Apartmány ve dvoře

Ubytování Herálec, Herálec 158 - Apartmány

Apartmány ve dvoře - Herálec
Apartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - HerálecApartmány ve dvoře - Herálec

Apartmány ve Dvoře jsou situovány v obci Herálec. Malebné zákoutí Českomoravské vrchoviny, s nedotčenou přírodou v srdci Vysočiny nabízí nádherné pěší výlety do přírody, houbaření, kola, běžky, nejvyšší skálu Žďárských vrchů Devět skal či nedaleké památky UNESCO. To vše v pohodlí komfortně zařízeného apartmánu.
Podkrovní apartmány v obci Herálec je ideální pro rodinu s dětmi s příjemným posezením před apartmánem. Nic vám nebrání v grilování.
Apartmány jsou nekuřácké a bez domácích mazlíčků.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V ceně pronájmu apartmánů je i bezplatné internetové připojení.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd po úzké cestě parkování před domem.

Stravování

Pokud rádi vaříte i na dovolené, k dispozici máte plně vybavenou kuchyň.

Ubytování - pokoje:

APARTMÁN KLÁRA
Jedná se o podkrovní apartmán s přiznanými střešními trámy. Apartmán je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, zařízenou kuchyní a jídelním stolem pro 4 osoby. V obývací části je plochá televize, rozkládací pohovka a vybavený minibar. V 1.ložnici máme manželskou postel. Ve 2., loftové, ložnici je další manželská postel.

Vybavení kuchyně: Nádobí, příbory, hrnce na vaření, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, Vybavení obyváku: Plochá TV, deskové hry, knihy, rozkládací pohovka, minibar, robotický vysavač. Vybavení koupelny: Sprchový kout, wc, umyvadlo, schůdek a nočník pro děti, fén na vlasy, žehlička, pro každého mýdlo, ručník a osuška. Vybavení 1.ložnice: manželská postel, možnost zdarma zapůjčení postýlky, komoda, šatní skříň Vybavení 2.ložnice: manželská postel vybavení exteriéru: Posezení s ohništěm/grilem, zahradní domek se zámkem pro úschovu kol, lyží, atp., parkování pro 3 auta zdarma

APARTMÁN DAVID
Jedná se o přízemní apartmán s originálními klenutými stropy. Apartmán je vybaven vlastní prostornou koupelnou se sprchovým koutem, zařízenou kuchyní a jídelním stolem pro 4 osoby. V obývací části je plochá televize, rozkládací pohovka a vybavený minibar. V ložnici máme manželskou postel a dvoupatrovou palandu.

Vybavení kuchyně: Nádobí, příbory, hrnce na vaření, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, Vybavení obyváku: Plochá TV, deskové hry, knihy, rozkládací pohovka, minibar, robotický vysavač. Vybavení koupelny: Sprchový kout, wc, umyvadlo, schůdek a nočník pro děti, fén na vlasy, žehlička, pro každého mýdlo, ručník a osuška. Vybavení 1.ložnice: manželská postel, možnost zdarma zapůjčení postýlky, komoda, šatní skříň, dvoupatrová palanda vybavení exteriéru: Posezení s ohništěm/grilem, zahradní domek se zámkem pro úschovu kol, lyží, atp., parkování pro 3 auta zdarma

Minimální pobyt je možný na 2 noci. Během letních prázdnin preferujeme týdenní pobyty s příjezdem a odjezdem v sobotu.

Výlety, sport a zábava v okolí

PERNŠTEJN: Gotický hrad Pernštejn z poloviny 13.století stojí ve východním okraji Českomoravské vrchoviny, u osady Pernštejn, části městysu Nedvědice, který tvořil jeho podhradí.

VESELÝ KOPEC: Soubor staveb lidové architektury Veselý Kopec.
Při návštěvě Veselého Kopce si návštěvník vybaví obrázky Josefa Lady plné klidu, rovnováhy, uspořádanosti a harmonie. Skanzen se nachází na pomezí Železných hor a Žďárských vrchů. Návštěvníky na Veselém Kopci a okolí čeká opravdu nevšední zážitek, který vás donutí na chvíli zpomalit.

HARUSŮV KOPEC: (741 metrů nad mořem) je nejvyšší vrchol Křižanovské vrchoviny. Nachází se v okrese Žďár nad Sázavou (Kraj Vysočina) mezi Radňovicemi, Jiříkovicemi a Novým Městem na Moravě na území CHKO Žďárské vrchy. Na východním svahu se nachází známá sjezdovka, která je nejnavštěvovanější na Vysočině. Sjezdovka na východním úbočí (modrá) má délku 550 m a převýšení 110 m. Je tu jedna sedačková lanovka s délkou 453 m. Svah je strojně upravován, je zde možnost umělého zasněžování a nočního lyžování (umělé osvětlení). Kapacita areálu je 1050 os. /hod.

ZÁMEK RODINY KINSKÝCH: Skutečné historické centrum města Žďáru nad Sázavou se nachází v areálu bývalého cisterciáckého kláštera, dnešního zámku v majetku rodiny Kinských.

KOSTEL NA ZELENÉ HOŘE: Symbol legendárního světce a dílo geniálního stavitele.

DEVĚT SKAL: Asi 3 kilometry od obce Křižánky se k nebi tyčí nejvyšší vrchol Žďárských vrchů a hned po Javořici druhý nejvyšší vrchol Českomoravské vrchoviny, Devět skal (836 metrů nad mořem).
Na Hlavním bloku návštěvníci najdou vyhlídku se zábradlím, odkud jsou za hezkého počasí výhledy na Svratku a rozhraní Čech a Moravy. Za ideálních podmínek je pak možné dohlédnout až do Krkonoš nebo Jizerských hor.

SINGLETRACKY A VYSOČINA ARÉNA: Areál Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě je známý nejen na poli běžeckého lyžování, ale také biatlonu a MTB. V areálu u hotelu Ski se každoročně konají nejvýznamnější světové závody v běhu na lyžích a biatlonu. Aréna nabízí trackové tratě různých obtížností, proto si tu na své přijdou zkušení i začátečníci.

PEKLO ČERTOVINA: V České republice byl otevřen světový unikát – PEKLO, který nemá v Evropě ani jinde na světě obdoby. Naleznete ho nedaleko Hlinska v Čechách v obci Čertovina. Jedná se naprosto výjimečnou stavbu, která sahá až do hloubky 12 metrů pod zem, kde jsou stovky metrů chodeb a jeskyní, k nebesům pak míří osmi metry.

VRCH ŽÁKOVA HORA – 4 Km: Žákova hora (810 m) patří mezi výrazné vrcholy Žďárských vrchů. Nachází se asi 2 km od osady Cikháj a asi 2,5 km jihozápadně od Devíti skal. Žákovou horou prochází Naučná stezka Žákova hora – Tisůvka. Výchozím místem je obec Cikháj. Ti, kteří se po ní vydají ujdou asi 10 km.

Ceník ubytování v apartmánech

1800,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1800,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1800,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Cena za apartmán 1800 Kč / Noc.
Pobytová taxa 24 Kč / osoba /den.
Přistýlka 500 Kč /noc


Storno podmínky:
V případě stornování pobytu 14 – 7 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánů 50% z ceny objednaného ubytování.
V případě stornování pobytu 6 – 2 dny před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánů 70% z ceny objednaného ubytování.
V případě stornování pobytu 1 – 0 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánů 100% z ceny objednaného ubytování.

Kontakty

Adresa apartmánů: Herálec 158

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 266 432, 608 266 432
Web:
apartmanyvedvore.cz

Apartmány ve dvoře - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány ve dvoře.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59139)