Chata na Papírně

Ubytování Hamry, Hamry 81 - Penzion

Chata na Papírně - Hamry
Chata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - HamryChata na Papírně - Hamry

Chata na Papírně je umístěná v příjemném a klidném prostředí, obklopená lesy. Od nás vede nesčetně turistických tras a cyklo stezek.
Pro odpočinek můžete využít ohniště, gril či udírnu, aktivnější z hostů jistě ocení hřiště, nebo stolní tenis. Vše se nachází přímo v areálu naši chaty.
Milý a vstřícný personál, Vám rád vyhoví s Vašimi individuálními požadavky.

Vybavení a služby penzionu

WIFI připojení je zdarma a pokrývá jak hlavní budovu, tak chatky. V malé společenské místnosti, si můžete zahrát spousty stolních her, šipky, nebo sledovat televizi.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

U objektu je parkoviště zcela zdarma.

Stravování

V hlavní budově máme malou, ale o to víc útulnou restauraci, kde můžete naplnit svá bříška. O Vaši gastronomickou spokojenost se postará kuchař, který vaří nejen dobře, ale i s láskou.
Na požádání Vám rádi vyhovíme s individuálním jídelníčkem.

Ubytování - pokoje:

V hlavní budově máme útulné 2 dvoulůžkové pokoje a 6 stejně útulných čtyřlůžkových pokojů.
4 chatky v těsné blízkosti hlavní budovy a přitom téměř v lese jsou čtyřlůžkové a bezesporu romantické.

Výlety, sport a zábava v okolí

V nedalekém okolí se nachází mnoho letních tak zimních sportovních aktivit. V zimní sezónu se především jedná o lyžařské sjezdovky včetně velmi propracovaných běžeckých tras skloubených do sousedního nedalekého Německa. V jarním a letním období, ocení turisté a cykloturisté bohaté značení horských cest jak pro pěší, tak upravené cykloturistické.

Ceník ubytování v penzionu

550,- kčza osobu a noc - LÉTO
550,- kčza osobu a noc - ZIMA
550,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
950,- kčSILVESTR: 31.12. cena za osobu a noc
Náš provoz je celoroční. Ceny za pobyt jsou shodné, jak pro hosty ubytované v chatkách, tak pro hosty ubytované v hlavní budově. Cena je stanovena na 550,- kč za osobu/noc a v ceně je zahrnuta polopenze. Děti do šesti let,mají ubytování i stravu zdarma. Děti od šesti do dvanácti let, platí poloviční cenu.
Příplatek k ubytování je pouze na dny 24.12. a 31.12. a to ve výši 400,- kč.

Kontakty

Adresa penzionu: Hamry 81

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
739 809 587, 376 390 178
Web:
www.napapirnehamry.cz
Facebook:
www.facebook.com/Chata na Papirne/

Chata na Papírně - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata na Papírně.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51357)