BalonCentrum

Ubytování Břestek, Břestek 316 - Penzion

BalonCentrum - Břestek
BalonCentrum - BřestekBalonCentrum - BřestekBalonCentrum - BřestekBalonCentrum - BřestekBalonCentrum - BřestekBalonCentrum - BřestekBalonCentrum - BřestekBalonCentrum - BřestekBalonCentrum - BřestekBalonCentrum - BřestekBalonCentrum - Břestek

Penzion restaurant BalonCentrum Břestek se nachází na úpatí chřibů pod hradem Buchlovem. Je ideální pro firemní akce, teambuilding, konference, relaxační pobyty, rodinné oslavy, svatby a v neposlední řadě vyhlídkový let balonem.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý z pokojů je vybavený LCD televizí a klimatizací. Po celém penzionu se připojíte bezdrátově k internetu prostřednictvím WiFi.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu.

Stravování

O váš apetit se velmi rádi postaráme v naší restauraci BalonCentrum s nabídkou tradiční české kuchyně, ale i zážitkové gastronomie. Čisté a stylové prostředí interiéru restaurace nabízí hostům snídaně, obědy, večeře formou polopenze nebo plné penze, ale také minutková jídla.

Ubytování - pokoje:

2 - lůžkové a 4 - lužkové pokoje s veškerým komfortem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Sportovci mohou využít aquacentrum (10 km), víceúčelové travnaté hřiště, zorbing, paintball nebo si zapůjčit kola a vydat se na některou z cyklotras, které okolí Břestku nabízí. Milovníci zimních sportů mohou využít přilehlý lyžařský svah (200 m od penzionu) a lyžařské běžecké trasy v okolí.
V okolí BalonCentra Břestek se nachází velké množství značených cyklistických tras. Milovníkům cykloturistiky nabízíme možnost zapůjčení horských kol. Jsme partnery Cyklisté vítáni.

Ceník ubytování v penzionu

od 250,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 280,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 200,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Ceny jsou již od 250 Kč/os/noc při pobytu na 6 a více nocí a minimální obsazenosti 4 os na mezonetovém pokoji. Možnost dalších až 2 přistýlek 200Kč/os/noc.
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty, vánoční pobyty, velikonoční pobyty, jarní prázdniny.

Čerpejte slevu:
20% vstupné do Aquaparku Uherské Hradiště
20% služby restaurace BalonCentrum
20% na let balónem

Kontakty

Adresa penzionu: Břestek 316

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
571 117 515, 603 155 017
Web:
www.baloncentrum.eu
Facebook:
www.facebook.com/pages/BalonCentrum/363269610358590?ref=hl

BalonCentrum - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od BalonCentrum.

Apartmány Břestek
Apartmány Břestek, Břestek 109, u BalonCentrum penzion-restaurantApartmány Břestek 1Apartmány Břestek 2Apartmány Břestek 3

Jedná se o trvale neobydlenou chalupu, která se nabízíme k pronájmu pro rodinnou dovolenou. Objekt je situován na klidném místě v pohoří Chřiby. Chalupa má v... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55974)