Pronájem apartmánů

Ubytování Klášterec nad Ohří, Tyršova 188 - Apartmán

Pronájem apartmánů - Klášterec nad Ohří
Pronájem apartmánů - Klášterec nad OhříPronájem apartmánů - Klášterec nad OhříPronájem apartmánů - Klášterec nad OhříPronájem apartmánů - Klášterec nad OhříPronájem apartmánů - Klášterec nad OhříPronájem apartmánů - Klášterec nad OhříPronájem apartmánů - Klášterec nad OhříPronájem apartmánů - Klášterec nad OhříPronájem apartmánů - Klášterec nad OhříPronájem apartmánů - Klášterec nad OhříPronájem apartmánů - Klášterec nad OhříPronájem apartmánů - Klášterec nad Ohří

Apartmány se nachází v Klášterci nad Ohří, ve městě ležícím v údolí mezi Krušnými a Doupovskými horami. V okolí jsou turistické stezky a bezpečné a hezké cyklotrasy. Apartmány se nachází v blízkosti zámeckého parku a zámku, v Tyršově ulici. V těsné blízkosti je historické centrum Klášterce (hlavní náměstí 250 m, zámek Klášterec 200 m). Nabízíme pronájem 3 až 5 lůžkových plně vybavených studiových apartmánů. Celková kapacita námi nabízeného ubytování je cca 50 míst. Nejkratší doba pronájmu je jeden týden.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Všechny apartmány jsou vybaveny televizí, připojením k internetu přes Wi - Fi, vybavenou kuchyní (kuchyňská linka, lednice, vařič, varná konvice, nádobí).

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu v historické části města. Parkování pouze na vyhrazených místech!

Stravování

Lze si uvařit ve vybavené kuchyňce (kuchyňská linka, lednice, vařič, varná konvice, nádobí atd. ).

Ubytování - pokoje:

K dispozici jsou třílůžkové, čtyřlůžkové a pětilůžkové plně vybavené apartmány.

Výlety, sport a zábava v okolí

Tipy na výlet:
Zámek Klášterec nad Ohří - Zámek s parkem je zakomponován jako součást městské památkové zóny ve středu starého města. Celá památková zóna je nově opravena. Zámek je celoročně přístupný a nabízí 3 prohlídkové okruhy, vstup na vyhlídkovou věž a různé akce a výstavy.
Akvapark Klášterec nad Ohří - Místní akvapark kromě bazénů a tobogánů nabízí skokánky, divokou vodu, skluzavky, vodní hřiby a masážní bublinkové koupele. Dále také sportovní vyžití, na rozsáhlé ploše je zde 6 kurtů, plážový volejbal a fotbal, dále si můžete zahrát stolní tenis, kuželky a petangue.
Cyklostezky - Přímo Klášterec protínají dvě cyklostezky. A pokud po cyklostezce dojedete do blízké Kadaně, můžete se vydat minimálně po dalších třech cyklostezkách kolem Ohře i jinam.
V obci Měděnec s nádhernými výhledy na Doupovské hory se nachází i řada zajímavých historických památek – kaple na vrchu Mědníku, Kostel Narození Panny Marie, Socha nejsvětější trojice nebo štoly po těžbě ve vrchu Mědník.
Boží Dar - lyžařské i turistické středisko. Nachází se zde naučné stezky, Ježíškova cesta populární hlavně před Vánocemi a skiareály pro sjezdové i běžecké lyžování.
Skiareál Klínovec - Největší lyžařský skiareál v Krušných horách a jeden z největších skiareálů v Čechách. I v létě ale Klínovec nabízí spoustu aktivit - lanový park, cyklostezky, trať pro sjezd na horských kolech atd.
Královské město Kadaň - Kulturní město pár kilometrů od Klášterce které nabízí spousty památek jako např.: Františkánský klášter, Kadaňský hrad nad řekou Ohře, hradby, nábřeží Maxipsa Fíka a spoustu dalších.

Ceník ubytování v apartmánu

od 330,- kčza apartmán a noc - LÉTO
od 330,- kčza apartmán a noc - ZIMA
od 300,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně.

Kontakty

Adresa apartmánu: Tyršova 188

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603865959, 777 334 231
Web:
www.apartmanyklasterec.cz

Pronájem apartmánů - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pronájem apartmánů.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52557)