Chalupa pod jasanem

Ubytování Klokočov, Klokočov 80 - Apartmán

Chalupa pod jasanem - Klokočov
Chalupa pod jasanem - KlokočovChalupa pod jasanem - KlokočovChalupa pod jasanem - KlokočovChalupa pod jasanem - KlokočovChalupa pod jasanem - KlokočovChalupa pod jasanem - KlokočovChalupa pod jasanem - KlokočovChalupa pod jasanem - Klokočov

Venkovská zděná chalupa po rekonstrukci. Vybavená kuchyně s PB sporákem, lednicí a veškerým náčiním. 1x koupelna se sprchovým koutem - ohřev koupelnovými kamny a WC. 1x WC s umývadlem v podkroví. 3 podkrovní ložnice po 2 lůžkách, 1x přistýlka ve světnici. Velká zahrada, zcela mimo silnici, s pergolou pro posezení, a venkovním grilem. V těsné blízkosti lesy, řeka Chrudimka, přehradní nádrž Seč, welness v hotelu Jezerka(7km). Obchod s potravinami v obci. Zcela klidné místo s bezpečným prostorem pro děti.

Vybavení a služby penzionu

Kuchyň s úplným vybavením spotřebiči a náčiním. Ve velké zahradě je krytá pergola s venkovním grilem a zahradním nábytkem. Ve společenské místnosti je malá televize.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost od D1: Sjezd Humpolec - Havlíčkův Brod - Chotěboř - Maleč - Rušínov - Klokočov. (47km) Dostupnost od D11: Sjezd 39 Poděbrady - Kutná Hora - Čáslav - Golčův Jeníkov - Vilémov - Klokočov (70km) nebo z Pardubic: mimo Heřmanův městec - Vápený Podol - Seč - Klokočov (37km). Jedním až dvěma vozy lze zajet do dvora. Jinak je možno parkovat před chalupou na veřejné cestě.

Stravování

Malý obchod s potravinami je v obci. Příprava jídel je možná v plnohodnotné kuchyni chalupy. Restaurace bez možnosti stravování je v obci, další resturace v rekreační oblasti přehrady Seč (800m a dále).

Ubytování - pokoje:

3 podkrovní ložnice po 2 lůžkách a 1 přistýlka ve světnici.

Výlety, sport a zábava v okolí

V blízkosti: - v obci tisíciletá lípa, dále přehrada Seč, samota Přemilov, tvrz Lipka s hrobkou rodiny Kustošů, zřícenina hradu Oheb, zřícenina hradu Lichnice, přehrada Pařížov, přehrada Křižanovice, údolí řeky Doubravky. Houbaření, rybaření.

Ceník ubytování v apartmánu

9000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
8000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
Při neúplném obsazení je cena 250,- za osobu a noc.

Kontakty

Adresa apartmánu: Klokočov 80

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
736 630 959

Chalupa pod jasanem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa pod jasanem.

Chata Dvojka
Apartmány Ústupky, Ústupky 247Chata Dvojka 1Chata Dvojka 2Chata Dvojka 3

Místo leží v CHKO Železné hory v chatové oblasti Ústupky. Chata se nachází 200m od Sečské přehrady a 300m od rekreačního wellness centra Jezerka. V okolí... zobrazit detail

Chata Sečská přehrada
Apartmán Seč, Seč ev.č. 520Chata Sečská přehrada 1Chata Sečská přehrada 2Chata Sečská přehrada 3

Naše chata se nachází na poklidném a prosluněném místě u Sečské přehrady v oblasti Železných hor. Jsou zde ideální podmínky pro koupání, rybaření, vodní sporty (wakeboarding),... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51543)