,-
Chata 6 osob 5000,-
Přistýlka 500,-
Za psa 500,- týden.

Mimo letní prázdniny je cena za osobu a noc.
od 150,- (3 osoby 3 noci) do 400,- (1 osoba 1 noc).

Elektřiny se doplácí na konci pobytu dle spotřeby kw/h max. 2,60.

Kontakty

Adresa penzionu: Zámecká 51

 
Mobil phone (English): +420 777 861 612
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 628 883, 608 509 217
Web:
www.rybnikprokop.cz

Volné a obsazené termíny:

Rybník Prokop - apartmány - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rybník Prokop - apartmány.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53037)