Apartmány Školka

Ubytování Klášterec nad Ohří, Miřetice u Klášterce nad Ohří, Husova 884 - Apartmány

Apartmány Školka - Klášterec nad Ohří
Apartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad OhříApartmány Školka - Klášterec nad Ohří

Nově vystavené apartmány s kuchyňskou linkou, vlastní koupelnou, klimatizací, terasou. Parkování v areálu ubytování. V blízkém okolí se nachází Klášterecký zámek s parkem, Lázně Evženie, Skiareál Alšovka, Skiareál Klínovec, Aquapark, zřícenina hradu Lestkov a Šumná. V okolí je možnost vypůjčení cyklistických kol, koloběžek, lyžařské výbavy.
Nabízíme i pracovní pobyty.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý apartmán je vybaven plně funkční kuchyňskou linkou s troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí, veškerým nádobím a jídelním stolem. V ložnicích jsou vždy 2 postele o velikost 90x200cm, noční stolek s lampičkou a šatní skříň. V obývacím pokoji je sedací souprava, konferenční stolek, TV, WiFi, klimatizace. Na terase se nachází venkovní nábytek.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování v areálu ubytování na soukromém pozemku.

Stravování

V apartmánech je plně vybavená kuchyň. V blízkosti ubytování se nachází Restaurace Toša (200m), Restaurace Símalka 1,2 km.

Ubytování - pokoje:

V objektu se nachází tři apartmány. Každý apartmán má 2 ložnice s postelema o velikost 90x200 cm, vlastní koupelnou, plně vybavenou kuchyňskou linkou, obývacím pokojem s klimatizací a terasou. Apartmán č. 1 je 70 m². Apartmán č. 2 je 78 m², Apartmán č. 3 je 50m2 (tento je bez terasy).

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí jsou Doupovské a Krušné hory. Skiareály Alšovka a Klínovec, Lázně Evženie, tenisové kurty, Nechranická přehrada, zřícenina hradu Lestkov a Šumná. V okolí ubytování lze zapůjčit cyklistické kolo, koloběžka, lodičku na projížďku po řece. V zimě pak půjčovna lyžařského vybavení.

Ceník ubytování v apartmánech

1500,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1500,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1500,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
2500,- kčSILVESTR:
Apartmán č. 1 o velikost 70 m² cena za 1 noc 1.500,- Kč
Apartmán č. 2 o velikosti 78 m² cena za 1 noc 1.500,- Kč
Apartmán č. 3 o velikosti 50m2 cena za 1 noc 1.500,- Kč.

Spotřebovaná energie není v ceně pobytu, bude účtováno dle skutečné spotřeby. Dále není v ceně místní poplatek (16Kč / den za osobu) tzv. vzdušné.

Kontakty

Adresa apartmánů: Miřetice u Klášterce nad Ohří, Husova 884

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
606 042 387

Volné a obsazené termíny:

Apartmány Školka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Školka.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 61162)