Pension Tlustá dáma

Ubytování Sněžník, Sněžník 67, 407 01 Jílové u Děčína - Penzion

Pension Tlustá dáma - Sněžník
Pension Tlustá dáma - Sněžník Pension Tlustá dáma - Sněžník Pension Tlustá dáma - Sněžník Pension Tlustá dáma - Sněžník Pension Tlustá dáma - Sněžník Pension Tlustá dáma - Sněžník Pension Tlustá dáma - Sněžník Pension Tlustá dáma - Sněžník Pension Tlustá dáma - Sněžník Pension Tlustá dáma - Sněžník

Obec Sněžník u Děčína, kde se penzion Tlustá Dáma nachází, je klidná horská vesnička založená rodem Thunů v roce 1653, situovaná uprostřed lesů v nadmořské výšce 588m. Krajina je otevřená k jihu a chráněná od severu mohutnými Děčínskými stěnami. Dominantou je 33m vysoká rozhledna v nadmořské výšce 726m.
Penzion nabízí pohodlné, ničím nerušené ubytování uprostřed krásné přírody, proto je vhodný zejména pro rodinnou rekreaci. Můžeme Vám nabídnout opravdový klid a soukromí, a jedinečný výhled po celém okolí z vrcholku nedaleké rozhledny Sněžník.
Pension Tlustá Dáma má výhodnou polohu pro pěší turistiku, výlety na kolech, horolezectví nebo v zimě výlety na běžkách.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Ceník ubytování v penzionu

375,- kčza dospělou osobu a noc

Kontakty

Adresa penzionu: Sněžník 67, 407 01 Jílové u Děčína

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Pension Tlustá dáma - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pension Tlustá dáma.

Chaloupka Sněžník
Penzion Sněžník, Sněžník 50Chaloupka Sněžník 1Chaloupka Sněžník 2Chaloupka Sněžník 3

Rodinné ubytování v chaloupce pod rozhlednou děčínského Sněžníku - největší pískovcové stolové hory ve střední Evropě, na hlavních (cyklo)turistických a běžeckých trasách k rozhledně a hlavní... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50353)