Rodinný penzion AMIA

Ubytování Horní Myslová, Horní Myslová 20 - Penzion

Rodinný penzion AMIA - Horní Myslová
Rodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní MyslováRodinný penzion AMIA - Horní Myslová

Nový rodinný penzion AMIA se nachází v malé klidné vesnici Horní Myslová 3 km od pohádkové Telče v Kraji Vysočina. Disponuje 6 ubytovacími jednotkami. Areál je uzavřený. Součástí penzionu je i malá restaurace s kapacitou 20 osob, ve které je podávána snídaně, přes den malé občerstvení (pivo, limo) a večer (po domluvě) večeře.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

6 ubytovacích jednotek, společná restaurace s kuchyní. Venkovní posezení s ohništěm, pískoviště pro děti na dohled. K dispozici místnost pro úschovu jízdních kol a jiného sportovního náčiní. Souprava kol k zapůjčení.
Bezdrátový internet je dostupný v celém penzionu.
Půjčíme feny i skládací dětskou postýlku.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Objekt obsahuje 5 parkovacích míst přímo v areálu, není problém zaparkovat i další auta.

Stravování

Snídaně formou bufetu (130 Kč/os. ). Po domluvě možnost večeře. Přes den je v restauraci podáváno drobné občerstvení (pivo, limo apod. ).

Ubytování - pokoje:

Objekt disponuje 6 prostornými apartmány. 5 ubytovacích jednotek se skládá z ložnice se 2 lůžky, další jednotka obsahuje 2 ložnice s celkem 3 lůžky. V každém najdete samostatné sociální zařízení (s umyvadlem, sprchovým koutem a WC). Ložnice jsou vybaveny postelemi s nočními stolky, šatní skříní, komodou, stolky s křesílky, satelitní TV. V celém areálu je WiFi. K zapůjčení vysoušeče vlasů, skládací dětská postýlka. Pokoje jsou tematicky laděné (květinový, čokoládový, hudební.. ).

Výlety, sport a zábava v okolí

Horní Myslová je malá vesnička o pár usedlostech. 3 km vzdálená renesanční Telč je známá pro své pestrobarevné náměstí s podloubím a zámkem, který je zapsaný na seznamu památek Unesco. Okolí penzionu je vhodné pro cyklovýlety, plavání v přírodních koupalištích i odpočinku, například při sběru borůvek. Autem je pak možné navštívit nedaleká města, hrady a zámky (Dačice, Slavonice, Třebíč, Roštejn, Landštejn.. ) nebo si vyšlápnout nejvyšší kopec Vysočiny - Javořici.

Ceník ubytování v penzionu

1100,- kčza pokoj a noc - LÉTO
1100,- kčza pokoj a noc - ZIMA
1100,- kčza pokoj a noc - MIMO SEZÓNA
Objekt je v provozu celoročně.
Cena 1100 Kč je účtována za 2lůžkový pokoj.
Cena za snídani je 130 Kč na osobu.
Cena za pobyt se platí při příjezdu.

Kontakty

Adresa penzionu: Horní Myslová 20

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
776 331 202
Web:
www.penzionamia.cz
Facebook:
www.facebook.com/penzionAmia/

Rodinný penzion AMIA - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rodinný penzion AMIA.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54681)