Ubytování pod Hájenkou

Ubytování Hrubá Voda, Hrubá Voda 32 - Penzion

Ubytování pod Hájenkou - Hrubá Voda
Ubytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá VodaUbytování pod Hájenkou - Hrubá Voda

Objekt se nachází v hlubokém zalesněném údolí, cca 23 km od města Olomouce, na Hrubé Vodě, jež je podhorskou obcí na úpatí Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. Nabízíme Vám krátkodobé ubytování v prostorném dvoupodlažním rodinném domě se zahradou.

Od měsíce ledna 2020 je na Hrubé Vodě mobilní signál, mimo operátora Vodafone. Telefonní budka je na vlakovém nádraží. Objekt ubytování je pokryt signálem WiFi a u správce ubytování je v naléhavých případech k dispozici pevná telefonní linka.

Další podrobnosti: v bezprostřední blízkosti, na hranici pozemku, vede vlaková trať, k dispozici je zahradní gril, zákaz psů, zákaz kouření v objektu.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Jedná se o plně zrekonstruovaný objekt. Vybavení pokojů je převážně z masivní přírodní borovice. K dispozici je obývací pokoj s televizí a prostornou pohovkou, vybavená kuchyně (dva jídelní stoly, elektrické spotřebiče, nádobí), sociální zařízení a zahrada s posezením. V apartmánu je dětský koutek s hračkami. Dále je k dispozici dětská postýlka, dětská jídelní židlička, koupací vanička, nočníky a houpací lehátko (na vyžádání). Na zahradě jsou k dispozici houpačky pro děti, trampolína a hračky (včetně tříkolek).

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na oploceném pozemku, na příjezdové cestě k objektu, dostupnost autem po asfaltové silnici.

Stravování

Stravování je možné vlastní ve vybavené kuchyni (elektrická varná deska, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí). Další možností je restaurace v hotelu Hluboký Dvůr, bufet U Supa, bufet na sjezdovce, (vše cca 1 km), restaurace v hotelu Akademie (cca 2 km). Nejbližší obchod s potravinami se nachází v obci Hlubočky (potraviny u Pajera), ve Velké Bystřici (Penny Market, Makro) a poté veškeré hypermarkety a supermarkety v Olomouci.

Ubytování - pokoje:

PŘÍZEMÍ: 1 x jednolůžkový a 1 x dvoulůžkový pokoj.
PATRO: 1 x dvoulůžkový pokoj a 1 x podkrovní třílůžkový apartmán.
Celková kapacita ubytování je pro 8 osob, s možností pronájmu i jen pro 1 až 5 osob. Možnost přistýlky - dle dohody.

Příjezd od 14 hod. Odjezd do 10 hod.

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí se nachází turistické i cyklistické trasy, vlakové nádraží se spojením do Olomouce nebo směr Opava, Krnov, dále areál Park Sportu Hrubá Voda (bobová dráha, vyjížďky na koních, trampolíny pro děti, vodní svět a další).
V blízkosti jsou také cvičné lezecké skály tzv. Malý Rabštejn (směr Domašov nad Bystřicí).
Město Olomouc nabízí kulturní i sportovní akce a další různorodé turistické vyžití.
Vzdálenější cíle - hrady Šternberk, Sovinec, ZOO a Dinopark Vyškov, zámecký park Čechy pod Kosířem, zámek a přehrada Plumlov, krasové jeskyně Blanensko.

Ceník ubytování v penzionu

od 1400,- kčza penzion a noc - LÉTO
od 1400,- kčza penzion a noc - ZIMA
1 - 5 osob 1400 Kč/noc
6 - 8 osob 1700 Kč/noc

K ceně se připočítává spotřeba elektrické energie 6 Kč za 1 kW.

Minimálně 2 noci. Celoroční provoz. Vratná kauce 1000 Kč.
V ceně ubytování jsou ručníky, povlečení a toaletní potřeby. Také neomezené čerpání signálu WIFI.
V ceně ubytování není zahrnut závěrečný úklid. Povinný poplatek za úklid je 800 Kč. Dále je požadován místní poplatek z ubytovací kapacity 6 Kč/den/osoba.

Kontakty

Adresa penzionu: Hrubá Voda 32

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
585 359 176, 602 505 867
Web:
ubytovanihrubavoda.webnode.cz

Volné a obsazené termíny:

Ubytování pod Hájenkou - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování pod Hájenkou.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50385)