Apartmán ve vile se zahradou

Ubytování Čestice, Čestice 106 - Apartmán

Apartmán ve vile se zahradou - Čestice
Apartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - ČesticeApartmán ve vile se zahradou - Čestice

Ubytování v apartmánu v rodinné vile v Česticích, v podhůří Šumavy. Z vily je nádherný výhled do okolí, sousedí s kostelem, farou, na konci obce. Apartmán se nachází v patře a nabízí využití vybavené kuchyně, 6 ložnic, společenské místnosti a obytné verandy. Součástí je 2x samostatné WC 2 a sprchový kout. Místnosti jsou prostorné a slunné. Soukromí zaručeno.
Pro hosty je v přízemí domu společenská místnost v s biliárem, hrami pro děti i dospělé, vstupní veranda s posezením, hudebním koutem a zahrada s ohništěm, grilem, houpačkou, sezením pod ořechem i u domu.
V přízemí vily bydlí majitelka s kočkou a malým psem, menší domácí mazlíčky lze přivézt po domluvě. Možnost zajištění snídaní.
Vyhledávaná lokalita pro školy v přírodě. Překrásná krajina, poutní kalvárie, v obci malebný zámeček. Veškerá vybavenost - pošta, lékař, coop cca 200 m (otevřeno denně). V sousední vesnici Dřešín udržované přírodní čisté koupaliště.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V kuchyni myčka, lednice, indukční plotýnka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, gril, toastovač, TV, wifi, kompletní vybavení veškerým nádobím

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na pozemku 1700m2

Stravování

V místě restaurace, snídaně můžeme zajistit po domluvě.

Ubytování - pokoje:

5x ložnice (3,3,2,2 a 2+1 osoby), možnost postýlky.

Výlety, sport a zábava v okolí

V malebném městysi Česticích se nachází i zajímavé památky - barokní zámek, kostel Stětí sv. Jana Křtitele, kaple, Kalvárie, rozhledna. V okolí nádherná příroda s velkou nabídkou výletů - skanzen Hoslovický mlýn, Krušlovský včelín, Javorník, Zadov, koupaliště v Dřešíně, Volyni, Strakonicích, lyžařské areály, filmové Hoštice, krokodýlí ZOO Protivín, apod.

Ceník ubytování v apartmánu

12000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
dohoda,- kčza apartmán a týden - ZIMA
10000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
15000,- kčSILVESTR:
Nově zajišťujeme celoroční provoz. V letní sezóně pouze celotýdenní pobyty. Osttaní pobyty, např.víkendy po domluvě. Silvestr ANO.
Při rezervaci objektu se hradí záloha ve výši 50% na účet.
Letní sezóna: 1/7 - 31/8
Silvestr: 15 000,-

Kontakty

Adresa apartmánu: Čestice 106

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 102 039, 775 048040
Web:
ubytovanidagmar.estranky.cz
Facebook:
www.facebook.com/UbytovaniDagmar/

Volné a obsazené termíny:

Apartmán ve vile se zahradou - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán ve vile se zahradou.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51191)