Chalupa Poustevna

Ubytování Dolní Poustevna, Vilémovská 288 - Apartmán

Chalupa Poustevna - Dolní Poustevna
Chalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní PoustevnaChalupa Poustevna - Dolní Poustevna

Luxusně vybavený apartmán s dvěma balkony v klidné části města Dolní Poustevna. Dům je obklopený udržovanou okrasnou zahradou s dětským hřištěm, krytým parkováním a zastřešeným zahradním posezením s pískovcovým krbem (gril + udírna).
Vhodné pro rodiny s dětmi (dětské vybavení - kuchyňka, hračky). Možnost aktivit v okolí.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V prvním patře se nachází prádelna (pračka) + WC. Velká luxusní kuchyň, vybavená ledničkou s mrazákem, myčkou na nádobí, mikrovlnou troubou, el. sporákem + veškeré vybavení kuchyně. Dále pak prostorná jídelna s velkým stolem a plně vybavený obývací pokoj s TV a DVD.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo u domu - 2 zastřešená stání + možnost dalšího parkování na zahradě.

Stravování

Vlastní stravování nebo v okolí je několik dobrých restaurací. Obchod cca 80 m od apartmánu.

Ubytování - pokoje:

Apartmán má 2 prostorné ložnice, každá vlastní koupelnu +WC.

Výlety, sport a zábava v okolí

Dolní Poustevna vlastní tenisové, volejbalové kurty. Možnost koupání v nedalekých přírodních koupališť (Karlín, Mikulášovice, Velký Šenov). Vzhledem k tomu, že Poustevna leží přímo u hranic je zde možnost koupání v nedalekých koupališť (které jsou přímo rájem pro děti) - bližší info podáme osobně. Dále pak je zde spousta turistických stezek viz. České Švýcarsko nebo bych doporučila vydat se na německou stranu - viz. Bad Schandou - perla Saského Švýcarska, spousta rozhleden, atd., skvělá cykloturistika, jak na českou, tak i na německou stranu. Doporučuji
V zimě si tu přijdou na své lyžaři, přímo za hranicemi (500m) se nachází menší sjezdovka Sebnitz a dále pak Lyžařský areál Rugiswalde, na české straně (25min. autem) lyž. areal Podluží nebo Jedlová.

Ceník ubytování v apartmánu

1000,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1100,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1000,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Možnost celoročního užívání. I víkendové pobyty. Záloha 1.500,-
Spotřeba energie 5 Kč/kWh

Kontakty

Adresa apartmánu: Vilémovská 288

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
606 335 276

Volné a obsazené termíny:

Chalupa Poustevna - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Poustevna.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58699)