Apartmány Ve Mlejně

Ubytování Kunkovice, Kunkovice 12 - Apartmán

Apartmány Ve Mlejně - Kunkovice
Apartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - KunkoviceApartmány Ve Mlejně - Kunkovice

Jsme mladý pár, který dostal možnost provozovat ubytování na okraji Šumavy. Najdete nás na trase Klatovy – Železná Ruda, přibližně 2km od Čachrova. Ubytovat se u nás můžete v páru, v partě, s rodinou. Neodmítneme ale ani víkendové pobyty pro více lidí, nebo třeba sportovní soustředění. Máme pro vás připravenou vybavenou kuchyň, kde si ze základních surovin můžete uvařit, v koupelně si přijdou na své milovníci sprchy i ti, co zbožňují dlouhý relax ve vaně. V obývacím pokoji se můžete přes zrovna nepříznivé počasí podívat na váš oblíbený díl seriálu, nebo si zahrát na nestárnoucích,, dvojkách“ nějakou tu hru. Pro bloggery, influencery, digitální nomády, nebo prostě ty, co si chtějí prohlednout novinky v on - line světě máme Wi - Fi připojení zdarma. Svoje čtyřkolové miláčky zaparkujete bezplatně před domem. Pod domem teče potok, tři kroky za domem je les a spoustu louček i luk. Jsme milovníci zvířat, takže pokud neseženete hlídání, nebo je pro vás mazlíček jako člen rodiny, nemusíte zoufat, k nám si ho můžete dovézt sebou. Okolo domu není až na klid a přírodu nic, ale v nedalekém okolí najdete spousty turistických, cyklistických stezek, nebo gastro zážitků.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň, se základními surovinami. V obývacím pokoji je k dispozici TV, playstation 2 a WiFi připojení zdarma.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u apartmánů je zdarma. Poblíž apartmánů je autobusová zastávka, vlakové spojení pouze s přestupem na autobus.

Stravování

V apartmánech není možnost veřejného stravování, každý má ale vybavenou kuchyň.
RESTAURACE, KAVÁRNY: Harantova zámecká restaurace, Hospůdka u Štěpána, Café Charlotte, Restaurace U Silnice, CrossCafe Klostermann.

Ubytování - pokoje:

K dispozici máme čtyři apartmány. V každém je místo pro 2 - 8 lidí.

První apartmán má dvě ložnice - v každé jedna 180 cm postel, v obývacím pokoji s jídelnou a kuchyňským koutem je rozkládací gauč pro dvě osoby.

Druhý apartmán má jednu ložnici, ve které jsou dvě 140 cm postele a v obývacím pokoji s kuchyňským koutem je rozkládací gauč pro dvě osoby.

Třetí apartmán má dvě ložnice - v jedné je 160 cm postel a rozkládací 160 cm postel v druhé ložnici jsou dvě 140 cm postele. V apartmánu je kuchyň s jídelnou.

Čtvrtý apartmán má ložnici se 160 cm postelí a 90 cm postelí. V druhé ložnici, která slouží i jako obývací pokoj, je rozkládací 160 cm postel a 90 cm postel - součástí je i krb. V apartmánu je kuchyň a jídelna.

V každém apartmánu je koupelna s vanou i sprchou.

Výlety, sport a zábava v okolí

VÝLETY: Černé jezero, Čertovo jezero, Ostrý, jezero Laka, Velký Javor, Pancíř, Poledník, Tříjezerní slať.

SKI AREÁLY: Ski Areál Špičák, Ski Areál Javorná, Ski Areál Hartmanice.

Ceník ubytování v apartmánu

1700,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1700,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1400,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
4500,- kčSILVESTR: Cena za noc bez ohledu na počet osob za apartmán.
CENA JE ZA DVĚ OSOBY. Každá další osoba + 200 Kč

Kontakty

Adresa apartmánu: Kunkovice 12

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777791582, 606101145

Apartmány Ve Mlejně - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Ve Mlejně.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50496)